PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در VLC player

mnocountrey
25-10-2013, 17:37
بعد از مدتها از Pot player خسته شدم و میخوام از وی ال سی استفااده کنم .
تنها مشکلش اینه که من تو منو هاش هر کاری میکنم نمیتونم کاری کنم تا وقتی اولین فایل از یک فولدر رو پخش کنه ادامه فولدر رو هم خودش بشناسه و پخش کنه .
اگه کسی مبتونه کمک کنه . ممنون.

Arash4484
25-10-2013, 18:59
بعد از مدتها از Pot player خسته شدم و میخوام از وی ال سی استفااده کنم .
تنها مشکلش اینه که من تو منو هاش هر کاری میکنم نمیتونم کاری کنم تا وقتی اولین فایل از یک فولدر رو پخش کنه ادامه فولدر رو هم خودش بشناسه و پخش کنه .
اگه کسی مبتونه کمک کنه . ممنون.

این افزونه رو دانلود و از حالت فشرده خارجش کنید:61232...در مسیر نصب VLC برید به: VideoLAN\VLC\lua در اونجا اگر فولدر extensions وجود نداره ایجادش کنید و فایل رو در اون کپی کنید.
از این به بعد اگر فایلی رو با VLC اجرا کنید و بخواهید که همسانهایش در لیستتون لود بشه، کافیه برید به منوی View و گزینه Add similar with sort رو بزنید.

mnocountrey
25-10-2013, 19:52
این افزونه رو دانلود و از حالت فشرده خارجش کنید:61232...در مسیر نصب VLC برید به: VideoLAN\VLC\lua در اونجا اگر فولدر extensions وجود نداره ایجادش کنید و فایل رو در اون کپی کنید.
از این به بعد اگر فایلی رو با VLC اجرا کنید و بخواهید که همسانهایش در لیستتون لود بشه، کافیه برید به منوی View و گزینه Add similar with sort رو بزنید.

گزینه اضافه شد ولی هیچ عملی با کلیک کردن روش انجام نمیشه. چرا یه همچین قابلیت ساده ای رو یه همچین برنامه ای نداره؟

Arash4484
25-10-2013, 20:59
گزینه اضافه شد ولی هیچ عملی با کلیک کردن روش انجام نمیشه.

چرا من بارها امتحان کردم و بخوبی و بدقت کار میکنه...
نمونه/ اجرای فایل و سپس:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد از زدن گزینه مربوطه: (هنگامی که کلیک میکنید فایل در حال پخش رو متوقف نکنید)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا یه همچین قابلیت ساده ای رو یه همچین برنامه ای نداره؟
در Wish Listها هم فکر کنم دیدم هست، بالاخره هر نرم افزاری مزایا و معایبی داره که بیشترشون به مرور برطرف میشه، اگر به راه حلی بغیر از اکستنشن برخوردم مطلعتون میکنم.

mnocountrey
25-10-2013, 22:22
معذرت میخوام . من بحثم بیشتر روی آهنگ هاست . میخوام یه آهنگ رو پخش کنم و آهنگ های فولدر هم در ادامه پخش بشه . به همین سادگی :n12:

Arash4484
25-10-2013, 22:39
معذرت میخوام . من بحثم بیشتر روی آهنگ هاست . میخوام یه آهنگ رو پخش کنم و آهنگ های فولدر هم در ادامه پخش بشه . به همین سادگی :n12:

خواهش میکنم، روی فایل MP3 هم تست کردم، دوست عزیز خیلی سریع باقی آهنگها رو میاره...اگر منظورتون اینه که آهنگهای مشابه بیاد...
یا منظورتون اینه که کل فایلها (بدون در نظر گرفتن تشابه) بیاد ؟

mnocountrey
25-10-2013, 22:55
کلیه آهنگ ها بدون تشابه

Arash4484
25-10-2013, 23:09
کلیه آهنگ ها بدون تشابه

این یکی بدون در نظر گرفتن تشابه هر نوع فایلی رو در فولدر باشه باز میکنه:61235روش نصب و استفاده هم مثل قبلی...
عیبی که داره اینکه اگر فایلی رو VLC ساپورت هم نکنه در لیست پخش اضافه میکنه...
+توجه کنید Potکه مثال زدید و باقی برنامه ها، همون مشابه ها رو باز میکنند (که در اکثر موارد کل فولدر شما میشه) و این مشابه افزونه اول میشه...ولی این دومی دیگه به فرمت و تشابه کار نداره و کل فایلها درون دایرکتوری رو به پلی لیست اضافه میکنه.
موفق باشید.

mnocountrey
26-10-2013, 16:18
این یکی بدون در نظر گرفتن تشابه هر نوع فایلی رو در فولدر باشه باز میکنه:61235روش نصب و استفاده هم مثل قبلی...
عیبی که داره اینکه اگر فایلی رو VLC ساپورت هم نکنه در لیست پخش اضافه میکنه...
+توجه کنید Potکه مثال زدید و باقی برنامه ها، همون مشابه ها رو باز میکنند (که در اکثر موارد کل فولدر شما میشه) و این مشابه افزونه اول میشه...ولی این دومی دیگه به فرمت و تشابه کار نداره و کل فایلها درون دایرکتوری رو به پلی لیست اضافه میکنه.
موفق باشید.

متاسفانه نشد. از پاسخگوییتون ممنون.

GhesseyeAmir
04-03-2014, 12:52
سلام.چجوری تو vlc وقتی آهنگی پخش میشه بجای رقص نور کاور اون آهنگو نمایش بده؟