PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد تکرر ادرار.

danielo
03-11-2013, 01:33
من چند سال هست این مشکل را دارم.
یعنی در حالت نرمال هر 1 ساعت یکبار ادرار دارم.البته بعضی موقع ها بهتر میشه البته
حتی ممکنه زمانش بسیار کمتر هم بشه.مخصوصا در فصل سرما .
البته هیچ سوزش و مشکل درد ندارم و اینطور نیست که نتونم ادرارم را نگر دارم و قابل کنترل هست.
مایعات هم معمولی و نرمال مصرف میکنم.
در اینترنت سرچ کردم .این قرص توصیه شده :دتروسیتول
این قرص عوارض جانبی که نداره.
لطفا اگر قرص هایی بی خطری میتونید توصیه کنید بگید تا اول اونها را امتحان کنم و بعد دنبال ازمایش و متخصص برم.چون وقت زیادی ندارم.

در ضمن بگید برای این موضوع پیش چه مختصصی باید مراجعه کنم و چه ازمایشی باید بدم

worldm
03-11-2013, 07:30
سرخودچیزی مصرف نکن منم همین مشکلوداشتم یه مدتی همینطوری بود اخرش بادردکلیه هام رفتم دکتر وبعدشم سونوگرافی که گفت سنگ کلیه دارم
ایشالله که شماچیزی نباشه ولی ازمایش بهترین کاره

worldm
03-11-2013, 07:31
متخصص هم معمولا کلیه ومجاری ادراری هست اونم بعدش برای سونوگرافی یا سی تی اسکن که جدیدا برای کلیه هاهم استفاده میشه مینویسه

dvb595959
03-11-2013, 08:09
یکی از آشناها همین مشکل رو داشت بعد که رفت پیش دکتر مشخص شد مثانه اش کوچیک شده... شما هم حتما به متخصص مراجعه کن.ایشااله که مشکلی نباشه.

worldm
03-11-2013, 08:17
داداش گلم همونطوری که میبینی بدن ما اینقدر پیچیده هست که یه مریضی برای هرشخصی به یه شکل خاصی بروز میکنه شماحتما دکتر برو.خوددرمانی ممنون.
برای خودت وبدنت ارزش قائل شو.
ایشالله خوب میشی

danielo
05-11-2013, 01:00
الان شما بگید من دقیقا به چه متخصصی مراجعه کنم.
در ضمن دوست عزیزی که گفت ممکن هست مشکل سنگ کلیه باشه و چون من چندین سال هست این مشکل را دارم .فکر نکنم مشکل از سنگ باشه

danielo
05-11-2013, 01:01
یکی از آشناها همین مشکل رو داشت بعد که رفت پیش دکتر مشخص شد مثانه اش کوچیک شده... شما هم حتما به متخصص مراجعه کن.ایشااله که مشکلی نباشه.
خب دوستتون چیکار کرد؟؟؟؟و دکتر چه تجویزی برایش داشت؟؟

raana
05-11-2013, 17:34
سلام دوست عزیز.....

شما به متخصص کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی)مراجعه می کنید.....کشت ادرار باید انجام بدید.....سونوگرافی با مثانه پر و خالی(در این حالت میزان ادراری که در مثانه باقی میمونه مشخص میشه).......
در صورت لزوم و تشخیص پزشک سی تی اسکن هم انجام میشه.....
عفونت ادراری مکرر...باعث به وجود اومدن سنگ و رسوباتی در کلیه ها میشه....

ms368
07-11-2013, 14:25
تکرر ادرار عامل های زیادی داره
دیابت هم شاملش میشه
حتما مراجعه کنید .