PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با base amd و gt 630

H.Fisher
13-11-2013, 17:02
سلام دوستان

mainboard A55 msi
AMD A-6 3.6 1mb cach
gt630
power 380 green
آقا بازی unreal 3 مال 2007 هستش رو این سیستم با کمترین جزئیات LAG میزنه 15 تا سیستم یک شکل بستم لطفا کمکم کنید

بازی رو سیستم دیگه تست کردم اوکی بود. همه نرم افزار هارو نصب کردم اما بازم....

به نظر من cpu چون خودش gpu ati داره با کارت انویدیا مچ نیست .اگر حدسم درسته لطفا بگید چطور disable کنم جی پی یو cpu رو . ممنون از راهنماییتون:n12:

EXTREME
13-11-2013, 17:56
مچ نبودن درست نیست و میتونید استفاده کنید میخواین برای تست کارت گرافیک رو غیرفعال کنید از دیوایس مینیجر و با گرافیک مجتمع خود سی پی یو تست کنید یا برعکس ببینید میشه یا نه برعکس باید برید تو ستاپ و از اونجا گرافیک مجتمع رو غیرفعال کنید یا دیوایس منیجر و هر دو حالت رو بررسی نمایید

همچنین میتونه مشکل از کرک هم باشه با یک کرک دیگه هم تست کنید درایور هم آپدیت باشه با ورژن های قبلی درایور هم تست کنید

H.Fisher
14-11-2013, 11:19
merc azizam shoma hamoon inthusisast ya virgil --------------- hastin dg? :D az bachehaye ghadime Sakht afzaram
rasti az kojaye setup graphic cpu ro disable mishe kard
darzemn ozr mikham vase nadashtan farsi saz :n12:
ba systeme dg biyam virayesh mikonam

EXTREME
14-11-2013, 11:54
گرافیک سی پی یو رو میتونید از بایوس غیرفعال کنید از تو دیوایس مینیجر هم میشه

H.Fisher
14-11-2013, 17:59
ممنون خود به خود disable شده احتمالا چون تو device manager فقط gt 630 هستش.

درایور به قدیم برگشت جوابی نگرفتم
جدید هم فرقی نکرد. فایلی بود دانلود کردم واسه directx بهتر شد اما بازم تیک میزنه
الان خیلی واسم جالب شده جریان. چون با سیستم ضعیف تر مشکلی نیست
صدا رو قطع کردم از صدا هم نیست :(

EXTREME
14-11-2013, 22:52
ممنون خود به خود disable شده احتمالا چون تو device manager فقط gt 630 هستش.

درایور به قدیم برگشت جوابی نگرفتم
جدید هم فرقی نکرد. فایلی بود دانلود کردم واسه directx بهتر شد اما بازم تیک میزنه
الان خیلی واسم جالب شده جریان. چون با سیستم ضعیف تر مشکلی نیست
صدا رو قطع کردم از صدا هم نیست :(

کارت گرافیک رو دربیارین و فقط با گرافیک مجتمع تست کنید

H.Fisher
15-11-2013, 00:20
گرافیک مجتمع توان اجرا را ندارد ::n02:

error windows mide .stop
با کارت ati ارزون okeye

H.Fisher
15-11-2013, 11:17
سلام مجدد

یک گزینه توی setup هست به نام Initiate Adaptor Graphic جلوشم نوشته PEG اما خاموشه .
یک سیستم دیگه که کارتش ATI هستش و مشکلی نداره به غیر از این هم یک گزینه دیگه داشت که هر جفتش روشنه. پس به نظر من وقتی gpu از انویدیا باشه به صورت اتومات گرافیک مجتمع disable میشه.
راه حلی به نظرم نمیرسه باید کارتارو بفروشم و ATI کنم از اول هم اشتباه بوده حرکت.
(سوال : توی setup میشه گرافیک مجتمع رو روی auto یا Disable یا dual کرد. روی Auto باشه بهتره؟ 2 تا با هم قوی تر هم میشن یک توضیح مختصر میدین لطفا؟)

ess_1362
15-11-2013, 12:36
مشکل شما ربطی به قضیه انویدیا و amd نداره
باید جای دیگه دنبال مشکل گشت!!
شما کارت 630 را روی سیستم دیگه چک کردین؟

amir200812
15-11-2013, 15:16
یک عکس از GPU-z قرار بده!
*منظورم مشخصات GT630 هست!

قبلا موردی پیش اومده که مشخصات کارت گرافیک، با چیزی که در سایت نوشته شده همخوانی نداشته باشه و خیلی ضعیف عمل کنه!

درضمن، برند کارت گرافیکت چی هست؟

H.Fisher
16-11-2013, 15:36
یک عکس از GPU-z قرار بده!
*منظورم مشخصات GT630 هست!

قبلا موردی پیش اومده که مشخصات کارت گرافیک، با چیزی که در سایت نوشته شده همخوانی نداشته باشه و خیلی ضعیف عمل کنه!

درضمن، برند کارت گرافیکت چی هست؟
با سلام خدمت دوست عزیزم

15 تا سیستم دارم همشون با آنریل مشکل دارند با بازی هایی مثل و team fortres black ops 2 مشکل ندارند
من بیخیال آنریل شدم اما دلیلش واسم جالبه
برند کارت ها sparkle هستش . روی همین سیستم یک کارت 5450 گذاشتن دوستان با اینکه ضعیفتر هستش اما مشکلی نداره