PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل دانلود از Youtube با IDM

Boy Ka
30-10-2013, 13:50
سلام. تا دیروز هر وقت میرفتم تو یوتیوب اون بالا تمام کیفیتهای ویدئو میومد راحت یکی رو انتخاب میکردم و دانلود ولی از امروز صبح دیگه نمیشه اینکارو کرد و وقتی رو ایکون idm بالای ویدئو کلیک میکنی 4-5 تا کیفیت هست که چند کیلوبایت بیشتر حجم ندارن.

مشکل از کجاست؟

a.l.d
05-11-2013, 21:29
من هم همین مشکل را دارم و برای من هم تازه پیش امده IDM 6.18 هست IE10 و ویندوزم 7 و ف ت ش .ک .ن fre.e.g.a.t.e [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Arash4484
06-11-2013, 05:36
سلام، میتونید از نرم افزار دانلودر IDA استفاده کنید، لینک صفحه رو مستقیم در Add download وارد کنید و با کیفیت دلخواه بگیرید...جایگزین خوب و رایگانی است برای IDM، بخصوص برای مشکلات یوتیوب...با این برنامه نیازی نیست لینک دانلود رو از استریم ویدیو در صفحه مرورگر بگیرید...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

a.l.d
07-11-2013, 18:33
مشکل با آپدیت کردن flash Player د ر مرور گر firefox حل شد

######
08-11-2013, 05:14
سلام منم همین مشکلو دارم . من الان یه فایلی به حجم یه گیگ و پنجاه رو داشتم دانلود میکردم که الان 800 تاش دانلود شده و برای ادامه باید به صفحه اصلی بره و دوباره لینکو بردارم که از ادامش دانلود شه ولی به این مشکل خوردم که یوتیوب کل حجمهایی که میده حجم پایینه و به 1 مگ هم نمی رسه. اگه می دونید بگید من چکار کنم تا این حجمی که دانلود کردم نپره. مرسی.:n03:

######
11-11-2013, 22:57
جواب جواب ............کسی نیست.

AmirMomtaz
16-11-2013, 15:39
سلام منم همین مشکلو دارم . من الان یه فایلی به حجم یه گیگ و پنجاه رو داشتم دانلود میکردم که الان 800 تاش دانلود شده و برای ادامه باید به صفحه اصلی بره و دوباره لینکو بردارم که از ادامش دانلود شه ولی به این مشکل خوردم که یوتیوب کل حجمهایی که میده حجم پایینه و به 1 مگ هم نمی رسه. اگه می دونید بگید من چکار کنم تا این حجمی که دانلود کردم نپره. مرسی.:n03:

دیگه وقتی می خوای رزومه کنی که احتیاجی به برداشتن دوباره لینک نیست که ..!
دیگه لازم نیست یوتیوبو تو براوزرت باز کنی ...
(( اگه احتمالا نمیدونی میگم )) !.... :
فقط IDM رو باز کن و برو توی unfinished و روی ردیف دانلود مورد نظر کلیک راست کن و resume ... باید ادامه دانلود رو بره !

DJMOKHTAR
18-11-2013, 22:12
این مشکل فقط در کروم هست

با فایر فکس مشکلی نیست

ابوالفضل.ا
02-12-2013, 16:35
من دو سه تا مشکل دارم .
1- بعضی از ویدئو هایی که با دانلود میکنم از یوتیوب بعد دانلود صداشون نیست . بعضیا هم کلا تصویر سیاهه
2- بعضی از ویدئو ها رو که لینکشونو قبلا دادم الان دانلود میکنم آخر دانلود rebiuld نمیکنه و بدون فرمت توی فولدر roaming میمونه . با km pleyer هم پخش نمیشه

میدونم اگه دوباره دانلود کنم همون فایلا رو درست میشه ولی با این اینترنتی که واسمون درست کردن خیلی زور داره . اگه راهی واسه ترمیم فایلها هست بگین

ابوالفضل.ا
02-12-2013, 16:37
یه سوال دیگه هم اینکه بعضی ویدئو ها کلا پخش نمیشه . ینی ارور میده واسه کشور شما در دسترس نیست با ای پی هر کشوری وصل میشم فایده نداره . به ای دی ام ربطی نداره .ولی اگه راه حلی میدونید بگید