PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریست شدن کیس با وصل شدن فلش مموری

mrmmnb
24-11-2013, 06:53
سلام
چند وقتی هست وقتی فلش وصل میکنم به کیس اون صفحه ابی میاد و ریست میشه
قبلا هم اتفاق میافتد ولی خیلی به ندرت و وقتی از درگاه های usb جلو استفاده میکدرم ولی الان خیلی تفاوتی نمیکنه این مورد که جلو هست یا عقب ولی برا جلو بیشتر اتفاق میافته
این رو هم بگم گاهی هم اینجوی نمیشه
حتی بعضی مواقع وقتی فلش وصل هست ریست میشه تا فلش رو خارج نکنم دائم تو صفحه wellcome ریست میشه البته فقط با فلش نیست ممکنه حتی یکی از usb های دیگه رو هم خارج کنم درست ممکنه هم نشه
اصلا یه وضعی شده هنگ کردم مشکل از چی هست بردم مغازه گفت صددرصد پاور هست ولی با همون پاور که بود خودش 10 تا فلش به کیس همزمان وصل کرد هیچی نشد
دوباره خودم تو دفتر تست کردم همین مشکل بود هیچ قاعده ای هم بین وصل بودن usb ها نیست مثلا ممکنه موس رو جدا میکنه درسته بشه یا اگه به جای موس کیبرد رو در بیاری خوب بشه (یا هر usb ای دیگری) ممکن هم هست خوب نشه
پاور رو هم تعویض کردم و فرقی نداشت
اومدم یکی یکی ابزار های usb رو اضافه کردم ببینم میشه چیزی رو متوجه شد به نتیجه منطقی که بشه ربط داد برا چی هست نرسیدم
کسی میده این مشکل میتونه از چی باشه؟
کلا همون اوایل سیستم نو هم که بود گاهی اوقات وقتی به یکی از پورت های جلو وصل میکردم اتفاق میافتد(خیلی کم پیش میومد) ولی چون گاهی اوقات بود و مربوط به پورت های جلو که اصولا میگن یکم مشکل داره بیخیال شدم
کلا این از نوع مشکلات هم هست میبری جایی نشون بد ممکنه هیچیش نباشه دوباره بیارم دفتر ممکنه هست شروع کنه
با تشکر

mohammadi_4u
24-11-2013, 07:32
سلام
ابتدا شما هم تو محل دیگه غیر اتاق خودتون تست بگیرید.بعدش یه کلیر سی موس. تمیز کردن درگاه رم.و بعد یه اپدیت بایوس.
با این راهها به نتیجه ای نرسیدید به تست پاور و مین میرسه.

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk 2

absineh
30-11-2013, 13:55
سیستم را دیفالت کنیدبرای اینکار باطری مادربورد را بیرون بیاریدبعد از چندثانیه مجدا جابزنید وکابل ورودی یواس پی از پانل جلویی روی مادربورد به یک پورت دیگه وصل کنیداگر نیتجه نگرفتید سیستم را جای دیگه مثلا توی منزل امتحان کنید ممکنه پریز برق ولتاژکافی نرساند.