PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار استخراج پسوورد rar(درست و حسابی)

ŞHÍЯÍŃ
18-11-2013, 18:51
سلام یه فایل دانلود کردم حدود 3 گیگ تو فایل rar پسوورد دار هست!
یه برنامه درست و حسابی برای به دست آوردن پسووردش میشه بگید.
befermatooo
19-11-2013, 10:25
سلام .

با توجه به تجربیات گذشته ، میشه گفت نزدیک به صفر هست بازیابی !

اون درصد کم هم مربوط به رمزهایی که بصورت کاراکتر عدید و محدود هست که زمان هم می بره .

آدرس سایتی که ازش دانلود کردی رو نداری که بری ببینی اونجا درج شده یا نه ؟

HORROR
19-11-2013, 17:52
من تا حالا با خیلی از نرم افزارها امتحان کردم و هیچ نتیجه ای نگرفتم.. اکثر این نرم افزارا یه لیست پسورد از پیش تعیین شده دارن که بوسیله اون اعداد و حروفو... که در این لیست هست اقدام به پیدا کردن پسورد میکنن و احتمال خیلی کمی هم داره که پسورد رو پیدا کنه. اگه تعداد کاراکترهای پسورد اندک باشه ( مثلا 123 - abc) احتمال پیدا شدن بیشتره.. البته بیشتر پسوردها از اعداد و حروف گوچک و بزرگ و علامتهایی دارن که کار بازیابی رو تقریبا غیر ممکن میکنه.

ŞHÍЯÍŃ
19-11-2013, 18:29
سلام .

با توجه به تجربیات گذشته ، میشه گفت نزدیک به صفر هست بازیابی !

اون درصد کم هم مربوط به رمزهایی که بصورت کاراکتر عدید و محدود هست که زمان هم می بره .

آدرس سایتی که ازش دانلود کردی رو نداری که بری ببینی اونجا درج شده یا نه ؟

سلام!
متاسفانه تورنت بود!واسه پسوورد هم چند تا لینک سر کاری بشتر تو اینترنت نبود!

من تا حالا با خیلی از نرم افزارها امتحان کردم و هیچ نتیجه ای نگرفتم.. اکثر این نرم افزارا یه لیست پسورد از پیش تعیین شده دارن که بوسیله اون اعداد و حروفو... که در این لیست هست اقدام به پیدا کردن پسورد میکنن و احتمال خیلی کمی هم داره که پسورد رو پیدا کنه. اگه تعداد کاراکترهای پسورد اندک باشه ( مثلا 123 - abc) احتمال پیدا شدن بیشتره.. البته بیشتر پسوردها از اعداد و حروف گوچک و بزرگ و علامتهایی دارن که کار بازیابی رو تقریبا غیر ممکن میکنه.

بله خودم خیلی گشم حداکثر 3 رقم در میاره که یه فایل رو خودم زیپ کردم با 3پسوورد که اونم پیدا نکرد:n02: