PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بک آپ گیری از ویندوز 7

wolfomid
23-11-2013, 17:23
سلام
قبلا روی لب تاپم ویندوز اورجینال بود به دلایلی مجبور شدم ویندوز رو عوض کنم و ویندوز 7 غیر اورجینال ریختم
ویندوزم خوبه ولی میخوام ویندوز اورجینالم رو دوباره برگردونم
قبلا (وقتی تازه لب تاپم رو خریده بودم) از ویندوزم بک آپ گرفتم توی 5 تا دی وی دی رایت شد (خود لب تاپ رایت کرد)
حالا اگه بخوام دوباره ریستور کنم کل هاردم پاک میشه و میشه مثل روز اولش ک تازه خریده بودم
چون کلی فایل های برنامه و فایل های دانشگاه مثل مقاله و جزوه و... دارم و هنوز کپی ازش ندارم نمیتونم ریستور کنم
حالا میخواستم بپرسم اگه با خود ویندوز بک آپ بگیرم از همه چی بک آپ میگیره؟ با فقط سیستمی بک میگیره؟
مثلا پوشه هایی ک درست کردم و یکی program و یکی دانشگاه و یکی بازی و یکی مقاله و یکی عکس های خانوادگی و.... هست همینطوری بک میگریه با همه مطالب داخلش یا نه؟
چون اگه امکان داره ک نتونه خوب بک بگیره یا نصفه بک بگیره و همه اطلاعاتم رو نتونه بک بگیره کل چند سال درس خوندن و مسافرت و خاطرات و .... همه از بین میره اگه اینطوریه یه هارد اکسترنال واسه دوستم هست ک دستمه همه رو بریزم اون تو بعد ریستور کنم و بک آپ نگیرم
اگرم ک از همه چی کامل بک گرفته میشه و جای نگرانی نیست آیا موقع ریستور بکی ک از ویندوز غیر اورجینال گرفتم روی وین 7 اورجینال بدون مشکل ریستور میشه یا نه؟
در آخر هم بگید ک با خود وین بک بگیرم یا نرم افزار خاصی پیشنهاد میدید؟

FerineFast
25-11-2013, 10:32
سلام
اول از همه سعی کنید ببینید می تونید سریال ارجینال ویندوزتون رو پیدا کنید و روی همین ویندوز فعالش کنید.
خود ویندوز بک آپ کاملی داره که داخلش می تونید تعیین کنید از کدوم پوشه ها و فایل ها بک آپ بگیره و بعدا هم داخل هر ویندوزی(ورژن فعلی یا بعدی) قابل restore هست.
برنامه های جانبی خوبی هم وجود داره مثل Acronis True Image
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پیشنهاد میکنم علاوه بر ویندوز اگر امکانش رو دارید یکبار هم با آکرونیس از کل درایو ویندوز و بوت بکاپ بگیرید که حجمش رو هم بسیار کم می کنه.