PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : jetaudio extension pack

محمد امين
20-04-2005, 20:25
سلام خدمت دوستان
من قبلا يكبار تقاضاي اين نرم افزار رو كرده بودم. جناب استاد سينا خان لطف كردن و برام پيداش كردن. ولي تا بيم دانلود كنم اكانتم پريد و در همين حين لينك هم به همان سرنوشت دچار شد.
ميخواستم اگه ميشه دوباره لينكش رو برام بذاريد. راستي چرا لينكا اينقدر زود خراب ميشن؟

Mehdi_Best
20-04-2005, 21:12
محمد جان اگه منظورت jetaudio plus هست كه امكانات فوق العاده اي نسبت به نسخه basic داره ، من لينك دانلود و كركش رو گذاشتم تو انجمن معرفي نرم افزار. پستي كه اونجا داده بودم رو برات اينجا مي آرم:

اكثر دوستان براي استفاده از برنامه jetaudio از نسخه basic استفاده مي كنند. در حالي كه نسخه plus اين برنامه كلي امكانات داره كه بايد خريداري بشه. اما شما با نصب اين پچ كه من الان لينكشو مي گذارم مي تونيد نسخه پلاس اين برنامه رو نصب كنيد كه با داشتن نسخه پلاس خواهيد ديد كه زمين تا آسمون امكاناتش فرق مي كنه. اين پچ براي ورژن 6 اين برنامه است و فقط نسخه 6.0.4 نيست.

لينك كرك براي نسخه پلاس:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين هم لينك نسخه پلاس ورژن 6.1.6 كه بعد از نصب پچ فوق بايد نصب كنيد:

اين هم لينك يك skin زيبا از اين برنامه كه اون رو به شكل پخش ماشين در مي آره:

و آخرين مورد. لينك يك skin ديگه براي اين برنامه كه اونو فارسي مي كنه:

اميدوارم كه حالشو ببري. چون به نظر من نسخه پلاس اين نرم افزار بهترين برنامه براي پخش فايلهاي صوتي و تصويري است.

محمد امين
20-04-2005, 21:30
واقعا دستت طلاي 24 عيار! :mrgreen:
فقط يه سوال دارم و اينكه نسخه Basic رو كه الان نصب شده دارم بايد uninstall كنم يا نه؟
يه سوال ديگه هم اينكه خداييش اينا رو چه جوري پيداميكنيد؟
ما خودمونو ميكشيم انگار غيب شده!
بازم ممنون :D

Mehdi_Best
20-04-2005, 22:59
محمد جان سلام. در مورد نسخه بيسيك اصلا مهم نيست كه آنيستال كني يا نه. يعني شما اون كرك رو كه نصب مي كنيد چه بيسيك باشه چه نباشه بعدش بايد پلاس رو نصب كني. يعني با كرك خالي و نسخه بيسيك هيچ چيزي عوض نمي شه.
در مورد اينكه از كجا پيدا مي كنيم هم يك سري سايت هاي مخصوص كرك و سريال هستن كه بايد به اونها بري و با جستجو پيدا كني. اما بعضي از اون سايت ها يه مقدار خطرناك هستن. يعني ممكنه تروجان يا spyware يا برنامه مخرب ديگه اي هم وارد سيستمت بشه.

محمد امين
21-04-2005, 11:31
ممنون
نرم افزار روگرفتم فقط skin ها رو نتونستم. چون ميگه نميتونه آدرس رو پيدا كنه.هم با DAP هم با خود ويندوز

Mehdi_Best
21-04-2005, 11:48
محمد جان سلام
من خودم همين الان تست كردم و دانلود مي شه. نمي دونم چرا با مشكل برخورد كردي. اما يه توصيه مي كنم كلا براي استفاده از اينترنت و همينطور دانلود كردن از اينترنت بهترين كار استفاده از مرورگرهاي اپرا و فايرفكس هست. من خودم خيلي اوقات در خيلي از جاها از اينها كه استفاده مي كنم مشكلي نيست اما با IE به مشكل برخورد مي كنم!
در ضمن لينك زير هم كل skin هاي jetaudio است كه مي توني انتخاب كرده و دانلود كني. اميدوارم كه موفق بشي.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محمد امين
21-04-2005, 12:54
سلام و درود! بر شما دوست عزيز
firefox و Netscape رو امتحان كرده ام . همشون با بعضي سايتهاي فارسي مشكل دارن. ولي opera رو نميدونم.
ضمنا skinها رو از همون لينك رفته بودم بگيرم كه با اون پيغام مواجه شدم.
ضمنا از پيگيري دوستانتون خيلي ممنونم

Mehdi_Best
21-04-2005, 13:22
محمد جان سلام
قبل از هر چيز ممنون از اظهار لطفت.
در مورد فايرفكس و نت اسكيپ لازمه كه بگم من با مشكل خاصي برخورد نكردم با اين مرورگرها. فقط فايرفكس در يكي دو سايت ديدم كه حروف رو درهم برهم نشون مي ده كه به خاطر اينه كه اون سايت بد طراحي شده و بر اساس IE هست. اما نت اسكيپ ورژن 8 اين قابليت رو داره كه در همچين سايت هايي با يك كليك ديگه سايت رو بر اساس فايرفكس باز نمي كنه (چون در حالت كلي بر پايه فايرفكس هست) و بر مبناي IE باز مي كنه كه ديگه اون مشكل حل ميشه.
در مورد اپرا هم كه تا حالا به هيچ عنوان با هيچ سايتي مشكل نداشته.
skin ها رو هم همونطور كه گفتم دوباره امتحان كردم الان كه مشكلي نداره. نمي دونم چرا براي شما اين مشكل پيش مي آد.
و آخرين مطلب اينكه وظيفه هر كدوم از ماست كه اگه بتونيم كمكي بكنيم دريغ نكنيم. پس من كار خاصي نكردم محمد جان.

Ali_k
26-04-2005, 05:14
مرسی mehdi_best :arrow: