PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف آیدی یاهو از اد لیست دیگران. جگونه؟؟؟

gapara
26-10-2013, 17:33
سلام خدمت دوستان عزیز. دو تا سوال داشتم:
سوال اول : من می خوام چند نفر رو از اد لیستم پاک کنم اما وقتی میرم تو سایت vizgin این پیغام رو میده :
This site is temporarily unavailable If you manage this site and have a question about why the site is not available, please contact NetFirms directly.

چیکار باید کرد؟ نرم افزارهایی هم هست اما نمی دونم استفاده ازشون کار درستی هست یا نه. اگه اشکال نداره کدوم نرم افزار رو پیشنهاد می کنید؟

سوال دوم : بعضی از کسانی که من رو اد کردن قبلا من آیدیشون رو پاک کردم و آیدیشون الان یادم نیست که آیدیمو از لیستشون پاک کنم راهی هست بفهمم من تو اد لیست چه کسانی هستم؟

amirkalak6
27-10-2013, 14:25
مطمئنی اون سایت کارش همونه که گفتی؟؟؟؟؟

gapara
27-10-2013, 16:20
مطمئنی اون سایت کارش همونه که گفتی؟؟؟؟؟

آخه قبلا این کارو انجام داده بودم تو همین سایت. هر جا هم که سرچ کنی چطور باید آیدی تو حذف کنی همین سایت رو معرفی کردن.
راهی هست حالا که من این کارو انجام بدم؟؟

بانو . ./
27-10-2013, 19:13
سلام خدمت دوستان عزیز. دو تا سوال داشتم:
سوال اول : من می خوام چند نفر رو از اد لیستم پاک کنم اما وقتی میرم تو سایت vizgin این پیغام رو میده :
This site is temporarily unavailable

If you manage this site and have a question about why the site is not available, please contact NetFirms directly.

چیکار باید کرد؟ نرم افزارهایی هم هست اما نمی دونم استفاده ازشون کار درستی هست یا نه. اگه اشکال نداره کدوم نرم افزار رو پیشنهاد می کنید؟

سوال دوم : بعضی از کسانی که من رو اد کردن قبلا من آیدیشون رو پاک کردم و آیدیشون الان یادم نیست که آیدیمو از لیستشون پاک کنم راهی هست بفهمم من تو اد لیست چه کسانی هستم؟

برای حذف ایدیتون از یاهو دیگران من سرج کردم به این سایت رسیدم ولی حقیقتش خودم امتحان نکردم تا حالا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

.

gapara
28-10-2013, 09:45
ممنون از شما دوست عزیز. امتحان کردم اما حذف نشد. قبلا با اون سایته انجام داده بودم واقعا حذف میکرد:n03: