PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم‌افزاري براي منظم كردن cdها

shvalaie
19-08-2006, 18:19
سلام دوستان

چند وقت پيش يكي از دوستان توي يك تاپيك، يه نرم افزار معرفي كرده بودند به نام CD Catalog Expert . من اين نرم‌افزار رو از تو سايتش دانلود كردم. خوشبختانه دقيقا همون چيزي است كه ميخوام. اما متاسفانه فقط 30 روز كار ميكنه.

توي download.com هم رفتم اما چون اسم هيچ نرم افزاري رو در اين زمينه نميدونستم نتونستم چيزي پيدا كنم.

از طريق جستجو توي تاپيكها هم به جايي نرسيدم چون دقيقا نميدونم كه دنبال چه كلمه اي بايد بگردم.

در هر صورت اگه تكراريه به بزرگي خودتون ببخشيد.

ميشه لطف كنيد و يك يا چند تا نرم افزار مثل CD Catalog Expert معرفي كنين كه هم كاربرد خوبي داشته باشه و هم استفاده از اون مدت دار نباشه؟ ممنون ميشم.

milani
20-08-2006, 13:36
با سلام
یکی از دوستان من این چنین نرم افزار رو نوشته است که از مشابه خارچی اون رو که من نصب کرده بودم بهتر بود .حتی می توانست هارددیسک رو هم خوشه بندی بکنه. ولی این نرم افزار مجانی نیست.

hamid_xp
21-08-2006, 09:49
سلام . من قبلا یه نرم افزار به نام سی دی بانک در همین تاپیک معرفی کرده بودم . با یه سرچ کوچولو میتونی پیداش کنی . لینک دانلود رو هم داره.
بیا برات پیدا کردم :

CD Bank Cataloguer v2.76

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کرک :

shvalaie
21-08-2006, 13:05
با سلام
یکی از دوستان من این چنین نرم افزار رو نوشته است که از مشابه خارچی اون رو که من نصب کرده بودم بهتر بود .حتی می توانست هارددیسک رو هم خوشه بندی بکنه. ولی این نرم افزار مجانی نیست.

سلام دوست عزيز
اگه ممكنه نام نرم افزار رو بده اگه نرم افزار free مناسب پيدانكردم، اينو تهيه ميكنم. ممنون

shvalaie
21-08-2006, 13:09
سلام . من قبلا یه نرم افزار به نام سی دی بانک در همین تاپیک معرفی کرده بودم . با یه سرچ کوچولو میتونی پیداش کنی . لینک دانلود رو هم داره.
بیا برات پیدا کردم :

CD Bank Cataloguer v2.76

کرک :

سلام
خيلي ممنون از وقتي كه گذاشتي. برنامه رو دانلود كردم.