PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در رابطه با بسیج دانشجوی

AMIR MOHAMMAD . M
08-11-2013, 15:12
سلام

دوتا سوال دارم

1.من رفتم عضو بسیج دانشگاهم شدم و مسئولش چون منو میشناخت گفت اگه میخوای مسئول مثلا امور فرهنگی یا ... شو من گفتم ببینم چی میشه.
میخواستم ببینم منظورش همون حمالیه یا نه ، اصلا تو سابقه تاثیر داره؟

2.بعد از اتمام دانشگاه تکلیف سابقم چی میشه ؟ چون من میخوام کلا عضو بسیج بشم و فعال باشم شاید در آینده بدردم بخوره.

لطفا دوستانی که تجربه یا اطلاعاتی دارن راهنمایی بفرمایید

:n16:

mohammad varaste
08-11-2013, 16:31
نمیخوام تز روشنفکری بدم و یا حرف متفاوت بزنم اما اون آینده ای که با فروختن فکر و اندیشه آدم به دست میاد بهتره هرگز به دست نیاد
------------------------------------------
در رابطه با سوالتون به صورت تخصصی نمیتونم جواب بدم ولی اینو بدون شما اگه همون حمالی هم برای بسیج بکنی برای آیندت خیلی خوبه(دیدم که میگم) .

نمیدونم تو دانشگاه شما جو چطوره ولی چیزی که من میدونم اینه که معمولا کسایی که اینکارا رو میکنن پیش بچه ها جایگاهشون خیلی میاد پایین.
درهرصورت موفق باشی

AMIR MOHAMMAD . M
08-11-2013, 18:59
نمیخوام تز روشنفکری بدم و یا حرف متفاوت بزنم اما اون آینده ای که با فروختن فکر و اندیشه آدم به دست میاد بهتره هرگز به دست نیاد
------------------------------------------
در رابطه با سوالتون به صورت تخصصی نمیتونم جواب بدم ولی اینو بدون شما اگه همون حمالی هم برای بسیج بکنی برای آیندت خیلی خوبه(دیدم که میگم) .

نمیدونم تو دانشگاه شما جو چطوره ولی چیزی که من میدونم اینه که معمولا کسایی که اینکارا رو میکنن پیش بچه ها جایگاهشون خیلی میاد پایین.
درهرصورت موفق باشی
ممنون دوست عزیز ولی من برای خودم برنامه ها و نظراتی دارم که کاملا با نظرات شما متفاوته و هدفم هم از انتخاب راهم مشخص کردم و به هیچ عنوان نمیزارم کسی فکرم و اندیشم رو عوض کنه .
بازهم ممنون از پاسختون