PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بوت نشدن کامپیوتر

absineh
02-11-2013, 23:02
باسلام خدمت اساتید محترم سیستمی امروز تحویل گرفتم که زمان روشن ده تا بوق پشت سرهم وکمی مکث می کند دوباره شروع میشود لطفا راهنمایی کنید که اشکال ازکجاست با سپاس فراوان

EXTREME
03-11-2013, 09:43
باسلام خدمت اساتید محترم سیستمی امروز تحویل گرفتم که زمان روشن ده تا بوق پشت سرهم وکمی مکث می کند دوباره شروع میشود لطفا راهنمایی کنید که اشکال ازکجاست با سپاس فراوان

این بوق میتونه بیشتر از خالی شدن بایوس باشه یا نرسیدن ولتاژ کافی به سی پی یو
اگه حالت آژیر مانند هم دارد میتونه از دما هم باشه

absineh
03-11-2013, 14:09
آقا تصویرندارم یعنی درواقع بوت نمیشه با تعویض رم بوت شد ولی بازهم ثبات ندارد اگربایوس خالی میشه منظوراینکه بایوس آپدیت کنم وپاور هم با اهمتر ولتاژگیری کنم اگر راه حلی دارید لطفا بگیدمتشکرم .

EXTREME
03-11-2013, 15:56
آقا تصویرندارم یعنی درواقع بوت نمیشه با تعویض رم بوت شد ولی بازهم ثبات ندارد اگربایوس خالی میشه منظوراینکه بایوس آپدیت کنم وپاور هم با اهمتر ولتاژگیری کنم اگر راه حلی دارید لطفا بگیدمتشکرم .

اسلات ها رو هم تمیز کنید
درست نشد با برداشتن باتری مین بایوس مین رو دیفالت کنید و با یک باتری دیگه تست کنید با یک پاور دیگه هم سیستم رو بررسی کنید
فن سی پی یو حتما برررسی بشه و خمیر هم به سی پی یو بزنید
اسلات گرافیک رو تمیز کنید و بایک گرافیک دیگه تست کنید در آخر مشکل از مین و بایوس مین است

absineh
04-11-2013, 09:58
آقا مهرداد متشکرم توضیح کاملی بود ممنونم ازراهنمای خوب شما موفق باشید .

absineh
04-11-2013, 10:13
سیستم را گردگیری کردم اسلات ها را تمیزکردم وفن سی پی را درآوردم وخمیر سیلیکون را زدم و اسمبل کردم ویندوز را عوض کردم سیستم راه افتاد بعد از نیم ساعت تصویرمیاد بعداز2 ثانیه تصویر محو میشه دوباره تصویر میاد لطفا راهنمایی کنید مشکل از گرافیکه یاخیر متشکرم .

EXTREME
04-11-2013, 10:19
سیستم را گردگیری کردم اسلات ها را تمیزکردم وفن سی پی را درآوردم وخمیر سیلیکون را زدم و اسمبل کردم ویندوز را عوض کردم سیستم راه افتاد بعد از نیم ساعت تصویرمیاد بعداز2 ثانیه تصویر محو میشه دوباره تصویر میاد لطفا راهنمایی کنید مشکل از گرافیکه یاخیر متشکرم .

یعنی تو ویندوز کار میکنید یکدفعه تصویر میره دوباره میاد ؟
کابل دیتا و مانیتور مطمئنید سالم است ؟
اگر سالم است مشکل یا از دمای بالای گرافیک است یا گرافیک یا پاور سیستم

absineh
04-11-2013, 12:42
دقیقا توی ویندوز یا دسکتاپ هستم این حالت پیش می آید پاور با اهمتر تست کردم تمام وایرها ولتاژخوبی دارند وازپاورمطمئن هستم وکابلها هم به دقت چک کردم مشکلی ندارند با یک گرافیک دیگه اکنون تست کردم فعلا مشکلی نداردمنتظرم سیستم چند ساعتی کارکند وبا hw monitor قطعات را تست کنم .