PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری

r000r
17-11-2013, 18:07
سلام بر دوستان. اقا کمک یه مشکل اساسی. من بایوس مادربرد GIGA-8I848p775p رو از سایت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دانلود کردم و با استفاده از نرم افزار @bios اپدیت کردم و بعد از اون هاردم که
80 گیگ بود تبدیل به 10 گیگ کرده(با انواع نرم افزار چک کردم مخفی نشد
که نشه دید)موس از کار افتاده صدای فن سی پی یو خیلی زیاد شده و ....
حالا دیگه اصلا نمیشه بایوس رو برگردون نه ازطریق نرم افزار مربوط نه محیط داس چون نرم افزار هنگ میکنه و توی داس هم مینویسه اروور آیدی

حالا چه کنم کمک کنید دمتون گرم

TREASURES
17-11-2013, 19:10
شما فقط باید بدید بیرون بایاس رو براتون فلش کنن اگه خودتون نمیتونید...

absineh
18-11-2013, 10:01
فایل بایوس را ازسایت گیگا یکباردیگه دانلود کنید ودقت کنیدکه دقیقا فایل بایوس همین بورد باشد مدل بورد را ازروی مین بورد وورژن را یادداشت کنیدوازسایتی که گفتم فایل مربوطه را دانلودکنید وازحالت زیپ بیرون بیارید وبریزید روی فلش به سیستم وصل کنید وبا نرم افزار @bios بایوس را آپدیت کنیدنکته مهم اینکه زمان دانلودفایل بایوس سعی کنید نسخه بتا را دانلودنکنید.

r000r
18-11-2013, 10:23
فایل بایوس را ازسایت گیگا یکباردیگه دانلود کنید ودقت کنیدکه دقیقا فایل بایوس همین بورد باشد مدل بورد را ازروی مین بورد وورژن را یادداشت کنیدوازسایتی که گفتم فایل مربوطه را دانلودکنید وازحالت زیپ بیرون بیارید وبریزید روی فلش به سیستم وصل کنید وبا نرم افزار @bios بایوس را آپدیت کنیدنکته مهم اینکه زمان دانلودفایل بایوس سعی کنید نسخه بتا را دانلودنکنید.

سلام و تشکر ولی گفتم اصلا دیگه نمیشه کاری کرد بابا قبلا از سایت مادربرد گیگا میگرفتم هیچ مشکلی نداشتم
این دفعه یهو رفتم تو سایتی بالا گفتم و فایل رو که گفته بود گرفتم ولی فایله فرمتش rom بود نه F3 الان دیگه میره برای فلش زدن ارور میده
هم با نرم افزار خود سی دی مادربرد هم نسخه بتا

EXTREME
18-11-2013, 10:28
سلام و تشکر ولی گفتم اصلا دیگه نمیشه کاری کرد بابا قبلا از سایت مادربرد گیگا میگرفتم هیچ مشکلی نداشتم
این دفعه یهو رفتم تو سایتی بالا گفتم و فایل رو که گفته بود گرفتم ولی فایله فرمتش rom بود نه F3 الان دیگه میره برای فلش زدن ارور میده
هم با نرم افزار خود سی دی مادربرد هم نسخه بتا

تو بعضی بردها برای برگشتن به ورژن قبلی به صورت نرم افزاری امکان پذیر نیست و باید با پروگرمر اینکار انجام بشه