PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور میشه از بیدار شدن (Wake Up) لپتاپ با حرکت موس جلوگیری کرد؟

mahddi
11-11-2013, 01:22
سلام
من یه لپتاپ Asus مدل N55SF دارم که تا چند روز پیش از موس همراه خودش (سیم دار) که مدل Asus UT210 هستش استفاده می کردم که خراب شد و رفتم موس بیسیم Logitech m235 خریدم و حالا مشکل من اینه که وقتی لپتاپو Sleep می کنم با کوچکترین حرکت موس لپتاپ روشن میشه ولی با موس قیلی خودش این مشکلو نداشتم و تنها با کلیک کردن لپتاپ بیدار می شد

EXTREME
11-11-2013, 10:59
سلام
من یه لپتاپ Asus مدا N55SF دارم که تا چند روز پیش از موس همراه خودش (سیم دار) که مدل Asus UT210 هستش استفاده می کردم که خراب شد و رفتم موس بیسیم Logitech m235 خریدم و حالا مشکل من اینه که وقتی لپتاپو Sleep می کنم با کوچکترین حرکت موس لپتاپ روشن میشه ولی با موس قیلی خودش این مشکلو نداشتم و تنها با کلیک کردن لپتاپ بیدار می شد

اول از همه تنظیمات بایوس لپ تاب رو بررسی کنید اگه مشکل از اونجا نبود برید تو دیوایس مینیجر روی موس راست کلیگ کنید peroperties درسربرگ power managment تیک گزینه wake up رو بردارید

mahddi
11-11-2013, 17:29
اول از همه تنظیمات بایوس لپ تاب رو بررسی کنید اگه مشکل از اونجا نبود برید تو دیوایس مینیجر روی موس راست کلیگ کنید peroperties درسربرگ power managment تیک گزینه wake up رو بردارید

ممنون از راهنمایی تون
توی بایوسو دیدم به نظر می اومد که تنظیم خاصی برای این کار وجود نداره و بعد اون موردی که گفتید انجام دادم ولی تاثیری نداره به علاوه اینکه وقتی اون تیکو برمی دارم بعد از ریست کردن دوباره تیکش برمی گرده
اگر راه حل دیگه هم وجود داره ممنون میشم اونو بگید چون خیلی کارم گیر هست

EXTREME
11-11-2013, 18:09
ممنون از راهنمایی تون
توی بایوسو دیدم به نظر می اومد که تنظیم خاصی برای این کار وجود نداره و بعد اون موردی که گفتید انجام دادم ولی تاثیری نداره به علاوه اینکه وقتی اون تیکو برمی دارم بعد از ریست کردن دوباره تیکش برمی گرده
اگر راه حل دیگه هم وجود داره ممنون میشم اونو بگید چون خیلی کارم گیر هست

از تو سیف مود اونکارو انجام بدین

تو بایوس تو قسمت power managment اش هم نگاه کنید یا configuration اگه نبود که هیچی

mahddi
13-11-2013, 18:49
از سیف مود هم انجام می دهم هیچ فرقی نداره:n03:

EXTREME
13-11-2013, 23:03
از سیف مود هم انجام می دهم هیچ فرقی نداره:n03:

پس فقط میمونه خود موس سی دی چیزی همراه با موس نبود برای تنظیمات خود موس؟
تو تنظیمات موس هم بررسی کردید ؟

mahddi
14-11-2013, 13:34
پس فقط میمونه خود موس سی دی چیزی همراه با موس نبود برای تنظیمات خود موس؟
تو تنظیمات موس هم بررسی کردید ؟

نه همراه موس دو عدد دفترچه بود و cd نداشت
تنظیمات موس منظورتون چیه؟

EXTREME
14-11-2013, 22:52
نه همراه موس دو عدد دفترچه بود و cd نداشت
تنظیمات موس منظورتون چیه؟

داخل کنترل پنل

mahddi
16-11-2013, 19:29
داخل کنترل پنل
به نظر میاد تنظیم خاصی نیست