PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با باز کردن عکس

SPIRIT PALST III
22-11-2013, 10:37
هر فایل تصویری (عکس) رو که میخوام باز کنم با برنامه ای غیر از windows photo viewer پیغام زیر رو میده قبلا اینطور نبود ولی وقتی acdsee pro 7 رو نصب کردم اینجوری شد!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ali_RNT
22-11-2013, 10:45
موقعی که این پیغام میاد تیک کنار گزینه ی Always ask before opening this file رو بردارید...

SPIRIT PALST III
22-11-2013, 17:42
موقعی که این پیغام میاد تیک کنار گزینه ی Always ask before opening this file رو بردارید...

آره دوست من این رو می دونستم اگه تیک رو بر می دارم دفعه بعد که می خوام عکس رو باز کنم دیگه پیغام نمی ده ولی مشکلی که هست اینه که من یه عالمه عکس دارم که می خوام ببینم وقتی روی هر کدومش کلیک می کنم این پیغام رو میده برای همه عکس ها من هی باید این تیک رو بزنم مشکل اینه در ضمن به طور معمول برای باز کردن عکس این پیغام رو نباید بده من میخوام ببینم اصل مشکل از کجاست و این پیغام رو چرا میده و چه طور باید این پیغام رو غیرفعال کرد؟؟؟

مرسی ....

vissoto
22-11-2013, 17:46
در مسیری که عکسهایتان قرار دارند تمام پوشه های دارای نام های اینترنتی مانند .com را تغییر نام دهید

Ali_RNT
22-11-2013, 17:50
UAC رو غیر فعال کنید.برای اینکار به کنترل پنل برید و UAC رو جستجو کنید و Change user account control settings رو انتخاب کنید.سپس آن را به Never notify تغییر بدید.گرچه از لحاظ امنیتی ریسک محسوب میشه.اسم آنتی ویروستونم بنویسید...

SPIRIT PALST III
22-11-2013, 18:49
مرسی دوستان با این راه حل مشکل حل شد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]