PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف فایل ها رو دسکتاب

college.p7
27-10-2013, 11:23
سلام دوستان. من به یه مشکل برخوردم. لبتابم dell 5010 که ویندوز 7، 32 بیتی روش نصبه وقتی بالا میاد صفحه دسکتابم سیاهه. اشتباه نکنید واسه کرک ویندوز نیست. هیچ آیکونی رو روصفحه دسکتاپ نشون نمیده الا این فایل Deskto.ini. همه فایلهای دسکتاب و document و .. رو هم حذف کرده یا بهرحال نشون نمیده. ضمنا سطل آشغالم نشون نمیده. به دادم برسید رو دسکتاب چند فایل مهم دارم. چککککککککککککککککککککککار کنم؟

Ali_RNT
27-10-2013, 15:32
برید تو درایوی که ویندوز رو نصب کردید پوشه ی users و از اونجا به پوشه ای به اسم یوزر نیمتون بشید و به پوشه ی دسکتاپ برید ببینید هیچی هست؟؟؟سیستم رو با یک آنتی ویروس قوی چک کنید.

M.Hashemi
28-10-2013, 19:40
سلام دوستان. من به یه مشکل برخوردم. لبتابم dell 5010 که ویندوز 7، 32 بیتی روش نصبه وقتی بالا میاد صفحه دسکتابم سیاهه. اشتباه نکنید واسه کرک ویندوز نیست. هیچ آیکونی رو روصفحه دسکتاپ نشون نمیده الا این فایل Deskto.ini. همه فایلهای دسکتاب و document و .. رو هم حذف کرده یا بهرحال نشون نمیده. ضمنا سطل آشغالم نشون نمیده. به دادم برسید رو دسکتاب چند فایل مهم دارم. چککککککککککککککککککککککار کنم؟

با سلام
اگر درست متوجه شده باشم این یک مخرب قدیمی است، کارهای زیر را انجام دهید :
1- نرم افزار زیر را دانلود کنید و اجرا کنید و صبر کنید تا کارش تموم بشه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
2- نرم افزار زیر دانلود نصب و اپدیت کنید و سیستم را باهاش اسکن کنید و هر چی پیدا کرد پاک کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
3- سیستم را دوباره راه اندازی کنید و بر روی دسکتاپ راست کلیک کنید و از منوی view زیر منوی show desktop icons را انتخاب کنید.
---
انشا الله که مشکل سیستم حل می شود در غیر این صورت من در خدمتم.
با تشکر