PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیستم تا ۶ میلیون برا بازی (فقط کیس)

haa
24-11-2013, 19:14
یکی‌از آشنایان ما یک یک سیستم قوی برا‌بازی میخواد.
مانیتور و کیبورد... اینا‌رو داره.
بی زحمت یک سیستم قوی (کیس‌فقط) معرفی کنید.
بودجه ۶ میلیون.
پیشاپیش ممنون

Hessam 2
24-11-2013, 20:57
چیزی بهتر از این سیستم که فوق العاده آینده نگرانه و قابل ارتقا هم هست، نمی تونید بخرید:
کارت گرافیک این سیستم، در عکس امضام هست!
دارای یکی از بهترین، بی صدا ترین و خنک ترین کولرهای خنک کننده ی جهان برای کارت گرافیک!
خنک تر از همیشه...! :D :D :D
گیگابایت، انتخابی ماورا آنچه که می خواهید! :D
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lionf3
24-11-2013, 21:58
چیزی بهتر از این سیستم که فوق العاده آینده نگرانه و قابل ارتقا هم هست، نمی تونید بخرید:
کارت گرافیک این سیستم، در عکس امضام هست!
دارای یکی از بهترین، بی صدا ترین و خنک ترین کولرهای خنک کننده ی جهان برای کارت گرافیک!
خنک تر از همیشه...! :D :D :D
گیگابایت، انتخابی ماورا آنچه که می خواهید! :D
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این سیستم فوق‌العادس!!
واقعا حیف ۶ تومنی که برا لپتاپ و کنسول دادم.

Reza kheyri1373
24-11-2013, 23:38
تا اومدم جواب اقا امیر رو بدم تایپیک پاکسازی شد.

ولی به استارتر عزیز میگم که هیچ شکی تو این سیستم پیشنهادی داش حسام ما نداشته باش.
خودم ازش مشاوره گرفتم برای خرید کیس که علاوه بر سیستم پیشنهادی خوبشون که خیلی ازش راضیم به سوالای من تو پ.خ هم خیلی واضح جواب و من رو راهنمایی میکردن.
یعنی اینقدر سوال کردم که دیگه خودم خسته شدم:n02: ولی باز ایشون جواب من رو به طور واضح میدادن.

پیشنهاد من اینه که اگه میتونین قطعات رو مستقیم از تهران بگیرین که چه بهتر ولی اگه نه که همه رو از همین داش حسام ما بگیرید.
البته هنوز نمیدونم این داش حسام ما تو کار فروش سخت افزار هستش یا نه.

موفق باشید.

Hessam 2
25-11-2013, 00:04
ممنون. بنده به استارتر اصلاً اجباری نکردم... گفتم کاملاً مختار هستن از جای دیگه بخرن... هیچ مشکلی نیست.
من بخاطر اینکه کمک کردن و مشاوره دادن رو واقعاً دوست دارم، راهنمایی می کنم همیشه به همه.
فروشگاه ما هم دایر هست... منبع هم از تهران قطعات ارسال میشه به سراسر ایران.

haa
25-11-2013, 00:21
والا خریدار شخص خود من نیست . یکی از فامیل ها هست. اتفاقا داره میره تهران برای خرید . حالا اگه بشه از اقا حسام بخره تو تهران که چه بهتر.

امير موسر
25-11-2013, 08:34
آقا من نمیدونم شوخیه ، جدیه یکدفعه درگیری یکدفعه رفیقاتون میان اینجا چاکرم نوکرم ! حالا هرچی هست و هر منظوری که دارید این جور پستا خلاف قوانین هستن ! رعایت کنید لطفا !

دوستمون یه سیستم خواسته و هر کی میتونه پیشنهاد بده ! اگر انتقادی هست نسبت به سیستم پیشنهادی محترمانه بیان کنید لطفا اگر هم خوبه که دکمه تشکر !

تمام .