PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا نیامدن ویندوز بعد از disable کردن کانکشن اینترنت

silhouette
26-10-2013, 17:50
سلام دوستان امروز من بعد از اینکه local area connection رو دسیبل کردم سیستمم بلافاصله خاموش شد و بعد از روشن کردن هم در قسمت welcom screen میمونه و بعد یمدفعه خاموش میشه
مودم رو هم خاموش روشن کردم ولی فایده نداشت الان از کافی نت دارم پست میدم
ممنون اگه کمکم کنید

mmb10
26-10-2013, 18:15
سلام. چه جالب .منم مشكلي شبيه شمارو دارم.ديروز نمي دونم چي دستكاري كردم توي كانكشي وايرلس اينا كه بعد ديگه اينترنتن قطع شد. اما رستارت نشد.حتي تونستم فيفا 2014 بازي كنم.امروز كه اومدم روشن كنم ديدم اصلا دسكتاپ بالا نمي ياد و روي صفحه سياه مي مونه. رستارت كردم و روفتم توي safe mode اما باز فايد نداشت. با يه كامپيوتر ديگه اومدم اينترنت سرچ كردم.فهميدم يه مشكل همگانيه.الان با يه ترفندي ويندوزم بالا ميايد ولي باز كه رستارت ميشه همون مشكل پابرجاس و بايد اون ترفندو زد.اينم ترفندش:

قبل از هر چیز در همان قسیمتی که بصورت سیاه نمایش داده می شود کلید های ترکیبی ALT+CTRL+DEL را همزمان فشار دهید تا به صفحه دیگر منتقل شوید.
در این قسمت گزینه Start Task Manager را انتخاب نمائید تا پنجره Task manager برای شما نمایان گردد.
در این قسمت از گزینه Processes دنبال گزینه های regsrv.exe بگردید و همه آنها را end process‌نمائید سپس از منو بار و از گزینه File روی New Task run کلیک نمائید و در کادر مورد نظر باز شده explorer.exe را تایپ و اینتر بزنید تا وارد ویندوز شوید!

البته من وقتي رفتم توي Task Manager اصلا چيزي به عنوان regsrv.exe نبود . حتي explorer.exe داشت ولي من كاري كه كردم اين بود كه explorer.exe رو end process كردمش و دوباره ز گزینه File روی New Task run کلیک نمائید و در کادر مورد نظر باز شده explorer.exe را تایپ و اینتر بزنید كه مشكل حل شد.
اميدوارم كمكت كرده باشم كه حداقل بتوني دسكتاپتو بالا بياري فعلا اما مشكل و نمي دونم چه جوري بايد حل كرد

mmb10
26-10-2013, 19:55
دوستان عزيز كسي ديگه هس بتونه به ما كمك كنه؟ درضمن اينترنت لب تاپم قطعه .فك كنم مشكل ريجستري داره

FerineFast
28-10-2013, 09:33
بهترین راهش این هست که ویندوز را از طریق ریستور پوینت برگردونید به آخرین تاریخی که درست کار میکرد و از لحاظ ویروس چک کنید
این صفحه رو هم مطالعه بفرمایید بخصوص قمست registry اش.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Master Root
28-10-2013, 10:37
می تونید با restore point برگردونید اما اگر وارد ویندوز نتونستید بشید در محیط safe mode با زدن f8 قبل از بوت ویندوز اینکارو انجام بدید ویا با dvd های recovery boot disk for windows 7 سیستم رو repair کنید.