PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دستکاری کیلومتر شمار معمولی ( سمند ساده مدل 1381)

lookforit
31-10-2013, 20:09
سلام دوستان.
میشه کیلومترشمار سمند ( ساده مدل 1381) دستکاری کرد، مثلاً 5000 تا ازش کم کرد؟ یا کاری کرد یه چند روزی موقتاً کیلومتر نندازه؟ (کیلومتر شمارش معمولیه، دیجیتالی نیست)-البته بگم نه قصد فروش ماشین و دارم و نه برای گارانتیشه چون گارانتی نداره .....و میدونم کار بدیه ولی تو یه موقعیتی قرار گرفتم که راه دیگه ای ندارم و البته برا کسی ضرری نداره. توی مشهد جایی سراغ دارید بتونن این کارو انجام بدن؟ موضوع برا من حیاتیه

amir442
01-12-2013, 17:44
سلام دوستان.
میشه کیلومترشمار سمند ( ساده مدل 1381) دستکاری کرد، مثلاً 5000 تا ازش کم کرد؟ یا کاری کرد یه چند روزی موقتاً کیلومتر نندازه؟ (کیلومتر شمارش معمولیه، دیجیتالی نیست)-البته بگم نه قصد فروش ماشین و دارم و نه برای گارانتیشه چون گارانتی نداره .....و میدونم کار بدیه ولی تو یه موقعیتی قرار گرفتم که راه دیگه ای ندارم و البته برا کسی ضرری نداره. توی مشهد جایی سراغ دارید بتونن این کارو انجام بدن؟ موضوع برا من حیاتیه

سلام.بله میشه تغییر داد
شمارشکر کیلومترهای انالوگ از شیش تا دایره که از 0 تا 9 روش شماره گذاری شده.و جز شمارشگر اصلی محسوب میشه.و هفتمی هم فرعی.که رنگ مشکی داره
بین این هفت تا شمارشگر ی چرخ دنده وجود داره که 7 تا شمارشگر رو بهم متصل میکنه.شما با ی چاقوی نازک ولی محکم بین شمارشگرا کمی فاصله ایجاد میکنی.تا چرخ دنده بین شمارشگرا ازاد و شمارشگرا راحت بچرخه و روی هر عدد دلخواه تغییر کنه.بعد با انگشت اون دوتا شمارشگر رو حرکت بدین تا چرخ دنده بین شون سر جاش قرار بگیره.باز سوالی بود در خدمتم