PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک! پاک شدن ناگهانی اطلاعات هارد 3 ترا

achilleses
12-11-2013, 16:25
یه هارد 3 ترا دارم سیگیت بکاپ پلاس که کلی توش اطلاعات بود کلی هزینه کردم جمعشون کردم
صبح وصل کردم برا کپی همه چیز بود سر جاش بعد از کپی پنجره را بستم بعد رفتم فایل های بیشتری برا کپی انتخاب کنم یک دفعه دیدم اطلاعات هارد پریده الان اطلاعات جدید که روش ریختم هست حدود 300 گیگ ولی اطلاعات قبلیش نیست و پرید حدود 2.5 ترا بایت اطلاعات
ممنون میشم راهنمایی کنید چون هارد نو هست اصلا سابقه نداشته
میشه اطلاعاتا با نرم افزاری برگردوند

EXTREME
12-11-2013, 16:42
یه هارد 3 ترا دارم سیگیت بکاپ پلاس که کلی توش اطلاعات بود کلی هزینه کردم جمعشون کردم
صبح وصل کردم برا کپی همه چیز بود سر جاش بعد از کپی پنجره را بستم بعد رفتم فایل های بیشتری برا کپی انتخاب کنم یک دفعه دیدم اطلاعات هارد پریده الان اطلاعات جدید که روش ریختم هست حدود 300 گیگ ولی اطلاعات قبلیش نیست و پرید حدود 2.5 ترا بایت اطلاعات
ممنون میشم راهنمایی کنید چون هارد نو هست اصلا سابقه نداشته
میشه اطلاعاتا با نرم افزاری برگردوند

شما وقتی میبینید اطلاعات هارد پریده نباید دوباره اطلاعات جدید روش بریزین
شما یک عکس از disk managment بدید

پردین اطلاعات چطوری بود الان حجمش است و اطلاعات دیده نمیشه یا کلا حجم اشغالیشم نیست ؟

achilleses
12-11-2013, 16:55
نه اینا را زمانی ریختم که قبلیام روش بود فقط این اطلاعات زمانش جدیدتره
نه الان حجمشم نیست یعنی میزنه خالی 2.5 ترا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EXTREME
12-11-2013, 18:17
نه اینا را زمانی ریختم که قبلیام روش بود فقط این اطلاعات زمانش جدیدتره
نه الان حجمشم نیست یعنی میزنه خالی 2.5 ترا

یک بار هارد رو چک دیسک کنید روی پارتیشن راست کلیک کنید و سربرگ tools و چک دیسک درست نشد باید اطلاعات پارتیشن رو ریکاوری کنید برای اینکار هم حجم اضافه لازم دارین هم یک ابزار خوب مثل ease data recovery یا active partion recovery
ضمنا هاردتون هم relocated sector داره که فکر کنم در حال زیاد شدن است و به صورت نرم افزاری هم قابل حل نیست باید ببرید گارانتی نشونش بدید