PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدام برنامه بهترین پخش کننده ویدئویی سال 1392 است ؟

alaydyn
21-11-2013, 09:26
سلام

با اجازه مدیران : نظرسنجی قبلی خیلی قدیمی شده الان پخش کننده های فایلهای ویدئویی تغییرات زیادی کرده اند به همین دلیل نظر سنجی جدید ایجاد کرده ام

در این نظر سنجی من فقط اسم پلیرهای را آورده ام که بیشترین استفاده و بیشترین بحث در مورد آنها است

تو نظراتی که میدید سعی کنید مواردی چون استفاده از رم ، فضا ، سرعت پخش ، پشتیبانی فرمت ها ، نمایش زیر نویس ، حجم برنامه را نیز در نظر بگیرید

این هم لینک یک نظر سنجی در سایت toptenpc که حدود یک روز پیش برگزار شده : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Guidance
21-11-2013, 11:35
به نظر من که km player واقعا عالیه موقع نصب هیچ کدکی نیاز نداره همه ی فرمت ها رو هم نشون میده. کیفیت هم که عالیه. زیر نویس رو هم که با فونت های متفاوت و سایز های مختلفی نشون میده و میتونیم انتخاب کنیم.

alaydyn
21-11-2013, 12:08
به نظر من که km player واقعا عالیه موقع نصب هیچ کدکی نیاز نداره همه ی فرمت ها رو هم نشون میده. کیفیت هم که عالیه. زیر نویس رو هم که با فونت های متفاوت و سایز های مختلفی نشون میده و میتونیم انتخاب کنیم.
اما مشکلی که الان داره و خیلی اذیت میکنه وصل شدن به اینترنت که بلوکه کردنش هم که به اینترنت وصل نشه کاری نمیشه بگیم منطقی است
یک مشکل دیگه آن شما یک فایل 3 گیگی با ان باز کنید و سعی کنید فیلم را به سمت جلو بزنید میبینید هنگ میکنه

alaydyn
21-11-2013, 19:05
شرکت تو این نظر سنجی بعد نیست ها ؟ از میان 1380 کاربر سایت فقط 3 نفر یعنی هیچ کس از پلیر استفاده نمیکنه ؟

alaydyn
07-02-2014, 21:26
سلام

امروز دوباره گفتم ببینم هیچ خبری از بهترین پخش کننده ها است یا نه که این خبر را دیدم و بهترین پخش کننده سال 2014 را smplayer انتخاب شده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeidmasti
12-04-2014, 17:25
اما مشکلی که الان داره و خیلی اذیت میکنه وصل شدن به اینترنت که بلوکه کردنش هم که به اینترنت وصل نشه کاری نمیشه بگیم منطقی است
یک مشکل دیگه آن شما یک فایل 3 گیگی با ان باز کنید و سعی کنید فیلم را به سمت جلو بزنید میبینید هنگ میکنه
خیلیم زود تنظیماتش بخصوص فونت زیرنویس بهم میریزه تو پخش dvd مشکل داره

saeidmasti
12-04-2014, 17:30
به نظرم mpc بهتره به راحتی dvd پخش میکنه بخصوص کپیه dvd زیرنویسشم خوبه خودش بیشتر مواقع لود میکنه فقط بلندی صداش از km کمتره

mp3_rasht
08-06-2014, 18:08
KmPlayer با DVD ها یکم مشکل داره نمیدونم چرا

mp3_rasht
08-06-2014, 18:12
راستی میدونستید KmPlayer میتونید دو تا زیرنویس رو همزمان باز کنید مثلا زیرنویس فارس یه فیلم پایین صفحه نشون داده بشه و همزمان زیرنویس انگلیسی بالای صفحه نشون داده میشه

من خودم این قابلیت رو تازه یاد گرفتم واقعا واسه تقویت زبان خیلی خوبه

برای باز کردن زیرنویس دوم روی صفحه برنامه راست کلیک کرده و

زیرنویس>>زبان زیرنویس>>زیرنویس دوم>>باز کردن زیرنویس

رو بزنید و فایل زیرنویس که میخواهید بعنوان زیرنویس دوم فیلم نشون داده شود رو انتخاب کنید

mojtaba007
21-06-2014, 11:02
من همه رو امتحان کردم
ولی هیچکدومشون SPLAYER نمیشه
نمیدونم چرا دو ساله ورژن جدید نداده

alaydyn
22-06-2014, 10:59
فعلا دارم از PotPlayer همه چیز ان عالیه فقط دوتا زیرنویس داخل ندیدم به صورت همزمان پخش کنه

*Batman*
26-08-2014, 18:23
هرگز خودم رو به خاطر اشتباهی که هنگام نصب Codec میکردم و تیک گزینه Media Player Classic - Home Cinema رو برمیداشتم ، نمی بخشم!
مصرف حافظه و CPU در MPC در مقابل KMP ناچیزه.
رو هیچ فرمتی دست رد نمیزنه. Scaling تصویر بسیار عالی و آسان.
برخلاف بعضی از پلیرها (مثل AVS) از یونیکد به خوبی پشتیبانی میکنه.
مشکل اختلاف صدا و تصویر رو مثل VLC در تایم لاین نداره.
عدم ایجاد مزاحمت با باز کردن پنجره های اضافی و مصرف ترافیک (نمونه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))