PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره فوری ، انتخاب از بین این دو مدل لب تاب

peyman_nn
26-10-2013, 01:29
با سلام
ما کم سوادا میایم و میریم تو سایت کیمیا و اونجا چند تا عدد مربوط به مشخصات رو گذاشتن و ما کنار هم میذاریم و با اون قیمتی که اخر نوشتن مقایسه میکنیم و یک چیزی انتخاب میکنیم

من بودجه ام تا 1700 میرسه و میخام لب تاب خوب و شیک :n02:بخرم . حتی قیافه اش هم برام مهمه
اولا بهم گفتن i3 با رم مثلا 6تقریبا با i5 و رم 4 برابره وقتی کش ها یکی باشه و همچنین سرعت cpu
و اینکه سری پروبوک hp از سری pavilion بهتره حتی از نظر قیافه

در نهایت با کلی بررسی غیرتخصصی به این نتیجه رسیدم از بین دو مدل
lenovo g500 , i5 , 4 gig ram
HP probook 4540s , i3 , 6 gig ram

یکی رو انتخاب کنم
اولا لطفا بفرمایید ایا در این رنج قیمت این دو مدل خوبه انتخاب کردم ؟؟ خیلی قدیمی نیستند ؟
و اینکه در نهایت کدومشون رو انتخاب کنم ؟
ظاهرا hp مبلغ 100 تومان هم گرونتره

ممنون میشم :n16:

peyman_nn
26-10-2013, 21:43
دوستان منتظرم
جواب شما برام مهمه

3aman021
27-10-2013, 16:10
با سلامما کم سوادا میایم و میریم تو سایت کیمیا و اونجا چند تا عدد مربوط به مشخصات رو گذاشتن و ما کنار هم میذاریم و با اون قیمتی که اخر نوشتن مقایسه میکنیم و یک چیزی انتخاب میکنیممن بودجه ام تا 1700 میرسه و میخام لب تاب خوب و شیک :n02:بخرم . حتی قیافه اش هم برام مهمهاولا بهم گفتن i3 با رم مثلا 6تقریبا با i5 و رم 4 برابره وقتی کش ها یکی باشه و همچنین سرعت cpuو اینکه سری پروبوک hp از سری pavilion بهتره حتی از نظر قیافهدر نهایت با کلی بررسی غیرتخصصی به این نتیجه رسیدم از بین دو مدلlenovo g500 , i5 , 4 gig ramHP probook 4540s , i3 , 6 gig ramیکی رو انتخاب کنماولا لطفا بفرمایید ایا در این رنج قیمت این دو مدل خوبه انتخاب کردم ؟؟ خیلی قدیمی نیستند ؟ و اینکه در نهایت کدومشون رو انتخاب کنم ؟ظاهرا hp مبلغ 100 تومان هم گرونترهممنون میشم :n16:حرف اون شخصی که به شما گفته کاملا بی منطق هستش.و شما سعی کنید همیشه با بودجه ای که دارید بهترین پردازنده رو انتخاب کنید یا اگه بازی و کارهای گرافیکی از کارهای پردازشی و سرعت براتون مهمتره کارت گرافیک قوی تری انتخاب کنید.ضمنا پیشنهاد میکنم بودجتون رو کمی افزایش بدید و بخاطر 200,300 تومن پردازنده قوی تر رو بیخیال نشید.من به شما hp pavilion 15 رو پیشنهاد میکنم بهترین گزینه ایه که میتونید تو این رنج قیمت انتخاب کنید. کانفیگ های متنوعی هم داره .

hamid_IT63
10-11-2013, 14:23
G580 lenovo بگیر . قیمتش 1900 هست و مشخصات خوبی داره.

پردازنده: Intel Ivy Bridge® Core™ i5
حافظه: 4 گيگابايت
هارد ديسك: 500 گيگابايت
گرافيك: 2 گيگابايت GeForce

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]