PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخاب بین این 4 مدل؟

Simaaa
26-10-2013, 14:24
سلام، راهنماییم میکنید از بین 4 مدل زیر کدوم گوشی بهتریه ؟

SAMSUNG Galaxy S Duos S7562

HTC Desire U

HUAWEI Ascend G510 U8951

HUAWEI Ascend G525

من دنبال یه گوشی 2 سیم کارته میگردم ..
اصلا قصد بازی باهاش ندارم ..
می خوام کیفیتش برای صحبت کردن عالی باشه و کارایی دفترچه تلفنش و دوربینش هم در حد قابل قبولی باشه چون از عکساش برای پیوست به اسناد و پروژه های کاری استفاده میکنم ...
کیفیت بدنه اش هم مناسب باشه چون تو محیط کارگاه ازش استفاده میکنم ...
حدود قیمت هم بین 500 تا 600

با اینا میشه sms فارسی فرستاد دیگه ؟ ساپورت میکنه؟

مشخصاتشون رو میدونم ، تجربه کسایی رو که استفاده کردن میخوام بدونم ..

لینک اول مال دیجی کالاست: -- ها رو حذف کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mostafa NBA
26-10-2013, 22:54
در حد تجربه باید بهت بگم که اگه دوربین برات مهم پس نباید سمت این دو مدل Huawei بری. بقیش رو تجربه س استفاده نداشتم

Moda
02-11-2013, 14:59
از بین اینا سامسونگی که گفتی بهتره

mehdi-ch
02-11-2013, 15:23
اس فارسی که همشون ساپورت میکنه ...اگه دوربین واست مهمه خب معلومه کیفیت عکس برداری و فیلم برداری سامسونگ ی چیز دیگس .
من پیشنهاد میکنم سامسونگ رو بخری چون خیالت مطمئنه و یقیناَ کمتر پشیمون میشی ! و رابط کاربری بهتری نسبت به بقیه داره.

Simaaa
02-11-2013, 15:34
تشکر از راهنماییهاتون ..
سامسونگ رو گرفتم

mehdi-ch
02-11-2013, 20:24
عکس نی نیه من خوشگل تره خخخ :n22::n02:
انتخاب خوبی بود عزیز ... اگه امکانش هست بگید چند خریدید و اینکه تو چن روز اول چطور بوده کارکردن باهاش و مزیت ها و معایبش تو کارتون چیه به نظرت؟

Simaaa
05-11-2013, 11:27
بدون گارانتی شو 570 خریدم .. البته گرون داد ولی با بچه و آخر شب و ... دیگه نمیشد بیشتر معطل کرد ... موبایل دست آقای همسره و 10 12 ساعت در شبانه روز در حال صحبت .... تا الان که راضیه و هیچ مشکلی نیست ... البته هیچ برنامه ای نذاشتم مغازه دار روش بریزه .. هر چی لازم باشه خودمون میریزیم روش ... اکثر مشکلات گوشیها مال برنامه هایی که رو گوشی میریزن...