PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل پخش فایلهای تصویری بدون تصویر وفقط با صدا

hatch
13-11-2013, 18:05
با سلام
مدتی بود که سیستم من تمام فایلهای تصویری(حتی معمولی مثل jpeg,wma,...) را بصورت بدون تصویر وفقط با صدا پخش میکرد.جالب اینکه مدیا پلیر خود سیستم هم عینا همینطور عمل میکرد .برای رفع عیب هر کاری (از نصب انواع کدک گرفته تا نصب مجدد انواع پلیرها منجمله KM player با تعویض renderهاش را امتحان کردم ) درست نشد که نشد.بخاطر همین مجددا ویندوز نصب کردم به این امید که همه چیز درست بشه ومشکل حل بشه ولی بعد از نصب ویندوز وچند برنامه پلیر در کمال ناباوری مشکل همچنان باقی است.به نظر شما اشکال از کجاست و راه حل مشکل چی میتونه باشه ؟ ویندوزم اکس پی 2 هست .

FerineFast
14-11-2013, 14:34
مشکل می تونه از درایور گرافیک شما باشه مشخصات گرافیکتون چیه؟

hatch
14-11-2013, 15:01
قبلا با همین کارت وهمین ویندوز کاملا همه چیز درست بود.مشخصات:NVIDIA Geforce4 MX 4000

FerineFast
14-11-2013, 22:41
کارت گرافیکتون خیلی قدیمی هست ممکنه مشکل سخت افزاری پیدا کرده باشه به نظرم اول از همه درایور اصلی که با سی دی کارت گرافیک بهتون دادند مجددا نصب کنید اگه درست نشد کارت رو باز کنید و تمیز کنید شاید چیپست هاش خاک گرفته باشه!

hatch
15-11-2013, 11:24
با تشکر از توجه شما باید عرض کنم که کارت گرافیک کاملا نصبه وبخوبی داره کارمیکنه با این حال سفارش شما رو انجام دادم ولی تغییری حاصل نشد. فکر میکنم یک اشکال یا یک تنظیم نرم افزاری که نیمدونم چیه باعث این مشکل باشه.