PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست يه نرم افزار واسه زير نويس كردن شو

bLaCk.bytE
20-08-2006, 05:40
سلام... فرومو چك كردم قبلش..ولي منتها چيز جالبي نبودن..همه واسه فيلم بود

يه نرم افزار ميخوام كه بشه شو هارو زير نويس كرد ...البته به صورت عارفانه.....و غير عارفانه ( يه چيز شيك )

مي دونيد مثل يه اون سي دي كه گروه آريان داده بود بيرون..چه شيك بود زير نويسش ؟ البته واسه شو هاي خارجي مي خوام :)

ممنون ميشم راهنمايي كنيد :rolleye:

mohammad.clergyman
20-08-2006, 14:51
بسم رب الشهداء

==============

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ميشه اين كلمه را ديگه استفاده نكني ؟

والله خجالتم داره !!!!!!! مگه اينجا محل .....

ببخشيد عصباني شدم

معذرت ميخوام سعي كنيد اين مطالب را به گونه اي بنويسيد كه خوب متناسب با فضاي انجمن باشد

ممنون . و شرمنده . باي

bLaCk.bytE
20-08-2006, 16:46
سلام محمد جان.....دوست ندارم يه جوابي بدم كه ناراحت شي ...پس هيچي نمي گم.....

احتمالا شما از يه جنبه ديگه نيگا ميكني به قضيه......كاش قبلش يك كم فك ميكردي ببيني من مثلا شو كه زير نويس داشته باشه رو مي خوام چي كار ؟ مي خوام باهاش چي كار كنم ؟!

هدف امره خيره ..براي يك موسسه آموزش زبانه.....

نمي دونم در مورد آموزش زبان چه قدر مي دوني و روشاشو ميدوني........يكي از بهترين روشاش اينه.....

خوب حالا به جاي اين حرفا و ادامه دادن بحثي كه نه سودي واسه شما داره نو واسه من ووو به اصل قضيه بپردازيم....

آيا برنامه جالبي هست ؟‌مثل هموني كه گروه آريان استفاده كرده ؟!؟!؟!

راستي محمد اگه وقت شد يه سر ميام قم ببينم تو كامپيوترت به جز مداحي چيزه ديگه هاي هم هست :دي شوخي

mohammad.clergyman
20-08-2006, 20:18
بسم رب الشهداء

==============

سلام بلك جون

ببين تو وقتي همچين نيتي داري ( آموزش زبان )‌ همونطوري كه در بالا گفتم بايد به گونه اي در انجمن مطرح كني كه كه مطالبت متناسب با فضاي انجمن باشه

بايد مطلبت را تا جايي كه ميتوني روشن كني !!

و اما در مورد آموزش زبان من خودم آموزشگاه زبان ميرم و ترم نه هم هستم ...

فكر نميكنم با اين همه فيلم سانسور شده ديگه لزومي به ديدن اين جور فيلم ها باشه !!

مطمئن باشيد اين گونه فيلم ها يا به اصطلاح فيلم هاي آموزشي نه تنها روش خوبي براي آموزش زبان نيست بلكه مسير فرد را منحرف ميكند .

والسلام . وظيفه من تذكر بود كه انجام شد.از دوستان هم به خاطر پست هام معذرت ميخوام . ديگر هم تو اين تاپيك پست نميدم

يا حق

bLaCk.bytE
21-08-2006, 00:32
سلام محمد جان......درسته...شما درست ميگي...البته خودمم يه سري از اينا درست كردم..با سانسور..خيليا خوششون اومد...و دعا به جون من كردن..... كه دارن يه چيز جديد و موندگار ياد ميگيرن.....

حالا بيخيال..... بحث تاپيك عوض نشه.....

اميد وارم تو اين مدت كه پي سي ورلدم...بيشتز باهاتون آشنا شم ....

mohammad.clergyman
21-08-2006, 00:37
بسم رب الشهداء

=============

سلام

ميخواستم پست ندم ولي شرمنده ديگه واجب شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بلك جون ما مخلصيم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سانسور پتروسيان روشه خوبيه !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ifu
21-08-2006, 11:37
سلام بلك جان اگه برنامه براي زير نويس مي خواهي من اين را بهت پيشنهاد مي كنم ويديو استاديو برنامه ايست كه علاوه بر زير نويس ميكس و مونتاژ وخيلي كارهاي ديگر كه براي دانلود كافيه سرچ كني پيدا مي كني در ضمن حجمش در حدود 200 مگابايت است كه بهتره بروي از بيرون بخري
موفق باشي

ifu
21-08-2006, 11:40
Video Studio 9+Download search tex in google or msn
موفق باشي

bLaCk.bytE
21-08-2006, 11:55
سلام
محمد جان من نوكرتم...در مورد پتروسيان كاملا تائييد ميشه....... :دي

ifu ممنون....كار كردم باهاش قبلا ...درسته جالبه....منتها بخوايي رو 100 تا كليپ كار كني...يه كم دل آدمو ميزنه....