PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : DataGrid in php

dharmaa
10-11-2013, 23:31
سلام مجدد بر دوستان
راستش از اونجایی که کار با پی اچ پی رو تازه شروع کردم پر ازسوالم و پاسخگویی شما دوستان عزیز جرات سوال پرسیدن در این تالار رو بهم میده.
من میخام از دیتا گرید در صفحه سایتم استفاده کنم. بعد از سرچهای زیادی به ابجکت phpgrid رسیدم . بعد از دانلود و اکسترکت در ریشه سرور و تغییر فایل کانفیکش . اومدم دو خط کد در صفحه ام نوشتم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
که متاسفانه این خطا روداد:
Fatal error: Class 'C_DataGrid' not found in D:\wamp\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فایل conf.php رو هم به قرار زیر تغییر دادم:

کسی از دوستان هست که تجربه کار با phpGrid رو داشته باشه؟؟

hamedarian2009
12-11-2013, 10:31
سلام اینجا رو بخونید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dharmaa
12-11-2013, 11:53
سلام
من قدم به قدم طبق دستورالعملی که توی سایتش گفته پیش رفتم .فایل کانفیگ رو همینطور که در بالا دیدید تغییرش دادم .و نمیدونم باید دیگه چه کارش کنم .؟؟

hamedarian2009
12-11-2013, 18:00
gridview که بیشتر در asp.net استفاده میشه و معادل اون در پی اچ پی data grid هست اما من جایی ندیدم که ازش استفاده کنند و وبه خاطر همین اصلا ازش استفاده نکردم
مشخصا این مبحث لازمه اینه که شما از شی گرایی بدونید و اگه تو پی اچ پی آماتور هستین بهتره فعلا به صورت رویه گرا ازش استفاده کنید .موفق باشین

dharmaa
12-11-2013, 20:36
من مدتی asp.net و سی شارپ کار کردم .به خاطر همین دنبال چیزی شبیه گرید ویو دات نت در پی اچ پی میگردم که به data grid برخورد کردم .ولی در کل نمیدونم برای اینکه بخام اطلاعات بازیابی شده بانک رو در صفحه سایتم نشون بدم باید چه کار کنم و چه راههایی وجود داره در پی اچ پی .که بتونم علاوه بر نمایش هم زکوردی رو حذف کنم و هم ویرایش کنم . و دوست دارم از تجربه تون بیشتر بگین.و تشکر میکنم بابت پاسخگویی تون .

hamedarian2009
13-11-2013, 10:44
من مدتی asp.net و سی شارپ کار کردم .به خاطر همین دنبال چیزی شبیه گرید ویو دات نت در پی اچ پی میگردم که به data grid برخورد کردم .ولی در کل نمیدونم برای اینکه بخام اطلاعات بازیابی شده بانک رو در صفحه سایتم نشون بدم باید چه کار کنم و چه راههایی وجود داره در پی اچ پی .که بتونم علاوه بر نمایش هم زکوردی رو حذف کنم و هم ویرایش کنم . و دوست دارم از تجربه تون بیشتر بگین.و تشکر میکنم بابت پاسخگویی تون .
پس asp کار کردین پس بگو چرا سمت گرید ویو رفتین آخه ازین بیشتر واسه سمت .NET استفاده میکنند
اما php دیگه مثل ASP نیست و همه چی با کاروان نیست بلکه باید خیلی از کارهارو خودتون انجام بدید. واسه نمایش اطلاعات و ویرایش و حذف اطلاعات فقط دستورات SQL لازمه که شما ابتدا با دستوراتی به بانک و دیتابیس خودتون وصل میشین و از طریق کوئری که همون دستورات SQL هست کافیه اطلاعاتو از دیتابیس fetch کنید و در جای موردنظر نمایش بدین.
پیشنهاد میکنم کتاب استاد شهرکی رو بخونید خیلی از مشکلاتتون حل میشه و هرجا هم سوالی داشتین بیاید اینجا من کمکتون میکنم.

dharmaa
13-11-2013, 17:00
سیار خوب.ممنون از حمایتتون .

کافیه اطلاعاتو از دیتابیس fetch کنید و در جای موردنظر نمایش بدین.
میشه یه سر نخ بهم بدین که برای نمایش اطلاعات چه کار باید کرد ؟؟

hamedarian2009
13-11-2013, 22:35
[QUOTE=dharmaa;7976111
میشه یه سر نخ بهم بدین که برای نمایش اطلاعات چه کار باید کرد ؟؟[/QUOTE]

hamedarian2009
13-11-2013, 22:41
سیار خوب.ممنون از حمایتتون .

میشه یه سر نخ بهم بدین که برای نمایش اطلاعات چه کار باید کرد ؟؟