PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید گوشی تا حدود 1800

HOPE666
29-10-2013, 15:45
با درود و سلام
قصد خرید گوشی دارم در حدود 1800 میتونم بزار !
خودم توی نظرم HTC ONE است قبلش سامسونگ خوشم میومد ولی دیدم از هر کی میپرسم از S4 سامسونگ راضی نیست میگه باطری زود تموم میشه و داغ میکنه ! یک مدل ال جی است LG G2 دیدم که از نظر سخت افزاری واقعا بالاست ولی چرا دروغ چون برند ال جی است میترسم اینقدر پول بدم براش !! خواهش میکنم دوستان نظرتون بدن در این مورد

اهمیت برای من در اول کیفیت صفحه نمایش ..عکس برداری..سخت افزار قوی و کم بودن هنگ و برنامه خوریش هم خوب باشه و خوش دست باشه

با تشکر :n16:

Mostafa NBA
29-10-2013, 17:02
ببین دوست عزیز بهترین گرینه همون LG G2 هستش. سنتی فکر نکن، ال جی واقعاً داره عالی کار میکنه و تمامی گوشی های ال جی که وارد بازار ایران میشه ساخت کره هست و 2 سال گارانتی خود ال جی رو داره.

مطمئناً پشیمون نخواهی شد.

در مورد اولویت هات که صفحه ی نمایش گفتی خب سامسونگ کمی قوی تر عمل میکنه به خاطر AMO LED . دوربین هم به نظر من G2 بهترین هست و سخت افزار هم که بازم G2 .

از این گوشیِ عالی به این سادگی نگذر !

HOPE666
29-10-2013, 17:53
یعنی این گوشی G2 واقعا از همه نظر سر تر از HTC ONE و S4 است ؟؟

30vil
29-10-2013, 18:11

دوست عزیز ریویو های سایت های معتبر را بخون به نتیجه قطعی میرسی اما G2 از گوشی هایی که گفتی سرتره

mosicr77
29-10-2013, 18:19
داداش عزیزم ذره ای شک نکن g2 بهترین گشیه بازاره
یعنی چی ال جیه میترسی؟
ال جی ترس داره:n13: داداشه گلم ال جی فوق العادس شک نکن
فقط یه چیزی بدون که ال جی g2 حافظش 16 گیگه که اگه با این میتونی کنار بیای بهترین گوشیه بازاره
همه چیزش فوق العادس
باورکن تا باهاش کارنکنی متوجه حرفام نمیشی
البته 32 گیگشم تا 2هفته دیگه میاد تو بازار

HOPE666
29-10-2013, 21:01
اتفاقا الان از بازار میام رفتم نمایندگی ال جی با مدل G2 کار کردم واقعا سریع بود و سبک بود ولی به نظرخودم رنگ صفحه نمایشش طبیعی نبود مثلا یک دونه سامسونگ اس 3 یا 4 کنارش بود احساس میکردم رنگ های که سامسونگ نشون میده واقعا طبیعی وزنده هستند و یک نکته دیگه باهاش عکس گرفتم چند تا وقتی زوم میکردم روی عکس ببینم کیفیتش چطوره واقعا دیدم اون کیفیت که مثلا میگه 13 نداره بعد فروشنده اشنا بود گفت من از نظر سخت افزاری میگم حرف نداره ولی یک مشکل بزرگی که داره طراحی بسیار ضعیفش است (بدنه ضعیفی داره ) گفت حتی اگر محافظ استفاده کنی براش با کوچکترین ضربه صدمه جدی میبینه !!!
بعد بهم پیشنهاد داد حدود 300 اضافه کنم بیام نوت 3 سامسونگ بگیرم !!
عزیزان نظرتون در مورد NOTE3 سامسونگ چی است ؟

:n12:

mosicr77
29-10-2013, 22:20
داداش نوت 3 هم فوق العادس ولی به نظر من g2 گوشی تره تا نوت 2
خیلی بزرگه نوت 3 ولی اون به سلیقه خودت بستگی داره
sony z1 هم ی نیگاه بنداز واقعا خوبه

amin 5800
30-10-2013, 11:32
به نظر من هم همون g2 واقعا عالی هست و بهتر از s4 , one هست از لحاظ کیفیت صفحه نمایش هم عالی سامسونگ رنگ هارو غیر طبیعی نشون میده گرمتر از اون چیزی که هستن ولی الجی واقعا رنگهای طبیعی داره توی تست ها و بررسی ها هم اشاره شده که رنگ های g2 طبیعی هستن ولی s4 غیر طبیعی نوت 3 هم گوشی خوبی ولی سایزش بزرگ هست حالا دیگه سلیقه خودت شما هست ولی الجی همون جورر که دوستمون گفت گارانتی 2 ساله طلایی الجی داره و ساخت کره هست و به نطر من کیفیت ساخت جی2 بهتر از s4 هست و شیک تر هست

mosicr77
30-10-2013, 18:37
به نظر من فقط g2
:n19:

daniel2013
03-11-2013, 20:23
فقط و فقط نوت 3

amirbahalegharn
14-11-2013, 00:23
اگه صبر کنی،گوشیهای عالی میتونه پشینهاد بشه...فعلا G2 بنظرمنم بهترینه ولی اگه صبر کنی، گوشیهای Vivo s3 با قابلیتهای عالی و یا oppo n1 و xiaomi mi3 و......... و حتی zte nubia z7 هم پیشنهادهایبهتری میتونن باشن

باتشکر

Iloveu-ALL
14-11-2013, 02:34
اگه صبر کنی،گوشیهای عالی میتونه پشینهاد بشه...فعلا G2 بنظرمنم بهترینه ولی اگه صبر کنی، گوشیهای Vivo s3 با قابلیتهای عالی و یا oppo n1 و xiaomi mi3 و......... و حتی zte nubia z7 هم پیشنهادهایبهتری میتونن باشن

باتشکر

چرا اینقدر گوشی چینی پیشنهاد میدی:n04::n04::n04:

harrypotter
14-11-2013, 10:14
دوستانی که G2 رو پیشنهاد میدن آیا میدونن هر چی که تا الان تو بازار هست 16 گیگه و 32 گیگش نیست؟!!!!!! شایدم یا اصلا 32 نیاد یا دیر بیاد
پس 16 گیگ حافظه برای گوشی که مموری هم نمیخوره یعنی فاجعه باز وان بهتره که 32 گیگ حافظه داره

amirbahalegharn
14-11-2013, 13:24
چرا اینقدر گوشی چینی پیشنهاد میدی:n04::n04::n04:
چون هرکسی خریده و دارتشون این مارکهای درست حسابیشونو، سراغ اصلیها دیگه نمیره و اختلاف قیمت و کیفیت و.... اجازه نمیده مدل دیگری از برندها رو شما بخرید.....
باتشکر

Iloveu-ALL
14-11-2013, 14:39
دوستانی که G2 رو پیشنهاد میدن آیا میدونن هر چی که تا الان تو بازار هست 16 گیگه و 32 گیگش نیست؟!!!!!! شایدم یا اصلا 32 نیاد یا دیر بیاد
پس 16 گیگ حافظه برای گوشی که مموری هم نمیخوره یعنی فاجعه باز وان بهتره که 32 گیگ حافظه داره

بله یکی از ایراد هایی که میشه به G2 گرفت همین حافظه 16 گیگشه. این مقدار حافظه برای خیلی از کاربر ها کمه!

چون هرکسی خریده و دارتشون این مارکهای درست حسابیشونو، سراغ اصلیها دیگه نمیره و اختلاف قیمت و کیفیت و.... اجازه نمیده مدل دیگری از برندها رو شما بخرید.....
باتشکر

بعضی از برند هاش خوبه ... هوآوی تو رنج های پایین خوبه / گوشی n1 از oppo که طراحیش مثال زدنیه!! و شیائومی هم که حرف نداره ... ولی اکثر برند های چینی عرضه جهانی نمیشن ... (البته خیلی از اون برند ها فقط بدرد همون چین میخورن!!!!)

amirbahalegharn
14-11-2013, 15:07
بعضی از برند هاش خوبه ... هوآوی تو رنج های پایین خوبه / گوشی n1 از oppo که طراحیش مثال زدنیه!! و شیائومی هم که حرف نداره ... ولی اکثر برند های چینی عرضه جهانی نمیشن ... (البته خیلی از اون برند ها فقط بدرد همون چین میخورن!!!!)
کلا اونها معتقدند جنس خوبشون برای خودشونه و جنسهای درجه بعدیشون برای خارج هست....(برخلاف همه جا که جنسهلی خوبشون برای صادراته)این نیست که بدرد نمیخوره، اینه که تو بازار وارد نمیشن و گرنه تهیه میشه کرد و سفارش داد که با پست بیاد براتون

باتشکر

Mostafa NBA
14-11-2013, 15:35
کلا اونها معتقدند جنس خوبشون برای خودشونه و جنسهای درجه بعدیشون برای خارج هست....(برخلاف همه جا که جنسهلی خوبشون برای صادراته)این نیست که بدرد نمیخوره، اینه که تو بازار وارد نمیشن و گرنه تهیه میشه کرد و سفارش داد که با پست بیاد براتون

باتشکر

خب برای خدمات پس از فروش به مشکل بر میخوریم، اگه براش مشکلی پیش بیاد و خراب بشه هیچ قطعه ای پیدا نمیشه وگرنه قیمت های خیلی مناسبی دارند.

amirbahalegharn
14-11-2013, 15:43
خب برای خدمات پس از فروش به مشکل بر میخوریم، اگه براش مشکلی پیش بیاد و خراب بشه هیچ قطعه ای پیدا نمیشه وگرنه قیمت های خیلی مناسبی دارند.
خرابی سخت افزاری خیلی کم دارند..تو سایتهای انگلیسی بگردید میبینید که اکثرا نرم افزاری هست و با کاستوم رام و آپدیت حل شده/میشه
اونهایی که براتون میارن، میتونن مثلا اگه LCD اش هم شکست، از طرف چینیشون سفارش بگیرند بیارند

harrypotter
15-11-2013, 07:58
رو این موارد هم فکر کن البته کمی بیشتر باید پول بزارید : وان دو سیم کارت و باترفلای اس
اگرم از سامسونگ میخای بخری نوت 3

گوشی های ال جی مخصوصا جی 2 تو خوب بودن شکی نیست ولی بعد یک سال وقتی میبینی گوشی هایی که همزمان با این گوشی اومدن از لحاظ آپدیت در وضعیت بهتری هستن و ورژنشون بالاتر رفته و جی 2 پایین تر مونده بد تو ذوق میخوره مخصوصا برای کسی که گوشی رو دو سه سال نگه میداره.

aydin_eb7777
15-11-2013, 09:44
سلام دوست عزیز
بد نیست یه تحقیقی هم راجع به گوشی لومیا 925 و لومیا 1020 کنی
اونوقت اگه هنوز نظرت خریدن ال جی یا سامسونگ بود، بخر:n01:
موفق باشی