PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فارسي ساز 6630

jahan_roya
20-08-2006, 00:14
چنین چیزی وجود داره؟؟؟ اگه هست اسم برنامه و لینکش رو لطف کنین ممنون میشم

mat226
25-08-2006, 11:17
سلام دوست عزيز...منم 6630 دارم و دنبال اين برنامه اي كه تو ميخواي, بودم...خلاصه آخرش اينكه يك نرم افزار پيدا كردم به نام Psiloc Arabic/Farsi/Urdu v1.41 .به نظر ميرسه فقط همين ورژن روي 6630 كار ميكنه...اين نرم افزار ميتونه هر جايي كه امكان تايپ انگليسي داري برات فارسي تايپ كنه مثل اس ام اس يا شماره تلفن ها و يا يادداشت هات...خلاصه كه قابليت تايپ فارسي رو مثل انگليسي فراهم ميكنه.
آدرس سايتي كه مي توني كرك شدشو پيدا كني :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوش باشي ;)

مرد مباح
25-08-2006, 13:43
دوستان.
اين برنامه هست و منم دارم.
براتون نميزارم
چون خيلي بلا سر گوشيتون مياره.
كلا اين برنامهچيز به درد بخوري نيست ولي اگه ميخواين و واقعا لازمه بگين تا براتون بزارم تا گوشياتون له بشه.
البته من امتحان كردم و فرداش پاك كردم.
اينقدر هنگ ميكنه و سرعت رو مياره پائين كه بي خيالش ميشين.
اگه خواستين يك پست خصوصي بفرستين تا بيام و همين جا لينك بزارم.
من معمولا توي اين صفحه 2 هفته 1 بار ميام.

mat226
25-08-2006, 21:24
سلام...
فكر نكنم اينجوري باشه...من كه خيلي راضيم!

mat226
25-08-2006, 21:26
سلام...
من به مدت 2 هفته است كه اين برنامه رو روي گوشيم نصب كردم ... نه هنگ ميكنه نه ريستارت ميشه ... شايد دليل اتفاقي كه براي شما مي افته چيزه ديگه اي باشه ...البته بايد بگم من نزديك 17 تا برنامه روي گوشيم دارم و با وجود اين تعداد برنامه هيچ مشگلي ندارم.يادمون نره كه فقط اين ورژن با 6630 مطابقت داره و اين ورژن رو روي n70 امتحان كردم جواب نداد. خوش باشيد ;)

mohammad hamed
29-08-2006, 17:12
برنامه اي نيست كه تمام منو هاي 6630 رو هم فارسي كنه؟

mohammad hamed
29-08-2006, 17:16
سلام دوست عزيز...منم 6630 دارم و دنبال اين برنامه اي كه تو ميخواي, بودم...خلاصه آخرش اينكه يك نرم افزار پيدا كردم به نام Psiloc Arabic/Farsi/Urdu v1.41 .به نظر ميرسه فقط همين ورژن روي 6630 كار ميكنه...اين نرم افزار ميتونه هر جايي كه امكان تايپ انگليسي داري برات فارسي تايپ كنه مثل اس ام اس يا شماره تلفن ها و يا يادداشت هات...خلاصه كه قابليت تايپ فارسي رو مثل انگليسي فراهم ميكنه.
آدرس سايتي كه مي توني كرك شدشو پيدا كني :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوش باشي ;)
ما كه هر چي توي اين سايت گشتيم چيزي پيدا نكرديم.
اگه ميشه يه لينك دانلود بزارين تا راحتر بشه دانلود كرد

داود
30-08-2006, 00:21
دوستان.
اين برنامه هست و منم دارم.
براتون نميزارم
چون خيلي بلا سر گوشيتون مياره.
كلا اين برنامهچيز به درد بخوري نيست ولي اگه ميخواين و واقعا لازمه بگين تا براتون بزارم تا گوشياتون له بشه.
البته من امتحان كردم و فرداش پاك كردم.
اينقدر هنگ ميكنه و سرعت رو مياره پائين كه بي خيالش ميشين.
...

يه search مي كرديد توي همين انجمن خودم قبلا گذاشته بودم.
در ضمن حرف "مرد مباح" رو 100% تاييد مي كنم. به گوشيتون رحم نمي كنيد به خودتون رحم كنيد.
از من گفتن و از شما ...

Psiloc Localization Arabic Farsi Urdu v1.41 SymbianOS

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
فاصله بين symbia و nos رو در كلمه ي symbia nos از لينك بالا حذف كنيد!