PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل ویندوز 8 و عدم لودش در لپ تاپ S.0.n.Y

mojtaba_6485
04-11-2013, 11:11
دوستان من رفتم ویندوز یکی از دوستامو آپگریدش کنم
بعد از آپگرید ویندوز دیگه بالا نمیاد یه صفحه نوشته system restore!
لپ تاپش سونیه و ویندوزشم هشته

windows couldn't load correctly

یه دکمه داره restore یکی هم کنسل کدومو بزنم؟

من از درایوی که توش فایل بود بک آپ گرفتم یه پارتیشن جدید ساختم و فایل ها رو به پارتیشن جدید منتقل کردم اگر restore بشه پارتیشن جدید از بین میره؟

Guidance
04-11-2013, 11:55
اگر restore بزنید برمیگرده به قبل .بستگی داره به چه تاریخی برگردونید، تنظیمات هم به قبل از همون تاریخ برمیگرده پس اگر به تاریخ قبل از ایجاد پارتیشن برگردونید اون پارتیشن هم از بین میره.

mojtaba_6485
04-11-2013, 14:50
اگر restore بزنید برمیگرده به قبل .بستگی داره به چه تاریخی برگردونید، تنظیمات هم به قبل از همون تاریخ برمیگرده پس اگر به تاریخ قبل از ایجاد پارتیشن برگردونید اون پارتیشن هم از بین میره.

ممنون از جوابتون
منتهی مشکل اینجاست که ویندوز اورجینال هست و من براش فقط آپگریدش کرد به کمک اینترنت چرا اینطوری شده؟

یه پارتیشن هم بیشتر نداشت واسه همینم یه پارتیشن دیگه براش ساختم فایل های روی درایو ویندوزش رو بردم رو اون پارتیشن جدیده ، الان اینو restoresh کنم چطوری میتونم خروجی بگیرم از اون درایوی که ساختم اطلاعاتش نابود نشه
البته من نمیدونم تو سیستم ریستور ویندوز 8 گزینه ای تعبیه شده که فرضا یه درایو خاص رو برگردونه یا نه همه رو مثل سایر نسخه های ویندوز برمیگردونه

ممنون میشم اطلاعات اگر در این زمینه دارین اشتراک بزارین

Public Enemy
04-11-2013, 16:27
دوست عزیز ظاهرا ویندوز خراب شده . در مرحله اولیه ویندوز 8 سعی می کنه خودشو تعمیر کنه . اگر نتونست ، شما مجبورین از درایو ریکاوری برای نصب مجدد ویندوز استفاده کنین.

اگر ویندوز نیاز به ریکاوری داشته باشه ، حداقل حداقلش درایو C تون می پره . لذا توصیه می شه که لپ تاپ رو به یه تعمیر گاه ببرین تا اول از اطلاعاتتون یه کپی بگیرن.

اگر هم اطلاعات درایو C زیاد مهم نیست براتون ، مدل لپ تاپ رو بنویسین تا راه نمایی های لازم رو بهتون انجام بدین

mojtaba_6485
04-11-2013, 19:02
دوست عزیز ظاهرا ویندوز خراب شده . در مرحله اولیه ویندوز 8 سعی می کنه خودشو تعمیر کنه . اگر نتونست ، شما مجبورین از درایو ریکاوری برای نصب مجدد ویندوز استفاده کنین.

اگر ویندوز نیاز به ریکاوری داشته باشه ، حداقل حداقلش درایو C تون می پره . لذا توصیه می شه که لپ تاپ رو به یه تعمیر گاه ببرین تا اول از اطلاعاتتون یه کپی بگیرن.

اگر هم اطلاعات درایو C زیاد مهم نیست براتون ، مدل لپ تاپ رو بنویسین تا راه نمایی های لازم رو بهتون انجام بدین

ممنون از توضیحات شما اما برادر اینا رو که خودمم میدونم!
به چیزی که من نوشتم شما اصلا نگاه کردی؟

Public Enemy
04-11-2013, 19:19
ممنون از توضیحات شما اما برادر اینا رو که خودمم میدونم!
به چیزی که من نوشتم شما اصلا نگاه کردی؟

بله نگاه کردم . ولی از این جمله هاتون .

بعد از آپگرید ویندوز دیگه بالا نمیاد یه صفحه نوشته system restore!
لپ تاپش سونیه و ویندوزشم هشته

windows couldn't load correctly

یه دکمه داره restore یکی هم کنسل کدومو بزنم؟

با توجه به اینکه مدل لپ تاپ رو ذکر نکردین ؛ و پرسیدین " کدوم دکمه رو بزنم " و عکس هم نذاشتین ، یه جوری برداشت می شه که کلا با نصب و تعویض سیستم عامل اصلا آشنایی ندارین .

به هر حال من وظیفم قضاوت نیست و فقط قصدم مشاوره بود . باید تمام شرایط ممکن رو در نظر بگیرم . امیدوارم جایی از جمله هام برداشت بد نشه :n16:

در مورد شما همون طور که گفتم ، احتمالا ویندوز خراب شده ، در وهله اول خود ویندوز سعی می کنه خودش رو تعمیر کنه و یه پیغامی می نویسه شبیه Attempting Repairs . اگر نتونست خودشو اتوماتیک تعمیر کنه ، یه صفحه بالا میاد که از شما می خواد گزینه مناسبو انتخاب کنین . ( که فعلا گزینه مناسب در اینجا همون Restore هست ) اگر هم اونجا تعمیر نشد باید از طریق برنامه ریکاوری Vaio لپ تاپو تعمیر کنین .

(آپدیت : معمولا ویندوز قبل از نصب آپدیت ها یه Restore point درست می کنه . لذا اگر Restore بشه برمی گرده به قبل از نصب آپدیت ها )

لطفا برای تسریع در کمک رسانی عکس بزارین