PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ظاهر شدن پیغام Format Disk موقع انتقال فایل روی رمهای Micro SD

Cyberlife
11-11-2013, 23:44
سلام

من فروشگاه موبایل دارم و ویندوز 7 روی کامپیوتر نصب است. در اکثر مواقع موقع ریختن فایل روی رمهای

Micro SD مشتریان، و معمولاً در وسط فرایند انتقال، برای چند ثانیه آیکون درایو رم از My Computer ناپدید

میشود و دوباره ظاهر میشود که با باز کردن دوباره درایو رم، پیغام فرمت رم ظاهر شده و اطلاعات روی رم

مشتری خراب میشود و تنها راه بازگرداندن اطلاعات مشتری، ریکاوری اطلاعات است که بسته به حجم رم

تا 4 ساعت هم طول میکشد، مشتری هم که رم را سالم تحویل من داده و هم میخواهد در کمتر از 10 دقیقه

کارش انجام شود ولی متاسفانه با این مشکل با خیلی از مشتری ها به مشکل برخوردم و بعضی از اونها

عکسها و داده های مهمی روی رم داشتن که با ریکاوری فقط تعدادی از آنها قابل بازگشت بود، لطفاً اگه

کسی راه حلی برای این مشکل داره، من رو راهنمایی کنه. من از چند مدل رم ریدر با مارک Siyoteam

استفاده میکنم.

آیا مشکل از رم ریدر است یا پاور کامپیوتر یا ویندوز و یا USB کامپیوتر ؟

ali2424
12-11-2013, 03:02
منم این مشکل داشتم که با تعویض رم ریدر درجه یک مشکلم حل شد پیشنهاد میکنم که از یک کارت یو اس بی استفاده کنید و نتیجه رو اعلام کنید توجه کنید که کارت رو فقط برای استفاده رم ریدر استفاده کنید

Cyberlife
12-11-2013, 09:55
منم این مشکل داشتم که با تعویض رم ریدر درجه یک مشکلم حل شد پیشنهاد میکنم که از یک کارت یو اس بی استفاده کنید و نتیجه رو اعلام کنید توجه کنید که کارت رو فقط برای استفاده رم ریدر استفاده کنید

ممنون از شما، لطفاً مدل رم ریدر و کارت USB رو بگید تا سریع خریداری کنم.

Treegp
24-12-2013, 09:50

مشکل از رم ریدر هست،اما راه حلش خریدن رم ریدر درجه یک نیست! :n15:
مشکل قطع و وصل شدن پی در پی یو اس بی هستش
هیچوقت نباید فلش مموری و رم مموری رو به USB های جلوی کامپیوتر بزنید.. چون ولتاژش کمتر از حد معموله و با نوسانات برق و افت ولتاژ و ایضاً وجود یک پاور نامرغوب روی سیستم، ولتاژ از حد آستانه پایین تر میره و رم ریدر از کار میوفته
پیشنهاد میشه از یه سیم افزایش طول USB استفاده کنید و مستقیماً از USB پشت کامپیوتر اونو به رم ریدر متصل کنید.

جناب آقای dark-alex ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز، این مموری که احتمالاً گذشت اما از این به بعد ...
طبق دستورالعمل زیر میتونی دستگاه های حافظه رو با تمام اطلاعاتش احیا کنی

کسانی که مشکل bad sector یا forgot format براتون پیش اومده و با اتصال فلش مموری پیغام Format Disk میاد، کافیه با یه نرم افزار کوچولو و سبک و به روشی که در زیر میگم مراحل رو پیش برید و حتی یک بایت از اطلاعاتتون هم از دست ندید:

1- این فایل رو از لینک زیر بگیرید. (حجم: کمتر از 2 مگابایت) و پسوورد فایل: treegp

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2- نرم افزار رو نصب و باز کنید.

3- توی محیطش دیسک هایی که به رایانه متصل هستند رو میتونید ببینید. (از جمله فلشتون که فنا شده)

4- روی فلش راست کلیک کنید و Scan رو بزنید.

5- یکی از متد های scan رو انتخاب کنید و تیک پایین پنجره رو هم کاری باهاش نداشته باشید، یعنی تیک نباشه. (شما واسه اینکه نتیجه مطلوب بگیرید گزینه سومی یعنی Thorough Scan رو انتخاب کنید)

6- یه مدت زور میزنه و تو بخش Found Partition پارتیشن مموریتون رو احیا میکنه، بدون کوچکترین مشکلی
7- وقتی که 100% شد عملیاتش، حالا روی پارتیشنی که تو بخش Found Partition پیدا کرده راست کلیک کنید و Mount As رو بزنید و بعد یه نام درایو براش انتخاب کنید (به دلخواه، مثلاً S)

8- تموم! حالا تمام فایل هاتون تو My Computer درایو S موجوده... همشو تو هارد کامپیوتر کپی کنید بعد با یکی از برنامه های Disk Management میتونید فلشتون رو فرمت کنید. (برای فرمت کردن بدون نرم افزار خاصی میتونید از پست بعدی استفاده کنید)

9- حالا فایلهاتون که تو رایانه ذخیره کردید رو دوباره به مموری انتقال بدید.

10- اگه تو مرحله 6 و تو قسمت Found Partition چیزی پیدا نشد، مموری رو از سیستم جدا کنید و دوباره متصل کنید و مراحلو دوباره تکرار کنید.. (مموری رو حتماً حتماً حتماً به usb های پشت رایانه بزنید نه usb های جلو)

درصورت استفاده سپاسگذاری کنید.

Treegp
24-12-2013, 09:52
اگر نخواستید در مرحله 8 از روش بالا از نرم افزار های Disk managment استفاده کنید، روش زیر رو پیش بگیرید:

1-واردcmd شوید:

win XP: start>Run>cmd>Enter
win 7: start>cmd>Enter

2-فرمان diskpart را تایپ و Enter کنید.

3-فرمان list disk را تایپ و Enter کنید تا حافظه های وصل شده به کامپیوتر شما نمایش داده شود.

4-فرمان # select disk را تایپ و Enter کنید(در نظر داشته باشید که # را با شماره عدد نمایش داده شده در بخش ۳ جایگزین کنید)

5-فرمان Clean all را تایپ و Enter کنید( در صورتی که این فرمان برای شما جواب نداد تمام مراحل را از اول شروع کنید و در این مرحله به جای Clean all فقط Clean را وارد و Enter کنید)

6-فرمان create partition primary را تایپ و Enter کنید.

7-فرمان select partition 1 را تایپ و Enter کنید.

8-فرمان active را تایپ و Enter کنید.

9-فرمان format fs=fat32 را تایپ و Enter کنید.(مدتی را صبرکنید تا ۱۰۰% شود)

10-فرمان assign را تایپ و Enter کنید.(کار شما به پایان رسید)

حالا می توانید به مرحله 9 از روش بالا بروید.

sobhanalah
02-01-2014, 13:52
سلام
من امتحان کردم نشد که!!!!!!!:n13:
با هر سه روش این نرم افزار، اسکن کردم.:n15:
اطلاعات مهمی روی مموری کارت 8 گیگی ام دارم، که نمی خوام فرمت بشه.
با تشکر:n27:

ghanbarak1393
02-06-2014, 06:55
نمیشه که....................

karimz
03-10-2014, 19:54
این نرم افزار روی ویندوز8 نصب نشد لطفا نرم افزار دیگه ای معرفی نمایید

ata.royalfalcon
03-10-2014, 20:20
این نرم افزار روی ویندوز8 نصب نشد لطفا نرم افزار دیگه ای معرفی نمایید

به جای برنامه Partition Find and Mount که در پست چهارم معرفی شده میتونید از برنامه EaseUS Data Recovery Wizard Professional برای بازیابی دیتا استفاده کنید .

zahra_1989
04-01-2015, 12:30
اقا من 100 دفعه رم ریدر رو جدا کردم و دوباره زدم ، چیزی پیدا نمیکنه توی found partition که! چیکار باید بکنم؟

zahra_1989
04-01-2015, 12:30
مشکل از رم ریدر هست،اما راه حلش خریدن رم ریدر درجه یک نیست! :n15:
مشکل قطع و وصل شدن پی در پی یو اس بی هستش
هیچوقت نباید فلش مموری و رم مموری رو به USB های جلوی کامپیوتر بزنید.. چون ولتاژش کمتر از حد معموله و با نوسانات برق و افت ولتاژ و ایضاً وجود یک پاور نامرغوب روی سیستم، ولتاژ از حد آستانه پایین تر میره و رم ریدر از کار میوفته
پیشنهاد میشه از یه سیم افزایش طول USB استفاده کنید و مستقیماً از USB پشت کامپیوتر اونو به رم ریدر متصل کنید.

جناب آقای dark-alex ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز، این مموری که احتمالاً گذشت اما از این به بعد ...
طبق دستورالعمل زیر میتونی دستگاه های حافظه رو با تمام اطلاعاتش احیا کنی

کسانی که مشکل bad sector یا forgot format براتون پیش اومده و با اتصال فلش مموری پیغام Format Disk میاد، کافیه با یه نرم افزار کوچولو و سبک و به روشی که در زیر میگم مراحل رو پیش برید و حتی یک بایت از اطلاعاتتون هم از دست ندید:

1- این فایل رو از لینک زیر بگیرید. (حجم: کمتر از 2 مگابایت) و پسوورد فایل: treegp

2- نرم افزار رو نصب و باز کنید.

3- توی محیطش دیسک هایی که به رایانه متصل هستند رو میتونید ببینید. (از جمله فلشتون که فنا شده)

4- روی فلش راست کلیک کنید و Scan رو بزنید.

5- یکی از متد های scan رو انتخاب کنید و تیک پایین پنجره رو هم کاری باهاش نداشته باشید، یعنی تیک نباشه. (شما واسه اینکه نتیجه مطلوب بگیرید گزینه سومی یعنی Thorough Scan رو انتخاب کنید)

6- یه مدت زور میزنه و تو بخش Found Partition پارتیشن مموریتون رو احیا میکنه، بدون کوچکترین مشکلی
7- وقتی که 100% شد عملیاتش، حالا روی پارتیشنی که تو بخش Found Partition پیدا کرده راست کلیک کنید و Mount As رو بزنید و بعد یه نام درایو براش انتخاب کنید (به دلخواه، مثلاً S)

8- تموم! حالا تمام فایل هاتون تو My Computer درایو S موجوده... همشو تو هارد کامپیوتر کپی کنید بعد با یکی از برنامه های Disk Management میتونید فلشتون رو فرمت کنید. (برای فرمت کردن بدون نرم افزار خاصی میتونید از پست بعدی استفاده کنید)

9- حالا فایلهاتون که تو رایانه ذخیره کردید رو دوباره به مموری انتقال بدید.

10- اگه تو مرحله 6 و تو قسمت Found Partition چیزی پیدا نشد، مموری رو از سیستم جدا کنید و دوباره متصل کنید و مراحلو دوباره تکرار کنید.. (مموری رو حتماً حتماً حتماً به usb های پشت رایانه بزنید نه usb های جلو)

اقا من 100 دفعه رم ریدر رو جدا کردم و دوباره زدم ، چیزی پیدا نمیکنه توی found partition که! چیکار باید بکنم؟

maryambir
15-01-2015, 14:39
من كه هر كار كردم نشد. دانلود نميشه. ثبت نام هم كردم.......................................... ............
شديدا به اين نرم افزار نياز دارم.......

ata.royalfalcon
15-01-2015, 19:12
من كه هر كار كردم نشد. دانلود نميشه. ثبت نام هم كردم.......................................... ............
شديدا به اين نرم افزار نياز دارم.......

1. شخصاً تست کردم ؛ مشکلی با دانلود برنامه Partition Find and Mount از لینکی که در پست چهارم همین تاپیک گذاشته شده نداشتم . با اینحال برای شما همان فایل را در جای دیگری آپلود کردم .

2. برای بازیابی اطلاعات بجای برنامه Partition Find and Mount ، از برنامه EaseUS Data Recovery Wizard Professional هم میتوانید استفاده کنید . آموزش استفاده از این برنامه در پست دوم تاپیک زیر موجود هست .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeidfine
26-10-2016, 12:15
ایول حلالت به مولا کلی فایل مهم داشتم همش برگشت واقعا دمت گرم انشاالله امام رضا بطلبه بیای شهر ما:n40::n40::n40: