PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار آهنگ سازی

arya674
26-10-2013, 21:32
آیا از نرم افزار Fl Studio میتوان به صورت حرفه ای آهنگ سازی کرد
مثلا میتوان صدای ویولون را با نتهایی که خودت بهش میدی شبیه سازی کرد
و اینکه چقدر میتواند صداش طبیعی باشد ودر آخرم لطف کنین یک منبع آموزشی به شکل pdfیا ...
بهم معرفی کنین البته( فارسی)که بتونم این نرم افزارو کامل یاد بگیرم مرسی

badboys_87
26-10-2013, 22:59
با fl studio تقریبا" میشه هر کاری رو انجام داد و یکی از حرفه ای ترین نرم افزارهای آهنگ سازی و میکس و استودیو هست که آهنگسازان بزرگ دنیا باهاش کار میکنن . البته من پیشنهاد میکنم ابتدا با یک نرم افزار ساده تر شروع کنید به آهنگ سازی بعد که کمی حرفه ای تر شدید برید سراغ اف ال استودیو چون خیلی پیچیدگی داره

برای شروع میتونید از برنامه های شرکت eJAY استفاده کنید من باهاشون کار کردم خیلی جالب هستن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

arya674
27-10-2013, 01:22
خیلی ممنون دوست عزیز از راهنماییت آیا این برنامه رو که اسم بردی
منبع آموزشی هست به فارسی که بتونم کامل اونو یاد بگیرم
چون helpشون انگلیسیه مرسی

badboys_87
14-11-2013, 00:34
تو اینترنت بگردی هست اگه لینکشو پیدا کردم واست میذارم.
در ضمن نیازی به راهنما نداره یکی دو ساعت کار کنی خودت یاد میگیری و دستت میاد خیلی اسون هستش

در ضمن این برنامه هم برای شروع خیلی خوبه

Acoustica Mixcraft ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

توضیح:Acoustica Mixcraft یک نرم افزار بسیار حرفه ای و قدرتمند در زمینه آهنگسازی می باشد. شما با استفاده از این نرم افزار قادر خواهید بود بدون هیچ هزینه ی اضافی در زمینه آهنگسازی اقدام به ضبط و ویرایش آهنگ ها و فایلهای صوتی کنید. این نرم افزار مانند یک استودیوی کامل عمل کرده و تمامی نیازهای آهنگسازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را برای موزیسین ها برطرف می کند و آنها را قادر می سازد تا با ابزارهای متعدد و موجود در نرم افزار اقدام به ضبط، افکت گذاری، ویرایش و اعمال انواع فیلتر بر روی صدا کنید. همچنین شما می توانید رمیکس های حرفه ای نیز بسازید و با استفاده از 6000 لوپ موسیقی و افکت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) صوتی کاملا حرفه ای در انواع سبک های مختلف از پاپ تا راک گرفته تا دیگر سبک های امروزی اقدام به آهنگسازی کنید. این نرم افزار قابلیت پشتیبانی از بسیاری از فرمت های صوتی از جمله Wav, MP3, OGG, WMA را دارد.

برخی از ویژگی های این نرم افزار:
امکان ضبط و ساخت تعداد نامحدودی از ترک های صوتی و MIDI
امکان مدیریت فایل های ویدئویی
امکان اضافه کردن افکت های حرکتی
امکان قرار دادن جلوه های ویژه
امکان قرار دادن افکت های صوتی و صدای گوینده
امکان استفاده و بهره مندی از 22 افکت صوتی حرفه ای و با کیفیت استاندارد
امکان شبیه سازی صدای گیتار بصورت واقعی
امکان کم کردن صدای خواننده

خلاصه برنامه جالبیه من باهاش کار کردم چند تا آهنگ هم ساختم حجم برنامه هم 100 مگابایته .در حال حاضر ورژن 6 منتشر شده و میتونید دانلود کنید.

raman
12-01-2014, 15:37
مرسی دوست عزیز!

vestlaif
12-01-2014, 15:43
سلام دوستان . به عنوان تجربه میگم fl studio واقعا قوی و فوق العاده هست .برخی ویدیو های آموزشی اون هم در آپارات توسط یه شخص وارد گذاشته شده . همونطور که همه شنیدن آهنگ سکوت محسن یگانه به طور کامل با fl studio ساخته شده . من خودم با این نرم افزار کار میکنم . هنوز آماتور هستم و بیکاریمو صرفش میکنم اما تا الان با میکس و ادیتور تونستم یه آهنگ اختصتصی برای یکی بسازم و چندتا عشقی برای خودم ... توصیه میکنم باهاش کار کنید حتما . موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk