PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با cpu لنوو y560

psp2004
17-11-2013, 21:42
با نام خدا و سلام

ادامه تاپيك قبليم اين مشكل رو هم مطرح كردم ولي ترجيح دادم يه تاپيك جديد بزنم

مشکل اینه که در حالت عادی کارکرد cpu روی 40 درصد هستش ... در صورتی که قبلا روی 4 درصد بود و تا یه برنامه وا کنم میره روی 60 درصد و زود هنگ میکنه هنگش طوريه كه موس كار ميكنه يعني فقط جابجا ميشه ولي هيچ چي كار نميكنه يعني اصن كليك ها كار نميكنند و كيبوردم كار نميكنه !!

سرویس ها رو هم چک کردم که خب فقط رویس های اساسی stated بود ..

خمیر سیلیکون رو هم عوض کردم که خب درجه حرارت اومد پایین ولي رو درصد cpu تاثيري نداشت
نمیدونم چشه :(

نرم افزاری یا راهی واسه تست کردن cpu نیست که ببینم در چه وضعیه ؟؟؟

Sent from my iPad using Tapatalk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

psp2004
18-11-2013, 10:23
دوستان تصمیم گرفتم برم بدم واسه تعمیر :)

گارانتیش که تموم شده میخواستم ببینم بدم به خود شرکت گارانتیش (سازگار) برای تعمیر یا به تعمیرکار به غیر گارانتی بدم !!؟؟؟

TREASURES
18-11-2013, 10:46
سلام
این که تعمیر نمیخواد
تو task manager ببین کدوم پروسس هست که cpu رو اشغال میکنه اونو ببند اگه دیدی دوباره میاد پس سیستم ویروسی شده یه آنتی ویروس آپدیت نصب کن و اسکنش کن....

psp2004
18-11-2013, 15:04
داداشي گفتم كه سرويس ها رو همه رو ديدم و فقط سرويس هاي سيستمي started هستند اونا رو هم كه ببندم ديگه ويندوز رو بستم
کارکرد پروسه های فعال هم همشون صفر درصد زده ... ویندوزم تازه نصبیدم !!! یعنی دوباره ویندوز بنصبم !!؟؟

مشكل ديگه اينه كه نبايد رو ٦٠ درصد هنگ كنه كه ؟ هنگشم این طوریه که انگار یه عکسه و هیچ چی کار نمیکنه :دی

Sent from my iPad using Tapatalk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

TREASURES
18-11-2013, 22:06
پس احتمالا ویروسی هست هاردتون اسکنش کنید