PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با SLI لپ تاپ لنوو Y500 پس از اپدیت به ویندوز 8.1

mohsenmohammadi21
25-11-2013, 05:06
تازه عضو شدم
لپ تاپ لنوو مد لY500 دارم . الترابِی اش هم کارت گرافیک هست . که با LSI با گرافیک خود دستگاه یکپارچه میشه و 4 گیگ گرافیک رو ارائه میکنه . کارت اولترابِی دو گیگ هست. و روی لپ تاپ هم دو گیگ گرافیک نصبه . بعد از اینکه به ویندوز 8.1 اپدیت کردم SLI از کار افتاده . و کارت گرافیک اولترابِی رو رو شناسایی نمیکنه . وقتی تو مشخصات سیستم میرم روی کارت گرافیک دومی یک مثلث زرد زده و پیام داده به خاطر مشکلی از فعالیت خارج شده . تو اکثر فرومهای انگلیسی جستجو کردم گفتن با اپدیت درایور گرافیک این کار حل میشه ولی موقع نصب اپدیت درایور نصب نیمه کار میمونه و پیام میده ادامه ی نصب میسر نیست. اگه کسی بلده راهنمایی کنه . گارنتیش یک ساله بود و اینکه پستی خریدم باید پست کنم به فروشگاه و این خیلی طول میکشه و هزینه بره .

سوال بعدیم اینه که لپ تاپ روش یک هارد یک ترابایتی HDD هست . میخوام روش SSD نصب کنم . هارددیس SSD پانصد گیگ پیدا کردم . ولی نمیدون چطور درایورها و ویندوز رو روش نصب کنم . بعد اینکه روی خود لپ تاپ فکر کنم فایلهای خام درایور ها و بعضی برنامه ها موجوده که به صورت پیش فرض بخواییم ویندوز رو نصب دوباره کنیم از روی فایل خام ویندوز نصب میکنه و سریال نامبر هم تو بایوس فکر کنم ذخیره هست . این قابلیت رو چطور روی SSD ببرم؟