ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وجود خون و پروتیین و باکتری همزمان در ادرار

سویل آی
10-11-2013, 13:16
من خانمی 36 ساله هستم که بمدت 1روز دچار ادرار خونی به همراه درد هنگام دفع ادرار شدم و بعد از آزمایش خون و ادرار مشخص شد که مقدار کمی باکتری در ادرار بوده که دکتر سفالکسین 500 به همراه آمپول هیوسین تجویز کرد ولی بعد که خودم جواب آزمایش را کنترل میکردم متوجه دفع پروتیین مثبت در ادرار شدم و اصلا سوزش ادراری نداشته و ندارم . به همین دلیل میخواستم راهنماییم کنین که همون عفونت ادراری یا مسئله جدی تر از این حرفاست و باید پیگیر باشم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n27::n27:

raana
10-11-2013, 16:40
سلام دوست عزیز....

وجود باکتری در ادرار و عفونت ادراری.....شامل علائم:تکرر ادرار..احساس درد و فشار موقع دفع.....سوزش.... هست

ولی معمولا وجود خون در ادرار...می تونی یکی از این علل رو داشته باشه:عفونت شدید..التهاب تو یک قسمت از دستگاه ادراری....ضربه شدید ....سنگ کلیه...استفاده از دارویی خاص......و همین طور بیماری های زنان......

حتما باید قضیه پیگیری بشه......شما به متخصص مراجعه کنید....آزمایش ادرار تکرار بشه......سونوگرافی حتما انجام بشه....و بعد با توجه به جواب این آزمایشات..میشه گفت مشکلتون چی هست.....

3274
10-11-2013, 18:46
صرفنظر از سایر نشانه ها ، فقط خود دفع پروتئین از خون توسط ادرار نشانه ی اختلال کار کلیه هست و مشکل جدیه ...