PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب با usb

HOJ-JAT
10-11-2013, 21:51
سلاممادر بورد asus p5kpl من مشکل عجیبی با ابزار های مثل قلش یا هارد دارد وقتی میخوام چیزی توش کپی کنم تا 25درصد میره بعدش وامیسه و ارور میده انواع ویندوز از ایکس پی تا 8 هم امتحان کردم مشکل همونه عجیب اینجاست که ویندوز از رو فلش نصب میکنه
چکار کنم بنظرتون/؟

EXTREME
10-11-2013, 22:23
سلاممادر بورد asus p5kpl من مشکل عجیبی با ابزار های مثل قلش یا هارد دارد وقتی میخوام چیزی توش کپی کنم تا 25درصد میره بعدش وامیسه و ارور میده انواع ویندوز از ایکس پی تا 8 هم امتحان کردم مشکل همونه عجیب اینجاست که ویندوز از رو فلش نصب میکنه
چکار کنم بنظرتون/؟

درایورها آپدیت است و بایوس مین هم آپدیت است ؟
یک دور یو اس بی ها رو از دیوایس منیجر آنیستال و دوباره نصب کردید ؟
اگه مشکل نرم افزاری نبود باید مین و پاور سیستم بررسی بشه

mohammadi_4u
10-11-2013, 22:43
سلام
منم همین مشکل رو با p5plse داشتم تا همین امروز صبح.حتی گاهی با خروج یک پورت همه از کار میفتاد! تا اینکه تو سایت ماکروسافت یه پچ دیدم صبح. و چندین راهکار که جواب داد.
ابتدا ورژن بایوس رو از 701 یا 506 به ورژن 477 دانگرید کنید اگه درست شد که هیچ نشد درایور باس کنترلر رو از کنترل پنل از دوتیس منیجر حذف کنید و از روی سیدی مین نصب کنید. تا اینجا راه عادی بود .
حالا راه اجباری برا حل مشکل :)
تحت ادمین وارد رجیستری بشید
Hkcm/curent control set/service/usb.

Idl time. رو از حالت 1 به ۰ تغییر دهید
رو صفر کنید . این برا اکس پی بود .برا سون. هم بود که ایشاالله به سیستم برسم براتون ادرسشو میزارم.

مال من با این لینک مشکلش حل شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Sent from my GT-S7562 using Xparent BlueTapatalk 2

haghshenasmahdi
11-11-2013, 00:45
دوست عزیز . اگر رم ریدر اینترنال روی سیستم شما نصبه اول اون رو قطع و حتما باتری مین رو هم در بیار و تست کن احتمال داره درست شه من قبلا به این مشکل بر خوردم و دقیقا مشکل از رم ریدر اینترنال بود . در ضمن کامپیوتر دادشم مین asus p5kpl se و آپدیت بایوس هم آخرین ورژن ارائه شده توسط asus و هیچ گونه مشکلی تا حالا نداشته

HOJ-JAT
11-11-2013, 20:00
اگر رم ریدر اینترنال روی سیستم شما نصبه اول اون رو قطع
مرسی از همه دوستان مشکلم با این روش حل شد...:n16: