PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با گرافیک radon hd 4870

peloxam
09-11-2013, 21:26
سلام دوستان من این کارت رودارم حدود 2سال استفاده میکنم امروز سر یک بازی پا هام خورد به کیس بعد سیستم رو خاموش روشن کردم فقط 50-60ثانیه کار می کرد بعد تصویر قطع می شد ولی سیستم کار میکرد حتی اگه تو صفحه تنظیمات bios هم میرفتم بعد50-60 تصویر میره می خوام ببینم کارت سوخته یا مشکل دیگه ای داره

absineh
09-11-2013, 21:42
سیستم را از برق دربیاریکبار کارت گرافیک را بیاربیرون واسلات آن را تمیز کن ودوباره اسمبل کنید وکابل وگا را محکم کنید وسیستم را روشن کن فیزیکی ببین فنش کارمیکنه اگرنتیجه نگرفتید یکبار سیستم رادیفالت کنید.

EXTREME
10-11-2013, 10:15
سلام دوستان من این کارت رودارم حدود 2سال استفاده میکنم امروز سر یک بازی پا هام خورد به کیس بعد سیستم رو خاموش روشن کردم فقط 50-60ثانیه کار می کرد بعد تصویر قطع می شد ولی سیستم کار میکرد حتی اگه تو صفحه تنظیمات bios هم میرفتم بعد50-60 تصویر میره می خوام ببینم کارت سوخته یا مشکل دیگه ای داره

کارت رو دربیارین و دوباره جا بزنید و کابل دیتا رو بررسی کنید

peloxam
10-11-2013, 19:34
سلام این کار هایی که گفتین رو انجام دادم سیستم خوشبختانه بالا اومد ولی سر بازی کل سیستم خاموش میشه می خوام ببینم واسه دماش اینجوریه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vissoto
10-11-2013, 19:45
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

TREASURES
10-11-2013, 20:12
دمای GPU که یه مقدار بالاست
توصیه میکنم تهویه ی کیس رو بهبود بدید و سیلیکن GPU رو عوض کنید فنش رو هم تمیز کنید

EXTREME
10-11-2013, 20:35
سلام این کار هایی که گفتین رو انجام دادم سیستم خوشبختانه بالا اومد ولی سر بازی کل سیستم خاموش میشه می خوام ببینم واسه دماش اینجوریه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4870 که کلا دماش بالا است و تا 90 نباید مشکلی ایجاد کنه با افزایش دما هم speed fan زیاد میشه ولی میتونید همونطور که دوستان گفتند کمتر کنید با بهتر کردن تهویه کیس و خاک گیری و زدن خمیر

دمای سی پی یو رو هم بررسی کنید

peloxam
10-11-2013, 21:26
دوستان شرمنده هی میام :n28:
من کارت رو باز کردم ولی خمیر رو نداشتم که بزنم ولی می خوام ببینم ممکنه بر اثر باز کردن کارت این قسمت خنک کنندش اسیب دیده باشه دما رو تو بازی چک کردم به104 هم میرسه و ممکنه مشکل از نزدن خمیر باشه تو این یکی دو سال هیچ مشکلی نداشت

EXTREME
10-11-2013, 22:22
دوستان شرمنده هی میام :n28:
من کارت رو باز کردم ولی خمیر رو نداشتم که بزنم ولی می خوام ببینم ممکنه بر اثر باز کردن کارت این قسمت خنک کنندش اسیب دیده باشه دما رو تو بازی چک کردم به104 هم میرسه و ممکنه مشکل از نزدن خمیر باشه تو این یکی دو سال هیچ مشکلی نداشت

104 دیگه یکم زیاد است باید کمش کنید خمیر تهیه کنید و بزنید موراد دیگرو هم انجام بدید