PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مصرف قرص فیناستراید 1

mr_khodaei2008
14-11-2013, 18:08
سلام
من برای ریزش موهای سرم و کچل شدنم پیش پزشک متخصص مو رفتم . البته ریزش مو من ارثی هست و تو خانواده داریم

ولی دکتر دو عدد محلول برام نوشت که درست کردنی بودن و دادم داروخانه درست کرد و روزی صبح و شب 20 قطره بزنم و قرص فیناستراید 1 را هم نوشت و در موردش هم تذکرداد که باعث کم شدن نطفه میشود فق کنم منظورش کم شدن م.ن.ی بود

تو نت هم یکم تحقیق کردم در مورد فیناستراید و همه جور چیزی نوشتم بعضیا گفتن عوارضش بده بعضیا گفتن مصرفش خوبه

موندم چیکار بکنم مصرفش کنم یا بیخیال بشم من 27 سالمه و مجرد هستم . به نظر شما چیکار کنم . راهنماییم کنید بهتر نیست که قرص را مصرف نکنم و همون محلول ها را بزنم ؟

eshraghi2010
14-11-2013, 20:29
سلام
من برای ریزش موهای سرم و کچل شدنم پیش پزشک متخصص مو رفتم . البته ریزش مو من ارثی هست و تو خانواده داریم

ولی دکتر دو عدد محلول برام نوشت که درست کردنی بودن و دادم داروخانه درست کرد و روزی صبح و شب 20 قطره بزنم و قرص فیناستراید 1 را هم نوشت و در موردش هم تذکرداد که باعث کم شدن نطفه میشود فق کنم منظورش کم شدن م.ن.ی بود

تو نت هم یکم تحقیق کردم در مورد فیناستراید و همه جور چیزی نوشتم بعضیا گفتن عوارضش بده بعضیا گفتن مصرفش خوبه

موندم چیکار بکنم مصرفش کنم یا بیخیال بشم من 27 سالمه و مجرد هستم . به نظر شما چیکار کنم . راهنماییم کنید بهتر نیست که قرص را مصرف نکنم و همون محلول ها را بزنم ؟

سلام دوست عزیز ! عزاداریهاتون قبول !
جسارتاً پزشک اینکه چندتا از این قرص رو براتون نوشته ؟!
توی یه کتاب جامع اطلاعات دارویی نگاه کردم و چیزی که پزشک گفته کاملاً درسته ! باعث کاهش میل و توان جنسی میشه و کاربرد و مورد مصرف اصلیش چیز دیگه ای هست که برای ریزش مو هم تجویز میشه !!
به هرحال باید طبق دستور پزشک مصرف بشه و از مصرف خودسرانه این دارو جداً خودداری بشه !
اگه بروشور داخل جعبه این قرص رو هم بررسی کنید می تونید اطلاعات مفیدی پیدا کنید !

mr_khodaei2008
15-11-2013, 09:50
ممنون

تعداد که فعلا 30 تا هست ولی گفت باید مصرفش را ادامه بدی. بروشور داخل جعبه هم چیز خاصی نگفته فقط گفته باعث کم شدن میل جنسی میشه

ولی خوب خیلی از مصرف کنندها گفتن عوارضش بدتر هست

eshraghi2010
15-11-2013, 09:56
ممنون

تعداد که فعلا 30 تا هست ولی گفت باید مصرفش را ادامه بدی. بروشور داخل جعبه هم چیز خاصی نگفته فقط گفته باعث کم شدن میل جنسی میشه

ولی خوب خیلی از مصرف کنندها گفتن عوارضش بدتر هست

توی همون کتاب نوشته دورش 6 ماهه هست حداقل و بعد از 6 ماه باید بررسی بشه که چقدر نتیجه داده !!