PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک راهنمایی جامع و با تحقیق

doctor_apachi2
19-08-2006, 14:30
سلام.من اصفهان زندگی میکنم. میخوام یه گوشی بخرم. یا روی رنج 350 تومن یا 500 تومن. میخوام نوکیا نباشه چون زود خز میشه و همه میخرن.از ال جی و سامسونگ هم حرف نزنید. ترجیحا سونی اریکسون غیر از w800 که دیگه دست همه هست. خودم نظرم w810 هست اما به خاطر صفحه کوچک و شکل ساده اون یه کمی دو دلم. توی این رنج 350 چه پیشنهادی دارین؟ واقعا و810 ارزشش رو داره؟؟ یا نوکیا 3250 هم خوبه؟ حالا بریم رو رنج 500. اینجا از یه فروشنده پرسیدم شدیدا روی ان91 اصرار داشت و می گفت و900 یا ان80 هنگ میکنه! درسته؟ یه فروشنده تو تهران هم میگفت ک800 دوربینش واقعی 3.2 نیست. و حتی 3250 رو ترجیح میداد. حالا چه کنم؟؟؟؟؟؟؟

alir3za
19-08-2006, 15:34
دوست عزيز پيشنهاد ميكنم قبل از هرچيز تاپيك زير رو تا آخر بخوني كه راجع به 3250 و رقابتش با سري W هست :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون فروشنده هم از اين جهت كه ان 91 رو پيشنهاد داده درست گفته ولي اين حرفا كه :
- ان 80 قفل ميكنه (!!!!!)
- دوربين كا 800 واقعا 3.2 نيست !
چرت محض بوده.
بهتره بدوني كه دوربين كا 800 و 3250 رو اصلا و ابدا نميشه باهم مقايسه كرد. بابا يكيش 3.2 مگاپيكسله يكيش 2. عجب فروشنده اي!!!
براي اينكه كيفيت عكسهاي گرفته شده با كا 800 رو ببيني و خودت قضاوت كني برو به تاپيك زير :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اندازه ي موهاي سرم با ان 80 كار كردم و تاحالا يك مورد هم نديدم قفل كنه!!! اون فروشنده احتمالا يه گوشي ديگه رو مثل مثلا 6280 با ان 80 اشتباه گرفتن!

در مورد ان 80 و ان 91 حرف زياد زده شده.
خلاصه ي كلام اينه :
-اگه دنبال موزيك و MP3 هستي يكراست برو ان 91 بگير. (هارد ديسك 4 گيگا بايتي داره و كيفيت پخشش محشره)
- اگه دنبال دوربين و كيفيت فيلم برداري هستي بي درنگ برو سراغ ان 80. (ان 91 دوربينش زياد تعريفي نيست و فلاش هم نداره)
حالا ديگه خودت بايد ببيني دنبال چي هستي.

سوالي بازم داشتي بپرس

يا علي

aminpesar
19-08-2006, 20:52
چه فايده داشت

metal_militia
19-08-2006, 21:03
سلام.من اصفهان زندگی میکنم. میخوام یه گوشی بخرم. یا روی رنج 350 تومن یا 500 تومن. میخوام نوکیا نباشه چون زود خز میشه و همه میخرن.از ال جی و سامسونگ هم حرف نزنید. ترجیحا سونی اریکسون غیر از w800 که دیگه دست همه هست. خودم نظرم w810 هست اما به خاطر صفحه کوچک و شکل ساده اون یه کمی دو دلم. توی این رنج 350 چه پیشنهادی دارین؟ واقعا و810 ارزشش رو داره؟؟ یا نوکیا 3250 هم خوبه؟ حالا بریم رو رنج 500. اینجا از یه فروشنده پرسیدم شدیدا روی ان91 اصرار داشت و می گفت و900 یا ان80 هنگ میکنه! درسته؟ یه فروشنده تو تهران هم میگفت ک800 دوربینش واقعی 3.2 نیست. و حتی 3250 رو ترجیح میداد. حالا چه کنم؟؟؟؟؟؟؟

اون فروشنده هه زر زر زیادی کرده و900وکلا نوکیا سیمبیان ورزن 9.1 کمترین هنگ رو دارن( البته 3250رو مستثنی شید اون هم بنده خدا خیلی کم هنگ میکنه)
ن91 هم خیلی خوبه کیفیت عالی تو هد فون و اسپیکر ضعیف با دوربین متوسط
ک800 هم که دیگه بهمراه ن73نوکیا برترین دوربین رو دارن پس نتیجه>>>... زدن فروشنده
3250و و810 هر دو تا گوشی های خوبی هستن برتری 3250تو بلندی صداشو سیمبیان
و برتری و810 تو دوربین وکیفیت صداش هست

و نتیجه کلی اگه دنبال دوربین هستی فقط ک800
پخش ام پی تری عالی ن91و بعدش و810
یه گوشی سیمبیان دار با کیفیت معقول تو صدا و تصویر میخای +ارزون بودن 3250
و ن80 و و900 هیچکدوم ارزش ندارند و900 بیخودی گرون هست و ن80 هم کیفیت دوربینش زیاد جالب نیست

alir3za
19-08-2006, 21:39
80% تاييد ميشه.
ولي متال جان
- كيفيت اسپيكر ان 91 خيلي خوبه داداش ضعيف نيست
- كيفيت دوربين ان 80 نه اينكه عالي باشه ولي بد نيست
- كا 800 علاوه بر دوربين كيفيت پخش خوبيم داره. و به قول شما بهترين گزينه ست اگه نوكيا نخواد بخره

Mehdi_Full
19-08-2006, 22:16
80% تاييد ميشه.
ولي متال جان
- كيفيت اسپيكر ان 91 خيلي خوبه داداش ضعيف نيست
- كيفيت دوربين ان 80 نه اينكه عالي باشه ولي بد نيست
- كا 800 علاوه بر دوربين كيفيت پخش خوبيم داره. و به قول شما بهترين گزينه ست اگه نوكيا نخواد بخره
ميشه بگي اين اطلاعات رو از كجا گير آوردي ؟
ميخواي طرف بره N91 بخره اينقدر هنگ كني كه اعصابش خورد بشه گوشي رو از پنجره بندازه بيرون !!
دوست عزيز تا چند سال ديگه اونايي كه نوكيا ميخرن همشون ميرن طرف سوني اريكسون فقط بخاطر كيفيتش تو تمام زمينه ها بويژه تنوع محصولاتش
فعلا كه گوشي كا 750 سوني بين ده گوشي از تمام برندها بالاترين آمار فروش رو داره و اين خودش تصديق عرايض بنده هست
در ضمن اگه 4 گيگ رو رو ان 91 پر كني فكر ميكنم گوشي ديگه روشن نشه اينو جدي ميگم :ohno:
بزار دبليو 950 بياد بعد بهت ميگم گوشي حافظه بالا يعني چي
فكر كنم ديگه بس باشه

metal_militia
19-08-2006, 23:33
نه مهدی جان خداییش ن91 رو من که هنگی توش نهدیدم تا حالا

فقط سر کلاس گذاشتن مسخره نوکیا(گذاشتن هارد روش) سرعت باز شدن هر پوشه نصف شده(اگه گوشتونو بچسبونید به ن91 قشنگ صدای هاردشو میشنوید) چه فایده !!!!!!!!!!

و کیفیت اسپیکرش واقعا اشغال هست نخاستم اینو بگم

در مورد حرف مهدی جان درست میگن من الان ک750 رو به ن70 ترجیه دادم

alir3za
20-08-2006, 00:17
ميشه بگي اين اطلاعات رو از كجا گير آوردي ؟
ميخواي طرف بره N91 بخره اينقدر هنگ كني كه اعصابش خورد بشه گوشي رو از پنجره بندازه بيرون !!
دوست عزيز تا چند سال ديگه اونايي كه نوكيا ميخرن همشون ميرن طرف سوني اريكسون فقط بخاطر كيفيتش تو تمام زمينه ها بويژه تنوع محصولاتش
فعلا كه گوشي كا 750 سوني بين ده گوشي از تمام برندها بالاترين آمار فروش رو داره و اين خودش تصديق عرايض بنده هست
در ضمن اگه 4 گيگ رو رو ان 91 پر كني فكر ميكنم گوشي ديگه روشن نشه اينو جدي ميگم :ohno:
بزار دبليو 950 بياد بعد بهت ميگم گوشي حافظه بالا يعني چي
فكر كنم ديگه بس باشه

اطلاعاتو از تجربم اوردم
همه جا مياين سر و صدا راه ميندازين كه سوني اينجوري سوني اونجوري.
يه گوشي نداده بيرون كه همه چي داشته باشه.
والا منم كه هنگي نديدم حالا شايد شما ديدي من تجربيات خودمو گفتم عزيز.

ضمنا من نگفتم بره ان 91 بخره پست اولو بخون بعد بيا اينجا موضع بگير. من براش مشخصات هرگوشيو توضيح دادم
ديگه اينكه فكر و خيالو بذار كنار جونم ! هارد ان 91 فقط فرمتش يه مقدار طول ميكشه.
ضمنا گوشي كه ادعا ميكنه اصله مموريه ولي يك دوربين حتي درحد 6600 هم نداره محشره بخدا !

طرفداراي عزيز سوني اريكسون اگه تو اون رنج قيمت نميتونين ان 91 و ان 80 رو ببينين و گوشياي سوني همشون شكل همن دليلي نداره گوشياي ديگه رو تخريب كنين!

من كشته مرده ي نوكيا نيستم ولي به قول متال طرفدار گوشي خوبم. مثلا كا 750 كه ازش اسم بردي ولي لطف كن برو پست اولو بخون رنج قيمتو ببين تا ديگه تا حرفي از گوشي ميشه نيايسريع 750 رو بندازي جلو.
مورد ديگه من خودمم گفتم اگه سيمبين براش مهم نيست بره كا 800 بخره. گفتم كا 800 چون گوشي خوبيه.

دليلي نداره نوكيا رو خراب كنين و خواهشا در لحن پست زدنتون تجديد نظر كنين

ممنون

Mehdi_Full
20-08-2006, 00:33
اطلاعاتو از تجربم اوردم
همه جا مياين سر و صدا راه ميندازين كه سوني اينجوري سوني اونجوري.
يه گوشي نداده بيرون كه همه چي داشته باشه.
والا منم كه هنگي نديدم حالا شايد شما ديدي من تجربيات خودمو گفتم عزيز.

ضمنا من نگفتم بره ان 91 بخره پست اولو بخون بعد بيا اينجا موضع بگير. من براش مشخصات هرگوشيو توضيح دادم
ديگه اينكه فكر و خيالو بذار كنار جونم ! هارد ان 91 فقط فرمتش يه مقدار طول ميكشه.
ضمنا گوشي كه ادعا ميكنه اصله مموريه ولي يك دوربين حتي درحد 6600 هم نداره محشره بخدا !

طرفداراي عزيز سوني اريكسون اگه تو اون رنج قيمت نميتونين ان 91 و ان 80 رو ببينين و گوشياي سوني همشون شكل همن دليلي نداره گوشياي ديگه رو تخريب كنين!

من كشته مرده ي نوكيا نيستم ولي به قول متال طرفدار گوشي خوبم. مثلا كا 750 كه ازش اسم بردي ولي لطف كن برو پست اولو بخون رنج قيمتو ببين تا ديگه تا حرفي از گوشي ميشه نيايسريع 750 رو بندازي جلو.
مورد ديگه من خودمم گفتم اگه سيمبين براش مهم نيست بره كا 800 بخره. گفتم كا 800 چون گوشي خوبيه.

دليلي نداره نوكيا رو خراب كنين و خواهشا در لحن پست زدنتون تجديد نظر كنين

ممنون
دوست عزيز چرا داغ ميكني مجبور نيستي كه از سوني خوشت بياد اونايي كه از گوشي سر درميارن ميدنن كدوم برند خوبه كدوم خوب نيست
يه پيشنهاد برات دارم اگه دوست داشتي تو كلوپ گوشيها يه تاپيك بزن فقط نظر سنجي براي >نوكيا <سوني اريكسون توي امضا خودت هم يه لينك براي تاپيك بزار تا همه نظر بدن اونوقت مشخص ميشه
ببين كدوم گوشي آمار بالاتري تو همه زمينه ها مياره
كيفيت عكس و تصوير - صدا - كيفيت بدنه - سرعت - آنتن دهي - قيمت - طول عمر - ظاهر - شارژ باطري و .....
يعني تمام جنبه ها
فقط نظر سنجي

metal_militia
20-08-2006, 00:40
اقایون خاهشن بیخیال دیگه دو تا گوشی مزخرف ارزش نداره به قران به خاطرش با هم .... (البته خودم هم بعضی وقتا ....)

من که در مورد همشون عرض کردم خدمتتون !!!!!! چرا بحث الکی(جسارت نباشه)

و در مورد کامل بودن هم گوشی های سونی فقط دو تا چیز ندارند که نوکیا داره
1قیمت بالا
2سیمبیان سری 60

Bob
20-08-2006, 08:53
اقایون خاهشن بیخیال دیگه دو تا گوشی مزخرف ارزش نداره به قران به خاطرش با هم .... (البته خودم هم بعضی وقتا ....)

من که در مورد همشون عرض کردم خدمتتون !!!!!! چرا بحث الکی(جسارت نباشه)

و در مورد کامل بودن هم گوشی های سونی فقط دو تا چیز ندارند که نوکیا داره
1قیمت بالا
2سیمبیان سری 60

متال جان کاملا درست میگی . منم اگه سونی سیمباین داشت میرفتم طرف سونی ( تورو خدا نگین ویروس میگیره و از این جو حرفا ) .
اما یه نکته رو فراموش نکنیم که اگه سونی سیمباین داشت ( هنگ هم داشت ) قیمتش هم از نوکیا بالا تر بود ( چون تکنولوژیه نوکیا تو سیمباین ها پیشرفته تره و ارزون تر در میاد ) اونوقت کسی سراغ سونی نمیرفت .
مطمئن باشید که این 2 شرکت در عین رقابت با هم کنار هم اومدن چون گوشی هایی که تولید میکنن خلا بازار همدیگرو پر میکنه .
زیاد حرس این 2 کمپانی رو نخورید . :blush:

R@R#M@N
20-08-2006, 11:35
من همه ي تاپيك رو خوندم
ايشون گفته يه گوشي از سوني (پس لطف كنيد از نوكيا حرف نزنيد)
در باره ي پست اول عليرضا بايد بگم كه كاملا" روي تعصب بود (همش نوكيا صدا ن91 دوربين ن80)
آخه دوربين ن80 فقط رزولوشنش رفته بالا
ن91 هم صداش خوبه ولي هنگ زيادي داره
ولي اگه سوني ميخاي تو كيفيت دوربين كه ك800 حرف اول رو ميزنه
تو صدا هم كه كل سري دبليو بغير از و900 ارزش خريدن رو داره

doctor_apachi2
20-08-2006, 13:17
سلام دوباره. دوستان از همه ممنونم. راستش من الان سه ساله که موبایل دارم. تو این مدت گوشی عوض نکردم و از اول یه نوکیا 8310 داشتم که تو این سه سال ازش بدی ندیدم. به خاطر همین اصلا تعصبات شما روی گوشیها رو که نوکیا باشه یا سونی درک نمیکنم و نمیتونم نظری راجع بهش بدم. با اینکه تا حالا یه 8310 دستم بوده اما مشخصات کامل همه گوشیها رو می دونم. منتها چون گوشیهای جدید هیچ کدوم دستم نبوده تجربه کاری ازشون ندارم.و به خاطر همینم تنها دلیلی که سونی رو به نوکیا ترجیح دادم همون همه گانی شدن نوکیا بوده وگرنه اصلا امکانات نوکیا رو رد نکردم و اونم تایید میکنم.ببینید من حالا بیشتر و810 رو در نظر گرفتم اما به خاطر صفحه کوچک و شکل ساده ای که داره دلم چرکه هنوز. حالا میخوام ببینم تو این رنج قیمت گوشی دیگه که خصوصیات 810 + اون دو خصوصیت یعنی صفحه بزرگ و شکل فانتزی تر داشته باشه هست؟؟؟؟ تو رنج 500 هم از پستها همه چیز دستگیرم شد. اما اکثرا گفتید که و900 ارزشش رو نداره. چرا؟ بازم از همه ممنونم و راضی نیستم که به خاطر پست من با همدیگه بحثای تند بکنید. ممنون

R@R#M@N
20-08-2006, 13:46
ببینید من حالا بیشتر و810 رو در نظر گرفتم اما به خاطر صفحه کوچک و شکل ساده ای که داره دلم چرکه هنوز. حالا میخوام ببینم تو این رنج قیمت گوشی دیگه که خصوصیات 810 + اون دو خصوصیت یعنی صفحه بزرگ و شکل فانتزی تر داشته باشه هست؟؟؟؟
ببين من خودم دبليو 810 دارم ازشم راضيم صداش فوق العادست
دوربينش هم به جرات ميگم از بهترينهاي 2 مگاپيكسل هست
ولي شما كه ميخاي 500 بدي ك800 بهترين گزينست (دوربين فوق العاده 3.2 مگاپيكسلي كه از سري سايبر شات سوني هست+ال سي دي 2 اينچ + و ظاهري زيبا)

اما اکثرا گفتید که و900 ارزشش رو نداره. چرا؟
چون اصلا" نمي ارزه 500 تومن
صداش كه همين دبليو 800 هست
دوربينش دبليو 800 هست
فقط مموري داخلي زيادي داره(470 مگ) +4 گيگ مموري ساپورت ميكنه+ال سي دي بزرگتر
تنها برتريهاش همينه كه به نظر من نمي ارزه
چون آدم يه 800 يا 810 ميخره 512 مگ هم حافظه همراهشه
همين اگه تو مايه هاي 320 ميخاي پول بدي شك نكن كه 810 بهترينه
تو مايه 500 تومن هم ك800 و ن91 بهترينن( البته من اگه باشم ك800 رو انتخاب ميكنم چون صداي هردوشون عين همه و 4گيگ هارد ن91 به يه دوربين 3.2 و قيافه ي ك800 نمي ارزه)
ببخشيد كه زياد شد

doctor_apachi2
20-08-2006, 14:17
من حرف شما رو قبول دارم. و810 از نظر دوربین و صدا کاملا معقول و ایده آله. اما فکر نمیکنی وقتی داری 330 تومن پول میدی حیفه که ال سی دی به این کوچکی باشه؟ فکر میکنم تو شکل و اندازه ال سی دی 3250 بهتر باشه و تو صدا و دوربین هم و810. مشکل منم همین جاست که این دو تا گوشی گیجم کرده.

doctor_apachi2
20-08-2006, 14:22
در ضمن تو رنج 500 عکسهایی که تو gsmarena از و900 زده واقعا دل آدم رو میبره.ضمن اینکه گفتی بقیه مشخصاتش مثل و800 هست . پس اگه دنبال دوربین 3.2 نباشم حتما از ک800 بهتره. البته از هنگ کردن یا سرعتش اطلاعی ندارم.

doctor_apachi2
20-08-2006, 14:40
حالا نظرتون چیه؟

Mehdi_Full
20-08-2006, 15:03
در ضمن تو رنج 500 عکسهایی که تو gsmarena از و900 زده واقعا دل آدم رو میبره.ضمن اینکه گفتی بقیه مشخصاتش مثل و800 هست . پس اگه دنبال دوربین 3.2 نباشم حتما از ک800 بهتره. البته از هنگ کردن یا سرعتش اطلاعی ندارم.
اگه در مورد دبليو 900 ميگي من خودم اين گوشي رو داشتم از همه لحاظ عاليه فقط موقع باز شدن يه كمي بزرگ به نظر ميرسه از بابت هنگ اصلا نگران نباش چون سوني اصلا هنگ نداره (به خاطر سيستم عامل جاوا) و يه موضوع ديگه اينكه اين گوشي با تمام امكانات واقعا 510000 تومان نمي ارزه با اين قيمت اگه دوربين برات مهمه K800 گزينه خوبي هست و اگه دوربين برات مهم نيست M600
هر دوشون هم يه قيمت هستن

R@R#M@N
20-08-2006, 15:26
بابا جون
ك800 = اگه دوربين ميخاي (و موزيك و همه چي)
اگه موزيك(با بودجه كم) = و810

e_mohsen83
20-08-2006, 16:28
350 می خوای بدی که 810 بگیری..............
با 230 تومان یک 750 بگیر
حتما راضی خواهی بود...................

doctor_apachi2
20-08-2006, 21:57
ممنون از همه دوستان. امروز یه بار دیگه رفتم بیرون و همه گوشیها رو از نزدیک دیدم. دیگه تصمیم گرفتم که یا همین الان یه و810 بگیرم ( چون دیدم که سایز ال سی دی اون چندان تفاوتی هم با و950 از نزدیک نداره) و یا اگه بودجه رسید ک800. به هر حال راهنمایی همه خوب بود. ممنون که وقتتون رو صرف این تاپیک کردید ممنونم.

metal_militia
20-08-2006, 23:03
اگه در مورد دبليو 900 ميگي من خودم اين گوشي رو داشتم از همه لحاظ عاليه فقط موقع باز شدن يه كمي بزرگ به نظر ميرسه از بابت هنگ اصلا نگران نباش چون سوني اصلا هنگ نداره (به خاطر سيستم عامل جاوا) و يه موضوع ديگه اينكه اين گوشي با تمام امكانات واقعا 510000 تومان نمي ارزه با اين قيمت اگه دوربين برات مهمه K800 گزينه خوبي هست و اگه دوربين برات مهم نيست M600
هر دوشون هم يه قيمت هستن
ولی و900 هم از حیث پردازنده بازی از سرعت بخش نسل 3 انویدیا استفاده کرده که گرافیک بازی هاش رو از سیمبیان سری 60 بهتر کرده

کیفیت هدفونش مثل ک750 وو800هست .اسپیکر قوی تری داره با کیفیت ال سی دی فوق العاده .فیلم برداریش هم قوی تر شده

خوب ک800 هم قول میدم کیفیت پخش هد فونش با همون و900 که=و800 فرقی نداشته باشه پس خوبه

Mehdi_Full
21-08-2006, 00:44
پست بالا كاملا تاييد ميشه

doctor_apachi2
22-08-2006, 21:07
سلام دوباره. آقايون فحش ندين به من . من دوباره شک کردم.اگه فقط بخوام برم تو رنج 500 و حتما دوربين 3.2 نخوام. به نظر شما و900 به خاطر ظاهر فانتزي گزينه بهتري نيست؟؟ بدجوري چشممو گرفته. دوربينش 2مگ خوبي هست؟؟؟؟ کيفيت پخشش به پاي و810 ميرسه؟؟؟؟ همه چيش خوبه؟؟؟

doctor_apachi2
22-08-2006, 21:08
ببخشيد پست بالا خط اول به جاي 3.2 اشتباه نوشتم 2.3

metal_militia
22-08-2006, 22:14
اولا همون 2هست و چرا فحش بدیم!!!!!!!!!!!!!؟؟؟نخایم جواب نمیدیم!!

خوب بگم و900 پارامتر های مثبت زیادی داره ولی خوب نقاط ضعفی هم داره
: کیفیت دوربین عالی(مثل ک750 هست فقط سرعت کپچرش یه کم بیشتر شده) +عکس برداری از متن+فیلم برداری عالی+

کیفیت اسپیکر عالی و بلندی زیاد(فقط باید بیس نباید تا ته زیاد کرد کم میاره)+هدفونش باید عوض شه زیاد جالب نیست(از

هندزفزی ک750 کمی هم ضعیف تره ولی با 10تومن خرج و خریدن یه هدفون خوب درست میشه )+پردازنده گرافیکی

عالی+استیل قشنگ با وجود بزرگی ولی مثل ن90زشت نیست (البته رنگ مشکیش)+ ال سی دی با کیفیت خدا

+کامندر پیشرفته+نگهداری شارز عالی+حافظه داخلی475 مگ+

ساپورت رم تا 4گییگ(خودمونیم اگه خریدی 1گیگ هم رم بنداز روش تا اخر عمر خیالت از بابت حافظه راحت باشه)

فقط شاید 2تا نقطه ضعف باشه 1سیمبیان نداره که البته از نظر من نکته مثبت هست چون نه هنگ داره.سرعتش خوبه نیازی هم به برنامه نداره شاید یه منشی بخاد و یه پی دی اف ریدر که البته برنامه پی دی اف ریدر تحت جاواش هست!!!!!!دیکشنری و چیز هایی که واقعا نیاز میشه تحت جاواش موجود هست

و قیمتش بالا هست510 تومن البته از ن90 خیلی خیلی بهتره

metal_militia
22-08-2006, 22:15
فقط قیمتش که البته خودم الان که اینارو نوشتم میبینم ارزش داره خیلی

doctor_apachi2
23-08-2006, 11:21
ممنون متال جان. خوب بود.حالا در کل اگه دوربين زياد مهم نباشه من نظرم اينه که و900 بهتر از ک800 هستش . هم از نظر موزيک. هم از نظر شکل .دوربينش هم که 2 کافيه برام. ميخوام ببينم اين دوربينش هم سطح و810 هست يا بهتره يا بدتر؟؟؟

doctor_apachi2
23-08-2006, 11:36
اماالان رفتم تو سايتش. و900 نسبت به و810 يا ک800 فايلهاي صوتي و تصويري بسيار کمتري رو سا پورت ميکنه. چرا؟