PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پخش نشدن فایل تصویری بعد از نصب ویندوز

نیک ناز
03-11-2013, 08:12
سلام دوستان
سیستمی دارم که ویندوزش xp سرویس پک 2 بود
ویندوز جدید نصب کردم (xp سرویس پک 3)
بعد از نصب ویندوز جدید که این کارو حتی 2 بار تکرار کردم
فایل موسیقی که تو ویندوز قبلی به راحتی پخش میشد دیگه پخش نمیشه
در واقع دیگه هیچ فایل سنگین تصویری رو پخش نمیکنه (صدا با تصویر همخوانی ندارد تصویر به حالت خش دار با سرعت خیلی پایین نمایش داده میشه، در واقع کل ویندوز به حالت هنگ میره )
اگه در حد چند kb باشه پخش میکنه
تاکید میکنم تو ویندوز قبلی مشکل نداشت
سیستم از لحاظ سخت افزاری قدیمی است ولی RAM سیستم عوض کردم فایده نداشت
از صحت player و سیدی ویندوز و فایل مدیا اطمینان دارم با پلیرهای مختلف امتحان کردم فایده نداشت

K-Lite Codec نصب کردم فایده نداشت
دایرکت ایکس نصب کردم فایده نداشت
MPC پلیر نصب کردم فایده نداشت
درایورهای سیستم همه نصب شده
سیستم ویروسی نیست
و یک نکته دیگه اینکه من با همون پلیر همون فایلا رو تو سیستم دیگه بدون مشکل باز میکنمpotplayer نصب کردم دیگه حالت خش نداشت ولی صدا با تصویر همخوانی نداشت حالت اسلومییشن شده بود
video renderer های مختلف potplayer رو امتحان کردم فایده نداشت

cpu : celeron 2.4 ghz
480 mb of ram

ویندوز جدید سرویس پک 2 هم نصب کردم بازم فرقی نکرد
قبل نصب ویندوز این سیستم راحت کار میکرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رم سیستمو عوض کردم بالاتر گذاشتم فایده نداشت
گرافیک آنبورد هست
دوستان لطفا راهنمایی کنید موضوع حیثیتی شده :n28:

FerineFast
04-11-2013, 05:50
کارت آنبورد Graphic مدلش چی هست و آیا درایو مخصوص ویندوز SP3 XP رو دانلود و نصب کردید یا از پیشفرض ویندوز استفاده می کنید؟

Ali_RNT
04-11-2013, 15:48
فایل ها کجا ذخیره شده بودن و آیا درایو رو فرمت کردید یا نه؟؟؟

hatch
14-11-2013, 16:15
سلام
من هم عینا ودقیقا همین مشکل رو دارم.

mr.zahedi14
20-11-2013, 17:08
با سلام
یک سری از فایل های ویدویی با فرمت هایی ذخیره شده اند که با مدیا پلیر ویندوز باز نمی شوند . پس باید از برنامه های پلیر کمکی مثل KMPlayer استفاده کرد
در ضمن می توانید از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کنید

akbarahmadabadi
27-11-2013, 17:38
دوستان ممنون می شم راهنمایی بفرمائید من یک فایل تصویری دارم که حجمش 10 گیگ هست و در دریوی هست که ویندوز نصب نیست می خوام از یک از درایوام بریزم داخل هارد اکسترنالم که حجمشم 500 گیگ هست الان که می خوام بر یزم میگه که فضا نداری اول 6گیگ در درایوی که ویندوز داشتم فضا داشت دادم یکی از دوستان اونو کرد 20گیگ یعنی الان حدود 26 گیگ فضا دارد درایو ویندوز ولی باز می گه شما فضا ندارید الان باید چه کار کنیم یک راه دیگه که به ذهنم رسید با winrar پارت پارت کردم و ریختم داخل هارد اکسترنال و تعجبه که انجام داد ولی الان که می خوام اکسترک کنم باز میگه فضا نداری disk clean up می ده اگه می شه راهنمایی بفرمائید رم کامپیوترم هست 3 گیگ سرویس پک 3 هم هست من اطاعاتم در حد حرفه ای نیست اگه می شه راهنمایی بفرمائید کلا تو خماریم
شاد و تندرست باشید

mr.zahedi14
28-11-2013, 10:18
با سلام . احتمالا سیستمی که می خواهید از آن فایل را انتقال بدید ویروسی شده باشد و شما باید یک بار ویندوز عوض کرده و ابتدا ویروسی کش نصب کرده و کلیه درایو ها رو ویروس کشی کنید و بعد فایل را انتقال دهید . :n06::n06: