PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : من مي خوام يه گوشي موبايل بخرم چند تا سوال فني! داشتم.

pooyan.saj
20-08-2006, 13:43
سلام دوستان سوالات من اينهاست:

1.كجا مي تونم يه مجموعه نسبتا كامل از عكس هاي گوشي هاي مختلف رو به همراه شرح قابليت ها شون پيدا كنم آخه ظاهر گوشي خيلي برام مهمه؟

2.دوستاني كه گوشي هاي باز شو يا كشويي داشتيد آيا لولا ها و كشو هاي اين گوشي ها دراثر استفاده زياد خراب نمي شه؟

3.من يه گوشي مي خوام كه زير سيصد تمن باشه و دور بين قوي حتي الامكان با امكان زوم اپتيكال حداقل 3 ومگاپيكسل حداقل 2 امكان نصب نرم افزار داشته باشه ولي قات نزنه وسرعت پردازشش هم خوب باشه و مهم تر اينكه داراي صفحه نمايش بزرگ باوضوح فوق العاده باشه اگه سوني اريكسون باشه بهتره لطفا در پيشنهادات خودتون همه اين ويژگي ها رو مد نظر داشته باشيد.

R@R#M@N
20-08-2006, 13:49
1 . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] & [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2 . من قبلا" يي 810 سامسونگ داشتم (كشويي) هنوز هم دارم (1.5 سالي ميشه دارم ) هر روز هم لا اقل 20 بار باز و بسته ميشه ولي هنوز سالمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

e_mohsen83
20-08-2006, 13:50
یک سری به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بزن..........
اگر گوشی ساده می خواهی بخری در مقابل امکانات وقیمت ان
سونی 750 توصیه می شود
238 تومان
تواین رنج قیمت بهتراز این پیدا نمی کنی.......................

e_mohsen83
20-08-2006, 13:51
چرا می گی قبلا
در صورتی که هنوز هم داری...............

viper-max
25-08-2006, 02:31
عجب..............

rami_hemi
26-08-2006, 12:58
1.سایت را رو R@r#m@n معرفی کرد.نچ فکر نکنم .
2.من یه مدتی از سامسونگ دی600 استفده کرد با اینکه فروشنده گفته بود وقتی در شو باز میکنی آروم بازش کن ولی من با خشونت تمام بازش میکردم ولی چیزی نشد.سالمه سالم باقی موند.
3.اولا" تو این رنج قیمتی که میگی زوم دیجیتال فقط دارن. زوم اپتیکال تو چند تا گوشی جدید فقط وجود داره.اگه پرازش خوب سریع میخوای گوشی های جاوا و برنامه هم مگه چی میخوای بزنی .اگه برنامه پلیر و تقویم و از این جور برنامه ها که رو خود گوشی ها هستن سیمبین به دردت نمیخوره.ولی اگه واقعا" برنامه های خوبی مثل برنامه های مدریت داده یا از این سری میخوای بزنی سیمبین بخر.

R@R#M@N
26-08-2006, 23:58
.سایت را رو R@r#m@n معرفی کرد.نچ فکر نکنم .
هاننننننننننننننن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

metal_militia
27-08-2006, 00:45
ببین دیگه بهتره بیخیال ک750 شیم !!!!!!!!!

نظر من رو سامسونگ د600 و موتورلا ویتری ایکس هست+نوکیا 6680 و سونی و 810

انقدر حرف ک750 هست که دیگه دارم منفجر میشم

R@R#M@N
27-08-2006, 00:49
به و810 توحين كردي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rami_hemi
27-08-2006, 12:10
حالا چرا عصبانی میشی اون بخش آخر رو باید ادیت می کردم یادم رفت(نچ فکر نکنم) مال جمله پایینی هستش.
من هم نظرم با متال یکی هستش من که ازش زده شدم . بجاش 810w میخرم . کمی سر کیسه رو شل میکنم.

مژگان ج
07-04-2013, 18:07
حالا چرا عصبانی میشی اون بخش آخر رو باید ادیت می کردم یادم رفت(نچ فکر نکنم) مال جمله پایینی هستش.
من هم نظرم با متال یکی هستش من که ازش زده شدم . بجاش 810w میخرم . کمی سر کیسه رو شل میکنم.

چرا اینجا همه خوابنننننننننننننننننننن؟

مژگان ج
07-04-2013, 18:08
یکی جواب منو بده

farshidshd
08-04-2013, 11:57
یکی جواب منو بده

سوالتون چیه؟