PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از کار افتادن درگاه usb برای برخی گدجت ها

Переклад не
06-11-2013, 10:52
سلام
من یادمه قبلا که سیستم رو رو حالت standby گذاشتم و دیگه نتونستم روشنش کنم ، باطری مادربورد رو دراووردم و بعد ازچند لحظه جا زدم. حالا مشکلی که هست اینه که یو اس بی ها دیگه دوربین و mp3player و موبایل رو نمیشناسه اما هارد اکسترنال و یو اس بی فلش و اینارو میشناسه و کاملا ساپورتشون میکنه
به نظرتون چیکار باید بکنم؟ الانم رم ریدر رو وصل کردم اما چیزی نمیاره
یعنی قبلا همه چی مرتب بود اما بعد از اون standby نا موفق ، و در اووردن باطری دیگه بعضی از گدجت هارو نمیشناسه
ممنون میشم

Переклад не
07-11-2013, 12:19
کسی نظری نداره؟

EXTREME
07-11-2013, 17:56
دقیقا بعد از دیفالت کردن بایوس اینطوری شد ؟

Переклад не
07-11-2013, 19:52
بله
دلیل در اووردن باطری این بود که کامپیوتر رو رو حالت استندبای گذاشتم اما کاری یادم اومد که باید انجامش میدادم و مانع از اسلیپ کردنش شدم یعنی این تلاش میکرد اسلیپ کنه منم موس رو کلیک میکردم که نره رو اسلیپ که بلخره رفت رو اسلیپ اما دیگه هرگز روشن نشد.بعدش اومدم ریستتارت کردم و انتظار داشتم همه چی از اول بیاد.متاسفانه بعد از نشون دادن صفحه ی ست آپ مادربورد ، باز میرفت رو حال ناقص اسلیپ.یعنی انگار داره میره رو حالت اسلیپ اما خاموش نمیشه
بعدش باطری رو دراووردم و بعد جا زدم همه چی درس شد .اما یه روز که اووردم دوربین رو بهش وصل کنم چیزی نشون نداد .اما فلش و هارد و اینچیزا رو کاملا طبیعی اجرا میکنه.ام پی تری پلیر و موبایل و رم ریدرو نشون نمیده

EXTREME
07-11-2013, 22:21
بله
دلیل در اووردن باطری این بود که کامپیوتر رو رو حالت استندبای گذاشتم اما کاری یادم اومد که باید انجامش میدادم و مانع از اسلیپ کردنش شدم یعنی این تلاش میکرد اسلیپ کنه منم موس رو کلیک میکردم که نره رو اسلیپ که بلخره رفت رو اسلیپ اما دیگه هرگز روشن نشد.بعدش اومدم ریستتارت کردم و انتظار داشتم همه چی از اول بیاد.متاسفانه بعد از نشون دادن صفحه ی ست آپ مادربورد ، باز میرفت رو حال ناقص اسلیپ.یعنی انگار داره میره رو حالت اسلیپ اما خاموش نمیشه
بعدش باطری رو دراووردم و بعد جا زدم همه چی درس شد .اما یه روز که اووردم دوربین رو بهش وصل کنم چیزی نشون نداد .اما فلش و هارد و اینچیزا رو کاملا طبیعی اجرا میکنه.ام پی تری پلیر و موبایل و رم ریدرو نشون نمیده

usb function و یو اس بی ها همه فعال است در بایوس ؟

Переклад не
08-11-2013, 00:49
یه بار که چک کردم چیزه غیر عادی ندیدم و همشون یا enable بودن یا auto
همچنین اینم بگم که با اینکه هیچ دیسکت درایوری ندارم اما آیکنش اومده و مای کامپیوتر و اصلانم نمیره و ریموو هم نمیشه

EXTREME
08-11-2013, 18:06
یه بار که چک کردم چیزه غیر عادی ندیدم و همشون یا enable بودن یا auto
همچنین اینم بگم که با اینکه هیچ دیسکت درایوری ندارم اما آیکنش اومده و مای کامپیوتر و اصلانم نمیره و ریموو هم نمیشه

شاید اون درایو مجازی باشه و ممکنه با نصب یک نرم افزار اضافه شده باشه که از تو خود نرم افزار باید حذفش کنید

Переклад не
08-11-2013, 20:01
ممنون امیدوارم برای این مشکل یو اس بیم هم راه حلی پیدا بشه
نرم افزار مجازی ساز ویندوز vmware رو نصب کردم.به نظرتون مشکل یو اس بی مربوط به اینم میشه؟

EXTREME
08-11-2013, 20:10
ممنون امیدوارم برای این مشکل یو اس بیم هم راه حلی پیدا بشه
نرم افزار مجازی ساز ویندوز vmware رو نصب کردم.به نظرتون مشکل یو اس بی مربوط به اینم میشه؟

منکه vm ware نصب کردم همچین مشکلی نداشتم میخواین پاکش کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه