PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب نشدن ورد 2013 و 10

Lord-Voldemort
17-11-2013, 02:09
درود وسلام
من نمی تونم روی ویندوز 7 سرویس پک 1 ورد 2013 نصب کنم صفحه ی نصب ورد میاد ولی جلو نمیره:n09::n13:
-
بعد از اینکه ویندوز نصب کردم با net framwork مشکل داشت یکی دانلود کردم و نصب کردم و یکی نسخهی 3.5 همراه 3dmax نصب کردم ، بعد دیگه پیام نمیو مد و چند تا نرم افزار مورد نیازم رو مثل تری دی مکس و فتوشاپ سی سی و کمودو و اویرا رو نصب کردم ولی الان نمی تونم ورد نصب کنم ....

ورد رو قبلا نصب کرده بودم ولی ویندوز رو با یه سی دی دیگه نصب کرد ه بودم این ویندوز ماله مجموعه ی لرد 2013 هست ...

:n13:
:n12:

Master Root
17-11-2013, 12:04
ربطی به ویندوز نداره خطایی که میده بهتون رو بذارید. دفعه اوله OFFICE روی این ویندوز نصب میکنید؟

.NET FRAMEWORK 3.5 روی ویندوز 7 به طور پیش فرض نصبه و احتمالا باید 4 رو نصب میکردید.

Lord-Voldemort
17-11-2013, 13:08
ربطی به ویندوز نداره خطایی که میده بهتون رو بذارید. دفعه اوله OFFICE روی این ویندوز نصب میکنید؟

.NET FRAMEWORK 3.5 روی ویندوز 7 به طور پیش فرض نصبه و احتمالا باید 4 رو نصب میکردید.

فکر کنم ربط داشته باشه چون مشکلی از جای دیگه وجود نداره . خطایی هم نمی ده بعد از اینکه اینستال رو می زنم صفحه یی که نشون میده چقدر از پروسه گذشته میاد ولی جلو نمیره یعنی کاری انجام نمیشه. و خطایی هم نشون نمی ده .
نه قبلا همین ورژن ورد رو روی یه ویندوز 7 دیگه نصب کرده بودم .
خب منم همین رو می گم چرا باید خطا میداد یادم نیست چی بود و ازش عکس هم ندارم ولی می دونم دربارهی frame work بود . من نسخه 4 رو نصب کردم .