PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در فلش ها

amir raya
31-10-2013, 13:40
سلام
چند وقتیه فلشم وقتی بازش میکنم برای اینکه اطلاعاتشا ببینم باید تیک نشون دادن فایل های هیدن رو بزنم بعد باز کردن فلش یه گزینه هیدن شده داره اونو که باز میکنم تازه فایلامو نشون میده. یکی گفت برای ویروسه ولی با نورتون 360 که اسکن میکنم هیچی پیدا نمیکنه.
اینطوری میشه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

abs-j
31-10-2013, 15:57
سلام
یامه یه ویروسی بود که فایلها و فلدرها رو مخفی میکرد. مشکل اینجا بود که وقتی ویروس رو از بین می بردی فایلهای ویروسی شده به حالت اول برنمی گشت. احتمالا برای شما هم اینجوری شده. باید یا با استفاده از نرم افزار فایلهات رو از حالت مخفی در بیاری یا با استفاده از دستور attributes در محیط داس ویندوزت اینکار رو انجام بدی. یه بار امتحان کن شاید مشکلت برطرف بشه. اینم راهنمای استفاده از این دستور:

ATTRIB [+R | -R] [+A | -A ] [+S | -S] [+H | -H] [path][filename] [/S ] + Sets an attribute. - Clears an attribute. R Read-only file attribute. A Archive file attribute. S System file attribute. H Hidden file attribute. [drive:][path][filename] Specifies a file or files for attrib to process. /S Processes matching files in the current folder and all subfolders. /D Processes folders as well.

EXTREME
31-10-2013, 16:20
سلام
چند وقتیه فلشم وقتی بازش میکنم برای اینکه اطلاعاتشا ببینم باید تیک نشون دادن فایل های هیدن رو بزنم بعد باز کردن فلش یه گزینه هیدن شده داره اونو که باز میکنم تازه فایلامو نشون میده. یکی گفت برای ویروسه ولی با نورتون 360 که اسکن میکنم هیچی پیدا نمیکنه.
اینطوری میشه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بله این اثر ویروس است روی یک سیستم که مطمئنید ویروسی نیست به روش سرچی یا با یک آنتی ویروس آپدیت شده فلش رو اسکن کنید اگه چیزی نبود میتونه از اثرات ویروس باشه فایل ها رو از فولدر های هیدن بکشید بیرون و دوباره فولدر بندی کنید اگه باز هم اینطوری شد میتونه از فایل سیستم فلش باشه یک چک دیسک روی فلش انجام بدین درست نشد فلش رو با انواع فرمت مثل فرمت سطح پایی و فرمت با نرم افزار خود فلش تست کنید

amir raya
31-10-2013, 17:29
با فرمت درست شد. ممنون!!!