PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کد 10 در Handle سخت افزار - حرفه ای های ویندوز نظر بدهند

3274
26-10-2013, 15:35
دوستان متخصص نظرشون رو لطفا اعلام کنند:

جدیدا فقط در ویندوز هفت، کارت TV مدل Gigabyte U8300 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) USB دارای چیپست Conexant درست شناسایی نمیشه (در ویندوز xp روی همون سیستم بدرستی کار میکنه)
چه بطور خودکار و چه بطور دستی که درایور قدیم و یا جدیدش رو نصب میکنم آخر کار خطای کد 10 رو میده و درست شناسایی و اجرا نمیشه
اگر خطای کد 10 رو گوگل کنید (the device can not start ; code 10) یکسری راه حلها مثل :
پاک کردن درایور و نصب دوباره
پاک کردن LowerFilters و UpperFilters از رجیستری
و... توصیه شده و آخرالامر هم توصیه شده که از یک قطعه ی دیگه استفاده بشه

روی همین نسخه ی x64 برای مدت دو سال بخوبی کار کرده بود و قطعا یک اشکال فنی در بطن خود ویندوز هفت باعث میشه درست شناسایی نشه
ویندوز x64 رو دو بار پاک کرده و دوباره نصب و کاملا آپدیت کردم اما بطرز عجیبی بعد از چند ساعت به همین وضع دچار شد! فعلا از یک کارت TV USB دیگه دارم استفاده میکنم
هر ترفندی که در آستین داشتم بکار زدم ولی با تعجب موثر نیفتاد

تصاویر >>

خطای شناسایی قطعه وقتی اصل فایل اجرایی درایور رو اجرا میکنم.به کانکتورهای USB متفاوت سیستم متصل شده و فرقی نکرده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نصب دستی درایور - به مثلث زردی که در انتها _ ناشی از شناسایی نشدن کامل قطعه ی Conexant Polaris Video Capture _ در دیوایس منیجر طاهر شده در بخش پایینی عکس نگاه کنید :

پایان نصب دستی درایور و خطای کد 10 :

FerineFast
28-10-2013, 09:12
احتمالش هست درایور ویندوز 7 رو خوب ننوشته باشند باید روش زیر رو هم که توسط محمد اعجازی است امتحان کنید(زبانتون که خوب بوده پس خودتون حتما متوجه میشید) :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3274
28-10-2013, 13:59
آقا واقعا احسنت :n16: . قطعه شناسایی شد . فکر نمی کردم کسی پیدا بشه که بتونه راه حلش رو پیدا کنه :46:

البته در سیستمهای جدید که پل شمالی حذف شده و در واقع بداخل پردازنده رفته ، یک تفاوت جزئی در نام مسیر ذکر شده در بالا وجود داره که اگر بازم یکم دقت بشه مساله حله

من تابحال فقط درایور خود کارت رو حذف می کردم ولی در این روش درایور چیپست مادربورد رو هم حذف میشه که همین مشکل رو بطور اساسی حل میکنه

انصافا کیفیت بالای صدا و تصویر کارت گیگابایت U8300 و سرعت پاسخدهیش کجا و کیفیت-کارایی کارت دوم (Pegasus Pro Stick) که ناچارا داشتم استفاده می کردم کجا :n01:

توضیحات عالی بود :n16: