PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : transparency و استفاده از عکس های وکتور

Hemai
14-11-2013, 19:41
دوستان واقعیتش من خیلی سطح پایین هستم نمیدونم کجا بپرسم
من یدونه وکتور .eps دانلود کردم میخوام بدونم چطوری دو تا وکتور رو به صورت transparent و کوچیک شده به عکس تبدیل کنم
قبلا یادم میاد یه کاری کرده بودم که راحت وکتور(.csh) رو میدادم بهش بعد اون خودش همشو دونه دونه ذخیره میکرد و فقط کافی بود یکیشو برداری و تو صحفه از کنار ها سایزشو تغییر بدی.

Hemai
14-11-2013, 19:54
دوستان با عرض پوزش من الان یادم افتاد که اون فایل قدیمی فرمتش csh بود. که شکل های سیاه سفید داشت .ولی الان عکس eps هست که همشون رنگی هستن
من طبق روش زیر رفتم نشد راه دیگه ای نیست ؟

STEP 1. Open Photoshop. From the main menu, choose Edit/Preset Manager.

STEP 2. In the opened Preset Manager dialog select Custom Shapes from Preset Type drop down menu:

After choosing Custom Shapes you will see shapes already loaded into your Photoshop. If you have never loaded any shapes, you will see the default ones Photoshop has provided for you.

STEP 3. Now, to load your shapes set into Photoshop, just press the button Load on the right of the Preset Manager dialog and select the .CSH file (Photoshop Custom Shapes) you would like to load:

مهندس الهه
02-12-2013, 11:27
فایل eps رو که با فتوشاپ باز کنی میتونی طول و عرض و مد رنگ دلخواهت رو واسش تعیین کنی
موقع سیو هم میتونی png ذخیره ش کنی که ترنسپرنتیش خفظ بشه

البته برای داشتن مانور بالا تو فایل وکتور مثل eps میتونی از کورل دراو و ادوبی ایلوستریتور استفاده کنی