PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به جای adsl دیگه چیا هست ؟!

Rhodes
13-11-2013, 09:21
سلام دوستان ....
میخواستم بدونم به جای adsl و wimax دیگه چه روش هایی برای دسترسی به اینترنت پر سرعت هست ؟!
ماه وا*ه ای - آفلاین .. هر روشی هست بگید ...
من به شدت نیاز دارم ماهی حدود 700-800 گیگ دانلود کنم. لطفا کمک کنید...

تشکر.

amir.h.r.j
13-11-2013, 10:02
آفرین چه اشتهایی برا دانلود داری :n02: خلاصه بگم :

GPRS
اگر یک سیمکارت موبایل همراه اول یا ایرانسل دارید، می‌توانید به اینترنت از طریق GPRS نیز دسترسی داشته باشید. برای استفاده از سرویس GPRS روی سیمکارت باید تنظیمات آن را در گوشی خود وارد کنید. گاهی نیز با نصب سیمکارت در گوشی به‌طور خودکار این تنظیمات توسط مخابرات به گوشی ارسال می‌شود. (برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت سازنده سیمکارت مراجعه کنید.)
در ضمن نسخه جدید GPRS که با نام EDGE نیز شناخته می‌شود نیز قابل استفاده است که از حداکثر سرعت 237 کیلوبیت در ثانیه پشتیبانی می‌کند (البته سرعت قابل دستیابی در سیمکارت‌های ایران بسیار پایین‌تر از این مقدار است). این اینترنت بیشتر برای استفاده توسط خود گوشی توصیه می‌شود و بالطبع برای استفاده از آن باید در منطقه‌ای با آنتن‌دهی مناسب قرار داشته باشید. در ضمن گوشی شما نیز باید توانایی پشتیبانی از فناوری GPRS را داشته باشد.

3G
این عبارت به معنای نسل سوم شبکه‌های مخابراتی است و اکنون فقط شرکت رایتل از آن پشتیبانی می‌کند. در آخرین نسخه از استاندارد نسل سوم شبکه‌های مخابراتی، حداکثر سرعت دانلود اطلاعات می‌تواند به 56 مگابیت در ثانیه نیز برسد (نوع گوشی مورد استفاده نیز در دسترسی به حداکثر سرعت و نحوه پشتیبانی از آن نیز تاثیرگذار است). اما حداکثر سرعتی که در شبکه 3G در ایران ارائه می‌شود به مگابیت در ثانیه می‌رسد که البته برای استفاده از این سرعت نیز باید مدارک مورد نیاز آن را به ارائه‌کننده این سرویس ارائه دهید.
سرویس 3G نیز به آنتن‌دهی مناسب نیاز دارد و در مناطق مختلف سرعت انتقال اطلاعات می‌تواند متغیر باشد. با این حال سرعت انتقال اطلاعات بسیار بیشتر از آن چیزی است که توسط GPRS یا یک اتصال DialUp تجربه می‌کنیم. کاربران این سری از اتصالات اینترنتی می‌توانند یک مودم 3G که شبیه یک حافظه فلش بزرگ است تهیه کرده و با نصب سیمکارت درون آن و سپس اتصال به پورت USB کامپیوتر، دستگاه خود را از طریق اینترنت سیمکارت به اینترنت وصل کنند.

wifi

این روش دسترسی به اینترنت از طریق امواج رادیویی است که به صورت بی سیم و تنها در محوطه یک ساختمان امکان پذیر است.

ماه-اره

اینترنت ماهواره ای (Satellite): در حال حاضر برخی از ماهواره ها هم چون تلستار ۱۲، فرانس تله کام و یوروآسیا ست خدمات اتصال به اینترنت ارائه می کنند. سرعت شان سرسام آور و دشمنان شان باد های خورشیدی هستند! برقراری ارتباط با ماهواره توسط دیش های مخصوص انجام می پذیرد و این ارتباط از امنیت نسبتا بالایی بر خوردار است.

ولی این دو روش آخری تو ایران کاربرد ندارن به خصوص آخریه که ممنوعه به شدت ... :n13:

XXS
13-11-2013, 10:55
آفرین چه اشتهایی برا دانلود داری :n02: خلاصه بگم :

GPRS
اگر یک سیمکارت موبایل همراه اول یا ایرانسل دارید، می‌توانید به اینترنت از طریق GPRS نیز دسترسی داشته باشید. برای استفاده از سرویس GPRS روی سیمکارت باید تنظیمات آن را در گوشی خود وارد کنید. گاهی نیز با نصب سیمکارت در گوشی به‌طور خودکار این تنظیمات توسط مخابرات به گوشی ارسال می‌شود. (برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت سازنده سیمکارت مراجعه کنید.)
در ضمن نسخه جدید GPRS که با نام EDGE نیز شناخته می‌شود نیز قابل استفاده است که از حداکثر سرعت 237 کیلوبیت در ثانیه پشتیبانی می‌کند (البته سرعت قابل دستیابی در سیمکارت‌های ایران بسیار پایین‌تر از این مقدار است). این اینترنت بیشتر برای استفاده توسط خود گوشی توصیه می‌شود و بالطبع برای استفاده از آن باید در منطقه‌ای با آنتن‌دهی مناسب قرار داشته باشید. در ضمن گوشی شما نیز باید توانایی پشتیبانی از فناوری GPRS را داشته باشد.

3G
این عبارت به معنای نسل سوم شبکه‌های مخابراتی است و اکنون فقط شرکت رایتل از آن پشتیبانی می‌کند. در آخرین نسخه از استاندارد نسل سوم شبکه‌های مخابراتی، حداکثر سرعت دانلود اطلاعات می‌تواند به 56 مگابیت در ثانیه نیز برسد (نوع گوشی مورد استفاده نیز در دسترسی به حداکثر سرعت و نحوه پشتیبانی از آن نیز تاثیرگذار است). اما حداکثر سرعتی که در شبکه 3G در ایران ارائه می‌شود به مگابیت در ثانیه می‌رسد که البته برای استفاده از این سرعت نیز باید مدارک مورد نیاز آن را به ارائه‌کننده این سرویس ارائه دهید.
سرویس 3G نیز به آنتن‌دهی مناسب نیاز دارد و در مناطق مختلف سرعت انتقال اطلاعات می‌تواند متغیر باشد. با این حال سرعت انتقال اطلاعات بسیار بیشتر از آن چیزی است که توسط GPRS یا یک اتصال DialUp تجربه می‌کنیم. کاربران این سری از اتصالات اینترنتی می‌توانند یک مودم 3G که شبیه یک حافظه فلش بزرگ است تهیه کرده و با نصب سیمکارت درون آن و سپس اتصال به پورت USB کامپیوتر، دستگاه خود را از طریق اینترنت سیمکارت به اینترنت وصل کنند.

wifi

این روش دسترسی به اینترنت از طریق امواج رادیویی است که به صورت بی سیم و تنها در محوطه یک ساختمان امکان پذیر است.

ماه-اره

اینترنت ماهواره ای (Satellite): در حال حاضر برخی از ماهواره ها هم چون تلستار ۱۲، فرانس تله کام و یوروآسیا ست خدمات اتصال به اینترنت ارائه می کنند. سرعت شان سرسام آور و دشمنان شان باد های خورشیدی هستند! برقراری ارتباط با ماهواره توسط دیش های مخصوص انجام می پذیرد و این ارتباط از امنیت نسبتا بالایی بر خوردار است.

ولی این دو روش آخری تو ایران کاربرد ندارن به خصوص آخریه که ممنوعه به شدت ... :n13:

این روش اخری یه دسگاه مخصوص داره مثل رسیورمیمونه دیشم همینطور به صورته دوطرفه.
سمته ما یه بنده خدایی دوطرفه رووصل کرده بود روز اول نه روز دوم فهمیدن کل نیروهایه امنیتی شهرریختن بنده خدارو بردن :n29:

*Forgotten*
13-11-2013, 12:50
سلام دوستان ....
میخواستم بدونم به جای adsl و wimax دیگه چه روش هایی برای دسترسی به اینترنت پر سرعت هست ؟!

تشکر.

نمیتونی به این آرزوت برسی مگه کوچ کنی خارج
اینا 50 60 گیگ رو در ماه پر مصرف میدونن چه برسه 700 800 گیگ

الان وضعیت اینترنت بدتر شده بطوریکه میتونیم بگیم 90 درصد شرکت های شناخته شده دانلود نامحدود و حجیم رو محدود کردن
با سیاست هایی مثل "مصرف منصفانه" برداشتن نامحدود ها

نمونش مخابرات که در بیشتر شهرستان ها نامحدود رو برداشتن بجز تهران

شرکت های دیگه هم با روش های مختلف این کار رو میکنن نرمافزارهای هوشمند و یا تهدید کردن ارسال اس ام اس به کاربر پرمصرف (نمونش مبین نت)

خود من مبین نت دارم و تا حالا چندین بار اس ام اس تهدید آمیز برام فرستادن بابت دانلود رایگانه شبانه

خلاصش بیخیال شو

sharpy
13-11-2013, 13:15
خاینترنت ماهواره ای بگیر یک طرفه
یه زمانی من داشتم هیچ کی هم بهت کاری نداره
شاید دو طرفش برات مشکل ایجاد شه

یه کارت s2 باید بگیری فقط

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

mr.arvin
13-11-2013, 13:30
داداش فقط می تونم بهت بگم که قانع باش به همونی که داری شاید اونم از دستت رفت:n10:

Rhodes
13-11-2013, 13:47
خاینترنت ماهواره ای بگیر یک طرفه
یه زمانی من داشتم هیچ کی هم بهت کاری نداره
شاید دو طرفش برات مشکل ایجاد شه

یه کارت s2 باید بگیری فقط

این که میفرمایید چی هست ؟! لطفا یکم بیشتر توضیح بدید.

من هر وطری شده باید یه نت این مدلی گیر بیارم.

sharpy
13-11-2013, 14:14

اینترنت ماهواره ای یک طرفه توی نت هم سرج کنید میفهمی.
من حدود 3 سال پیش داشتم

فکر کنم تنها راه همین باشه
اگه خواستی بگیری خیلی مهمه که از یک جای معتبر و با امنیت خرید کنی چون خدماتش بگیر نگیر داره

amir.h.r.j
13-11-2013, 20:59
من که توصیه جدی میکنم استفاده نکن از این اینترنت ماهواره ای چون خیلی میگردن و این گیرنده ها توسط دستگاهی مخصوص که برادران اداره x دارن عین آب نخوردن مشخصه و میگیرنت :n24::n25::sq_17:میکنن . نگی نگفتی ها ...:n02:

Joaquin
13-11-2013, 21:57

دوست عزیز خطرش بالاس. اگه میخواید توی زندان آب خنک بخورید، برید بگیرید.

XXS
13-11-2013, 23:10
سلام دوستان ....

تشکر.

شما ماه وا*ه ای یه طرفه هم میتونی بگیری مشکل امنیتی هم نداره ولی خیلی گرون درمیاد تادوساله پیش خوب بود چون دلارپایین بود وبا120000 تومن میتونستی نامحدود روبگیری ولی الان نمیتونی چون دلارگرون شده ویه نامحدود بخوای حدود250000 تومن درمیادماهانه این به کنارازفرکانس موردنظرهم باید مطمعن باشی که نویزوپارازیتی نباشه.
ذانلودافلاین هم میتونی داشته باشی روزی 15 گیگ میتونی بگیری ولی دسته شمانیست هرچه ایدخوش اید:n10::blush:

AF021
13-11-2013, 23:25
من که ریسک ماهواره را به تن نخریدم به جاش 3 تا خط ADSL محدود گرفتم که هر کدام شبی 5-7 گیگابایت دانلود میکنه 6*3= 18 گیگابایت هر شب ...و 18 گیگابایت * 30 = 540 گیگابایت هر ماه....

محدودیت های این روش :

1-نیاز به 3 خط تلفن
2-نیاز به 3 مودم
3-نیاز به 3 کامپیوتر یا لب تاب

XXS
13-11-2013, 23:30
من که ریسک ماهواره را به تن نخریدم به جاش 3 تا خط ADSL محدود گرفتم که هر کدام شبی 5-7 گیگابایت دانلود میکنه 6*3= 18 گیگابایت هر شب ...و 18 گیگابایت * 30 = 540 گیگابایت هر ماه....

محدودیت های این روش :

1-نیاز به 3 خط تلفن
2-نیاز به 3 مودم

فک کنم وایمکس ایرانسل محدودیت حجمیه 999 گیگ داره ها:n02:

ramingsm
13-11-2013, 23:32
ماه واره ای یک طرفه هم البته خطری نداره چون سند با adsl هست و فقط ریسیو با ماه واره یعنی فرقی با استفاده معمولی از ماه واره نداره البته خیلی گرون در میات
اونی که میریزن میگیرنت اونی هست که سند هم با ماه واره انجام بشه که برای مسائل امنیتی سه سوت جمعش میکنن چون قابل ردگیری هم هست

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

AF021
13-11-2013, 23:34
فک کنم وایمکس ایرانسل محدودیت حجمیه 999 گیگ داره ها:n02:

داداش من کی گفتم وایمکس دارم :n06: ؟

GHAGHALEELEE
13-11-2013, 23:36
اینترنت ما-هواره-ای شامل:
انلاین دو طرفه : همونطور که دوستان گفتند چون ارتباط خیلی امنی هست واسه همین باید دست نهااااااااااااااادهای خاص باشه ، پس شما اگه داشته باشی جا-سوس هستی:n08:پس این گزینه کنسل هست
انلاین یک طرفه : در این روش که بچه های خودمون پیشتازش هستند برای اینکه جرم بالایی بهت نخوره شما ارسال رو با اینترنت adsl انجام میدید و دریافت رو با ما-هواره:n09: پس این گزینه مناسب شما هست
افلاین : در این روش برنامه هایی چون فیش ست و اسکای نت و مانا فایلهایی رو که دیگران دریافت میکنند رو برای شما هم میگیرد و در هارد کامپیوتر شما ذخیره میکند:n20:این گزینه علیرغم مجانی بودن بدرد شما نمیخورد چون فقط فایلهای دیگران رو میگیرید

راستی من خودم با نت 512 مخابرات ماهی 130-140 گیگ دانلود دارم ، نمیتونی 2 مگ مخابرات یا 2 تا یک مگ بگیری ؟ اینجوری راحت تر هستی ها:n13:

Rhodes
13-11-2013, 23:37

محدودیت های این روش :

1-نیاز به 3 خط تلفن
2-نیاز به 3 مودم

چه طوری ؟! یکم بیشتر توضیح بدید لطفا.

ماه واره ای یک طرفه هم البته خطری نداره چون سند با adsl هست و فقط ریسیو با ماه واره یعنی فرقی با استفاده معمولی از ماه واره نداره البته خیلی گرون در میات

چه طوری راه میندازن ؟!
چقدر مثلا در میاد ؟!

راستی من خودم با نت 512 مخابرات ماهی 130-140 گیگ دانلود دارم ، نمیتونی 2 مگ مخابرات یا 2 تا یک مگ بگیری ؟ اینجوری راحت تر هستی ها

میخواستم همین کار رو بکنم که مخابرات فارس سرعت همه سرویس ها رو نصف کرده :|

AF021
13-11-2013, 23:41
چه طوری ؟! یکم بیشتر توضیح بدید لطفا.

شما 3 خط تلفن داشته باشی+3 تا مودم روی هر کدام بهترین ADSL محدود یا نامحدود شهر و مرکز مخابراتیتونو ثبت نام کن و با 3 کامپیوتر دانلود کن...من خودم محدود گرفتم هر 3 خطو که 3 تا دستگاهم فقط 5-6 ساعت در روز روشن باشه برای حفظ اصطحلاک و پول برق :n02:

XXS
13-11-2013, 23:43
داداش من کی گفتم وایمکس دارم :n06: ؟

سربسته بهت گفتم ناراحت نشی:n02: اخه مرده مومن شمارفتی به سه خط مودم وصل کردی خوب چه کاریه همینو وایمکس میگرفتی ماهانه 900 گیگ دانلود میکردی دیگه.

Rhodes
13-11-2013, 23:47
سربسته بهت گفتم ناراحت نشی:n02: اخه مرده مومن شمارفتی به سه خط مودم وصل کردی خوب چه کاریه همینو وایمکس میگرفتی ماهانه 900 گیگ دانلود میکردی دیگه.

جدا میشه ماهیی 900 تا گرفت ؟! چه وایمکسی ؟! تعرفه هاش چه طوره ؟!

*Forgotten*
13-11-2013, 23:49

محدودیت های این روش :

1-نیاز به 3 خط تلفن
2-نیاز به 3 مودم

شما از یه سرویس محدود شبی 5 -7گیگ دانلود دارید ؟ :n04:
میشه بگید اسم isp و سرویسی که ازش استفاده میکنید چیه؟ :n02:

AF021
13-11-2013, 23:51

دوست عزیز من قبل از این که شرکت سرویس دهندمو انتخاب کنم و این روش را انجام بدم 6 شرکت از جمله ایرانسل را چک کردم + گرونترین سرویسشون ولی در اخر این کارو انجام دادم خودت حساب کن چقدر افتضاح بود...و دلیله دیگه ای که این کارو کردم بستر این کار برام اماده بود یعنی 3 تا خط + 3 تا مودم + 3 تا labtob و مساله ی دوم و مهمترینش بحث هزینست من هر 6 ماه برای هر کدام از این خط ها : 129000 هزار تومان میدم که برای 3 خط میشه 387000 تومان و در مجموع برای هر 3 خط در میاد = ماهی 65 هزار تومان

حالا شما بگو با ماهی 65 هزار تومان با کدام شرکت و کدام روش میتونی ماهی 540 گیگابایت دانلود داشته باشی ؟

iran7000
13-11-2013, 23:52
دوست عزيز شما بهتره اينترنت اختصاصي وايرلس point to point بگيري با هر مگش مي توني 320 گيگ در ماه دانلود کني با 2 مگش 640 گيگ و ...

AF021
13-11-2013, 23:52
شما از یه سرویس محدود شبی 5 -7گیگ دانلود دارید ؟ :n04:
میشه بگید اسم isp و سرویسی که ازش استفاده میکنید چیه؟ :n02:

پارس انلاین :n01:

Rhodes
13-11-2013, 23:54
دوست عزيز شما بهتره اينترنت اختصاصي وايرلس point to point بگيري با هر مگش مي توني 320 گيگ در ماه دانلود کني با 2 مگش 640 گيگ و ...

یعنی چی دقیقا ؟!

babak2111
13-11-2013, 23:56
دوست عزیز من قبل از این که شرکت سرویس دهندمو انتخاب کنم و این روش را انجام بدم 6 شرکت از جمله ایرانسل را چک کردم + گرونترین سرویسشون ولی در اخر این کارو انجام دادم خودت حساب کن چقدر افتضاح بود...و دلیله دیگه ای که این کارو کردم بستر این کار برام اماده بود یعنی 3 تا خط + 3 تا مودم + 3 تا labtob و مساله ی دوم بحث هزینست من هر 6 ماه برای هر کدام از این خط ها : 129000 هزار تومان میدم که برای 3 خط میشه 387000 تومان و ماهی 65 هزار تومان

حالا شما بگو با ماهی 65 هزار تومان با کدام شرکت میتونی ماهی 540 گیگابایت دانلود داشته باشی ؟

البته فدات شم یک چیز رو درنظرداشته باش اگه این محدود کردن محدود ونامحدود که داره به جون همه isp ها می افته به جای شما که می دونم پارس انلاینه سرایت کنه دیگه عمرا بشه با 65 تومان هچین حجمی دانلود کرد
پس تا هست حالش روببر
واینکه مثلا همین پارس انلاین تو مشهد افتضاحه وعمرا بشه با دومگش همچین حجمی گرفت کلا هرکسی باید ازنزدیک های خودش تو همین شهربپرسه تا بهترین رو انتخاب کنه چون تو این مملکت هیچ چیزی صددرصد نیست وبرا همه جا صدق نمی کنه

AF021
14-11-2013, 00:01
البته فدات شم یک چیز رو درنظرداشته باش اگه این محدود کردن محدود ونامحدود که داره به جون همه isp ها می افته به جای شما که می دونم پارس انلاینه سرایت کنه دیگه عمرا بشه با 65 تومان هچین حجمی دانلود کرد
پس تا هست حالش روببر

فعلا 2-3 ساله محدود نشدیم اگر شدم میام یک تاپیک اینجوری میزنم میپرسم باید چکار کنم :n02:

واینکه مثلا همین پارس انلاین تو مشهد افتضاحه وعمرا بشه با دومگش همچین حجمی گرفت کلا هرکسی باید ازنزدیک های خودش تو همین شهربپرسه تا بهترین رو انتخاب کنه چون تو این مملکت هیچ چیزی صددرصد نیست وبرا همه جا صدق نمی کنه

دقیقا همینطوره که میفرمایید برای همین به این دوست عزیزمون گفتم بهترین سرویس دهنده شهر و مرکز مخابراتیشونو انتخاب کنه...واقعا هیچ شرکتی تو ایران کلیت نداره که بگیم خوبه یا بده, دوستم توی همین شهر ما از مرکز مخابراتی دیگه با پارس نصف این مقدارم شبی دانلود نمیکنه :n27:

iran7000
14-11-2013, 00:04
یعنی چی دقیقا ؟!

يعني اينکه تلفن رو بر مي داري زنگ مي زني به يکي از شرکت هاي isdp که خدمات اينترنت وايرلس مي دهند. بعد ميان روي پشت بام شما يک آنتن نصب مي کنند و يک ارتباط نقطه به نقطه با آنتن

شرکت سرويس دهنده برقرار مي شه. يه اينترنت اختصاصي به شما تعلق مي گيره که محدوديت نداره و فقط متعلق به شما هست. پينگش معمولا زير 100 ميلي ثانيه هست و همانطور که گفتم با

سرعت يک مگابيت بر ثانيه مي توني ماهيانه 320 گيگ دانلود کنيد.

AF021
14-11-2013, 00:14
يعني اينکه تلفن رو بر مي داري زنگ مي زني به يکي از شرکت هاي isdp که خدمات اينترنت وايرلس مي دهند. بعد ميان روي پشت بام شما يک آنتن نصب مي کنند و يک ارتباط نقطه به نقطه با آنتن

شرکت سرويس دهنده برقرار مي شه. يه اينترنت اختصاصي به شما تعلق مي گيره که محدوديت نداره و فقط متعلق به شما هست. پينگش معمولا زير 100 ميلي ثانيه هست و همانطور که گفتم با

سرعت يک مگابيت بر ثانيه مي توني ماهيانه 320 گيگ دانلود کنيد.

هزینه ماهانش تقریبا چند در میاد برای سرویس 1 میگابیت و سرویس 2 مگابیت ؟

babak2111
14-11-2013, 00:20
نه اقا وحشتناک بالاست این روش یک سرچ تو نت بزنید صدرحمت به اینترنت ماهواره ایی اونو بری با ذلار3تومانی بگیری به صرفه تره
شما اگه بری 4تا خط دومگ نامحدود ازمخابرات استانتون که می گی سرعت رو نصف کرده بگیری بازم ارزونترازاین روش درمییادخیلی بیشترم می تونی دان کنی

iran7000
14-11-2013, 00:24
هزینه ماهانش تقریبا چند در میاد برای سرویس 1 میگابیت و سرویس 2 مگابیت ؟

اين نوع اينترنت چون اختصاصي هست قيمتش به نسبت بالا هست. براي هر مگ بسته به شرکتش بين 350 تا 400 هزار تومن هست. هر چقدر سرعت بيشتري بخري تخفيف مي دهند مثلا براي 4 مگ هر

مگش مي شه 300 هزار تومن و تا 150 مگ هم مي تونيد سرويس بگيريد.

Rhodes
14-11-2013, 00:33
اين نوع اينترنت چون اختصاصي هست قيمتش به نسبت بالا هست. براي هر مگ بسته به شرکتش بين 350 تا 400 هزار تومن هست. هر چقدر سرعت بيشتري بخري تخفيف مي دهند مثلا براي 4 مگ هر

مگش مي شه 300 هزار تومن و تا 150 مگ هم مي تونيد سرويس بگيريد.

:n20: چه ارزونه...

iran7000
14-11-2013, 00:45
:n20: چه ارزونه...

خب اينترنت اختصاصي هست. اگر ضريب 1 به 8 حساب کنيم مي شه ماهي 37500 تومن. الان همه شرکت ها براي سرويس نامحدود قانون مصرف منصفانه گذاشتند.

V i r u s e r
14-11-2013, 00:57
جالبه
یعنی با ماهی 1 میلیون میشه اینترنت 4 مگ قانونی داشت؟
یادم باشه اگه لاتاری برنده شدم یکی بگیرم:n08:

amir.h.r.j
14-11-2013, 07:36
:n09:سلام دوستان احساس نمیکنین از موضوع این تاپیک کمی دور شدین ؟ یه شبه این تاپیک شد چهار صفحه:n09:

Rhodes
14-11-2013, 08:03
خوب پس این به کنار ....
ما*وار*ای هم که هیچ ....
میمونه بهترین isp شهر که نداریم :n27:
اینترنت رو ببوسیم بزاریم کنار :n13:

mohammad_reza0
14-11-2013, 08:21
اینترنت م.ماواره یکرفعه هیچ مشکلی ندارد اکانت -- شده راحت گیر میادولی به هیچ وجه دو طرفه نکن به شماره 3 درب منزل هستند

Rhodes
14-11-2013, 12:09
اینترنت م.ماواره یکرفعه هیچ مشکلی ندارد اکانت -- شده راحت گیر میادولی به هیچ وجه دو طرفه نکن به شماره 3 درب منزل هستند

کامل توضیح بده چه طوریه و اینکه هزینه ماهیانه ش چه قدره + اکانت هــــک نشده هم میشه خرید ؟! چه طوری ؟!

salar79
16-11-2013, 18:12
خب اينترنت اختصاصي هست. اگر ضريب 1 به 8 حساب کنيم مي شه ماهي 37500 تومن. الان همه شرکت ها براي سرويس نامحدود قانون مصرف منصفانه گذاشتند.

این قانون مصرف منصفانه چیه دقیقا؟؟؟؟

خود من مبین نت دارم و تا حالا چندین بار اس ام اس تهدید آمیز برام فرستادن بابت دانلود رایگانه شبانه

میشه متن پیام رو بزارید؟؟

:n16:

arash59b
16-11-2013, 18:28
فکر نکنم کسی به اندازه من بخاطر نداشتن ADSL اقسام و انواع اینترنت رو تجربه کرده باشه

دوره استفاده از اینترنت ماهو.اره ای گذشته درسته به نسبت هزینه ای که برای -- می کنی مقدار دانلود خوبی داری ولی اصلا نسبت به وقتی که میزاری تا بتونی راش بندازی و استفاده کنی ارزش نداره. نوع افلاینش هم وقت تلف کردنه. میشه

شبی 100 گیگ دانلود داشت ولی بعد روزی چندساعت باید وقت بزاری ببینی چی دانلود شده و کدومش به درد می خوره و کدومش نه. تازه من تنظیم کرده بودم هرچیزی دانلود نشه. الان هم یه دو سه سالی هست کارتش داره خاک می خوره.

اگه بخوای اکانت اصلی بخری هم هست. ولی اصلا به صرفه نیست مثلا اکانت شرکت اپن.اسکای برای سرعت 2 مگ و ترافیک 3 گیگ بسته بقیمت دلار حدد300-500 هزار تومن پات آب می خوره.:n09:

بنظرم با توجه به نیاز شما بهترین سرویسی که می تونی بگیری اینترنت وایرلس هست. که فکر کنم تو اکثر شهرها یه چندتا ISP وجود داره. یه مقدار هزینه ش اولیه و طرح هاش بالاست ولی همه چیش نسبت به کیفیت و سرعت خوب، اشتراک 1به 1 و

پینگ پایین اش می صرفه. حدود 5 سالی هست از شرکت های مختلف استقاده می کنم و میشه گفت تقریبا همشون خوب بودن.

*Forgotten*
17-11-2013, 00:12
این قانون مصرف منصفانه چیه دقیقا؟؟؟؟

میشه متن پیام رو بزارید؟؟

:n16:

شرکت های مختلف البته نه همشون برای دانلود های نامحدودشون در واقع محدودیت میزارن (خیلی مسخرست)
مثلا شرکت شاتل برای سرویس های نامحدودش یه مقدار حجم مشخص در ماه تایین کرده مثلا 20 گیگ اگه بیشتر دانلود کنید سرعتتون افت شدیدی میکنه

البته بعضی شرکت ها حجم مشخصی برای دانلود کردن تایین نمیکنن ولی با روش های زیادی چوب لای چرخ دانلودت میزارن که خودت بیخیال میشی

همچنین مصرف منصفانه رو برای سرویس های محدود با دانلود رایگان هم اعمال میکنن مثلا سرعتت روزا خیلی بالاست ولی شب خیلی پایین میارن

یا استفاده از اس ام اس ها با متون تهدید آمیز

کلا هر روشی دارن استفاده میکنن تا جلوی دانلودت رو بگیرن

ایترنت که همش وب گردی و ایمیل فرستادن نیست:n21:

-------

بفرما: اینو برام تا حالا چندین بار برام فرستادن

"با توجه به اینکه الگوی مصرف شما در ساعات رایگان سبب پایمال شدن حقوق دیگر کاربران شده است، خواهشمندیم مصرف شبانه خود را تعدیل فرمایید"

sam09ft
17-11-2013, 12:34
اینترنت یه طرفه هزینه ی زیادی نداره من تعجب میکنم از صحبت بعضی دوستان ؟!؟!
یه هزینه ی اولیه داره که یه کارت خوب حدود 350 تومنه
بعد یه اکانت چیز پی ان و یه اکانت ای پی ست (حدود 10 - 15 تومنه)
و چون adsl فقط برای اپلود هست مخابرات هم راحت جواب میده
در کل ماهی 30 تومن حدودا هزینشه

arash59b
17-11-2013, 13:00

نه عزیز شما یه چیزی یهجایی خوندی

من 10-15 تومن به شما میدم همون اکانت وی پی ان که تو ایران جواب بده (l2p) رو برام بخر

تازه اگه بخوای اکانت ه.ک هم بخری باید 20 -30 تومن هم بزاری روش تازه اگه اکانتی که بخری 10 روز با سرعت اسمییش جواب بده

اگه هم که بخوای خود ه.گ کنی که باید حداقال 20 تومن پول سرور میکروتیک بدی یه 50 تومن هم اگه بتونی از سایت های خارجی خرید کنی اکانت vpn معتبر بخری. کانفیگ کردن اکانت ها و پیدا کردن مک بدردبخور هم پیشکش. بگزیم که دیگه

همین مک هم به دلایلی کم پیدا میشه. تازه بعداز همه این کارا یه سرعت دانلود 200-300 گیرت میاد که همینش هم از ISPهای خودمون با نصف قیمت می خری وقتت هم تلف نمیشه

*Forgotten*
18-11-2013, 09:25

اکانت های ه ک نشده خیلی گرونن ، من خودم از شرکت اپن اسکای زمان 'خا ت می' خدا بیامرز برای سرویس 2 مگ 35 تا 40 تومن در ماه با حجم 2 گیگ میدادم

جدیددن هم اکانت های ه ک شده میفروشن که بستگی به دز*د بودن طرف داره که یک اکانت رو به چندین نفر بفروشن

الانم که همه بلد شدن ه ک کنن شاید همین اکانت ه ک نشده رو بدون اطلاع به چند نفر بفروشن

البته دارن اکانت ها رو بشدت secure میکنن که به این راحتی ها دیگه ه ک نشن

{sahand}
18-11-2013, 12:10
یه چیز کوچیک بگم، اگه از چند منبع مختلف اینترنت بگیرین، نیازی نیست حتما چندتا کامپیوتر/لپ تاپ هم داشته باشین، می‌تونین با نرم‌افزار Dispatch همه رو با هم ترکیب کنین و تو یه سیستم استفاده کنین. عیبش اینه که هر کدوم باید از یه روش وصل شن، مثلا یکی WiFi یکی Lan یکی USB.
البته خودم تا حالا استفاده نکردم ولی ریویوهاش تو نت هست می‌تونین یه نگاهی بندازین.

iran7000
18-11-2013, 12:16
اینترنت ماهواره ای به صرفه نیست. اگر از open sky بخری که دیگه اصلا جالب نیست.

ولی اگر از sky dsl بخری بازم سرعت بالا بهت می ده. سرویس 20 مگ نامحدود داره ماهی 280 هزار تومن و سرویس 16 مگ داره ماهی 240 هزار تومن.

نکته دوم اینکه به دلیل فاصله ماهواره تا زمین پینگ شما بالا هست بین 500 تا 1000 میلی ثانیه.

توی ایران اگر اینترنت با کیفیت و پینگ پایین می خوای باید از روش وایرلس استفاده کنی.

Rhodes
18-11-2013, 14:13
اینترنت ماهواره ای به صرفه نیست. اگر از open sky بخری که دیگه اصلا جالب نیست.

ولی اگر از sky dsl بخری بازم سرعت بالا بهت می ده. سرویس 20 مگ نامحدود داره ماهی 280 هزار تومن و سرویس 16 مگ داره ماهی 240 هزار تومن.

نکته دوم اینکه به دلیل فاصله ماهواره تا زمین پینگ شما بالا هست بین 500 تا 1000 میلی ثانیه.

توی ایران اگر اینترنت با کیفیت و پینگ پایین می خوای باید از روش وایرلس استفاده کنی.

لطفا کامل توضیح بدید قضیه چیه ؟! این sky DSL که گفتید چه نوع سرویسیه و چه طوری میشه بهش دسترسی پیدا کرد ؟!

iran7000
18-11-2013, 16:44
لطفا کامل توضیح بدید قضیه چیه ؟! این sky DSL که گفتید چه نوع سرویسیه و چه طوری میشه بهش دسترسی پیدا کرد ؟!

sky dsl اسم یه شرکته که خدمات اینترنت ماهواره ایی می ده مثل open sky . وارد سایتش می شید و بسته به نیازتون و البته جیبتون سرویس مورد نظر رو می خرید.

باید کردیت کارت یا حساب بانکی خارج از کشور داشته باشید برای خرید.

sam09ft
19-11-2013, 14:24
نه عزیز شما یه چیزی یهجایی خوندی

من 10-15 تومن به شما میدم همون اکانت وی پی ان که تو ایران جواب بده (l2p) رو برام بخر

تازه اگه بخوای اکانت ه.ک هم بخری باید 20 -30 تومن هم بزاری روش تازه اگه اکانتی که بخری 10 روز با سرعت اسمییش جواب بده

اگه هم که بخوای خود ه.گ کنی که باید حداقال 20 تومن پول سرور میکروتیک بدی یه 50 تومن هم اگه بتونی از سایت های خارجی خرید کنی اکانت vpn معتبر بخری. کانفیگ کردن اکانت ها و پیدا کردن مک بدردبخور هم پیشکش. بگزیم که دیگه

همین مک هم به دلایلی کم پیدا میشه. تازه بعداز همه این کارا یه سرعت دانلود 200-300 گیرت میاد که همینش هم از ISPهای خودمون با نصف قیمت می خری وقتت هم تلف نمیشه
شما همه چی رو دسته بالا گرفتی معتبر ترین سایت فروش قیل من میگیرم با قیمت خیلی پایین تر
اکانت اصل که قیمتش بالاست و شکی در اون نیست
ولی اکانت ه.ک با قیمت 10-15 تومن جهت خوب سرعت 15 مگ هم بهت میده