PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با هارد جدید اینترنال صدا میدهد دوستان خواهشا راهنمائی کنید

parspro
14-11-2013, 23:44
سلام
دوستان چند روز پیش هارد نو و آک 1 ترابایت سیگیت 64 مگ خریداری کردم حدودا 17 روز هیچ مشکلی نداشت و هیچ صدائی نداشت تا اینکه الان حدودا یک هفته ای میشود صداهائی میدهد مثلا مثل این میمونه که بکس باد میکنه و یا خالی میکنه و دوباره شروع به کار میکنه و یا صدای مثل جیر جیر کردن اون هم مثلا در حد یک سانیه میدهد یه موقع ممکنه ظرف یک ساعت چند بار همین صدا را بدهد یه موقع ممکنه ظرف یک روز مثلا 10 بار این صدا را بدهد
یک سری صدا های دیگری هم میدهد اما نمیدونم چطوری اینجا بگم که متوجه کننده باشه
دوستان یعنی عیبی برداشته ؟
قبلا چند سال هارد داشتم اینتطوری نبود اما این چرا اینتطوری میکنه
خواهشا راهنمائی کنید
خداحافظ

EXTREME
15-11-2013, 00:25
سلام
دوستان چند روز پیش هارد نو و آک 1 ترابایت سیگیت 64 مگ خریداری کردم حدودا 17 روز هیچ مشکلی نداشت و هیچ صدائی نداشت تا اینکه الان حدودا یک هفته ای میشود صداهائی میدهد مثلا مثل این میمونه که بکس باد میکنه و یا خالی میکنه و دوباره شروع به کار میکنه و یا صدای مثل جیر جیر کردن اون هم مثلا در حد یک سانیه میدهد یه موقع ممکنه ظرف یک ساعت چند بار همین صدا را بدهد یه موقع ممکنه ظرف یک روز مثلا 10 بار این صدا را بدهد
یک سری صدا های دیگری هم میدهد اما نمیدونم چطوری اینجا بگم که متوجه کننده باشه
دوستان یعنی عیبی برداشته ؟
قبلا چند سال هارد داشتم اینتطوری نبود اما این چرا اینتطوری میکنه
خواهشا راهنمائی کنید
خداحافظ

از نظر سرعت و کارایی مشکلی ندارید مشکل فریز شدن و هنگ کردن موقت رو هم ندارید ؟
یک غکس از تب health نرم افزار hd tune بزارید

parspro
15-11-2013, 01:23
ممنون
خیر تا حالا فریز نداشته از لحاظ سرعت هم نمیدونم دقیقا چی بگم میشود بگید با چه نرم افزاری و یا چه ترفندی استفاده کنم که دقیقا متوجه بشوم سرعتش خوبه یا خیر چون در این مورد کاملا مطمعن نیستم
این هم عکس و اگر از نرم افزارهای دیگر و تست دیگری هم است بگید که بزارم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسی

farzan311
15-11-2013, 02:06
سلام
من هم این هارد رو دارم و از همون اول این صدا هارو میداد اون اول همه چیز رو چک کردم و هیچ مشکلی نداشت الان بعد 2 سال هم مشکلی پیدا نکرده

iCe m@n
15-11-2013, 12:54
بنده هم این هارد رو دارم و از همون اول هم این صدا ها رو میداد ولی با دوستان متخصص که بررسی کردیم مشکلی نبود و کلا این مورد رو دارن این هارد ها

EXTREME
15-11-2013, 15:28
ممنون
خیر تا حالا فریز نداشته از لحاظ سرعت هم نمیدونم دقیقا چی بگم میشود بگید با چه نرم افزاری و یا چه ترفندی استفاده کنم که دقیقا متوجه بشوم سرعتش خوبه یا خیر چون در این مورد کاملا مطمعن نیستم
این هم عکس و اگر از نرم افزارهای دیگر و تست دیگری هم است بگید که بزارم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسی

هارد سالمه و مشکلی نداره

parspro
15-11-2013, 21:44
ممنون از همه آخه قبلا از سیگیت داشتم اما صدا نمیداد اما این یکی با این صدا هائی که بعضی مواقع میدهد همش میگیم شاید خرابه
راستی دوستان در مورد سرعت هارد چی و چه راهی است که متوجه بشویم که سرعت هارد چقدره منظورم سرعت خواندن و نوشتن است و برنامه ای است که این سرعت را چک کنه و بگه ؟
مرسی

EXTREME
15-11-2013, 23:09
ممنون از همه آخه قبلا از سیگیت داشتم اما صدا نمیداد اما این یکی با این صدا هائی که بعضی مواقع میدهد همش میگیم شاید خرابه
راستی دوستان در مورد سرعت هارد چی و چه راهی است که متوجه بشویم که سرعت هارد چقدره منظورم سرعت خواندن و نوشتن است و برنامه ای است که این سرعت را چک کنه و بگه ؟
مرسی

با همون نرم افزار میتونید از هارد در حالت read بنچمارک بگیرید