PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل باز نشدن هارد

ehsan6811
30-10-2013, 08:47
یبا سلام خدمت دوستان
هاردم مشکل پیدا کرده و باز نمیشه اطلاعات مهمیم توش دارم نمیتونم نمیتونم فرمت کنم از دوستان کسی راه حلی داره
این پیغام خطاشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

EXTREME
30-10-2013, 08:49
یبا سلام خدمت دوستان
هاردم مشکل پیدا کرده و باز نمیشه اطلاعات مهمیم توش دارم نمیتونم نمیتونم فرمت کنم از دوستان کسی راه حلی داره
این پیغام خطاشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یک عکس از disk managament سیستم بزارین

ehsan6811
30-10-2013, 13:50
اینم عکس اول سیستم هاردو کلا نمیشناخت کلا از مای کامپیوتر محو شده بود هر دو درایو 3 ترابایتی رسیت کردم یکشون درست شد یکی شون اینجوری
درایو d مشکل داره

EXTREME
30-10-2013, 16:13
اینم عکس اول سیستم هاردو کلا نمیشناخت کلا از مای کامپیوتر محو شده بود هر دو درایو 3 ترابایتی رسیت کردم یکشون درست شد یکی شون اینجوری
درایو d مشکل داره

ابتدا مجوزهای دسترسی به پارتیشن رو بررسی کنید
درست نشد یک check disk برای فیکس کردن فایل سیستم انجام بدین درست نشد باید پارتیشن رو ریکاوری کنید و سپس پارتیشن رو فرمت کنید
ببینید از سیف مود یا لینوکس لایو به اطلاعات پارتیشن دسترسی دارید یا نه

ehsan6811
30-10-2013, 19:22
یکم بیشتر توضیح میدی
مجوز پارتیشنو از کجا چک کنم ؟
چطور چک دیسک کنم؟
کدوم برنامه رو برای ریکاوری پیشنهاد میکنی که کامل برگردونه
خدا کنه همینجور دست بشه وگرنه باید 400 برای هارد پیاده شم