PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در ارسال Sms

cheetoz_motori
19-08-2006, 16:19
با سلام خدمت شما مشكلي در ارسال Sms برايم پيش آمده.سيم كارتم را عوض كردم و در سيم كارت جديد كه البته پيش شماره 2 هم هست يعني از اين سري جديدها نيست Sms دريافت مي كنم ولي نمي توانم Sms بفرستم.البته 2-3 بار بصورت تصادفي فرستادم ولي بلافاصله دوباره خواستم بفرستم كه نفرستاد.كار خاصي بايد بكنم يا تنظيمات خاصي هست براي فعا ل كردن Sms در گوشي كه نكرده ام.البته با سيم كارت قبلي مشكلي نداشتم و روي همين گوشي بود كه الان دارم و اين مشكل را با اين سيم كارت دارم.درضمن سيم كارت جديدم را دست دوم خريدم و نو نبوده.

Vmusic
19-08-2006, 16:33
سلام
ميتوني شماره پشتيبانيتو عوض كني اگه 510 ميتوني 500 يا 505 و ...امتحان كني

amir_tehran
19-08-2006, 22:48
سلام دوست عزيز براي فعال كردن اس ام اس ( ارسال اس ام اس ) كارهاي زير رو به ترتيب انجام بده :
messaging - settings - text message - message centres
خوب حالا هرچی تو این قسمت : message centres داري پاك كن بعد از منوي options گزينه new msg centres رو بزن حالا تو صفحه اي كه باز شده شماره زير رو در قسمت msg . centre number وارد كن :
9891100500+
توجه داشته باش + رو اول شماره بزني !
اميدوارم با اين كار مشكلت حل شه
موفق باشي

cheetoz_motori
21-08-2006, 13:51
سلام دوست عزيز براي فعال كردن اس ام اس ( ارسال اس ام اس ) كارهاي زير رو به ترتيب انجام بده :
messaging - settings - text message - message centres
خوب حالا هرچی تو این قسمت : message centres داري پاك كن بعد از منوي options گزينه new msg centres رو بزن حالا تو صفحه اي كه باز شده شماره زير رو در قسمت msg . centre number وارد كن :
9891100500+
توجه داشته باش + رو اول شماره بزني !
اميدوارم با اين كار مشكلت حل شه
موفق باشي
با سلام خدمت شما دوست عزيز ممنون از راهنمايي ولي جواب نداد.گوشي من نوكيا 1100 هست البته گفتم قبل از اين سيم كارت كه مشكل SMS داره سيم كارت قبلي روي همين گوشي بود و مشكلي نداشت.فكر مي كنيد مشكل چگونه حل شود؟

S E V E N
24-08-2006, 00:04
سلام من 6020 دارم . چند ماهي هست كه نميتونم اس ام اس بزنم.

يعني موقع ارسال error ميده.

باتشكر

boob
24-08-2006, 00:31
این سیم کارتهای جدید برای ارسال اس ام اس همشون مشکل دارند .

------------------------------------------------------------------
زندگی چیست خون دل خوردن
اولش عشقو آخرش مردن

S E V E N
24-08-2006, 01:58
من سيمكارتم كد 1 هست و گوشيم 6020

گوشي قبليم هم نوكيا بود ولي قديمي بود اما راحت مي شد sms زد.

لطفا منو راهنمايي كنيد.

Vmusic
24-08-2006, 10:52
اشكال از پشتيبانيه اگه شماره ي پشتيبانيو عوض كردينو درست نشد بايد يه سر برين اومور مشتركين