PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کار نکردن دوربین لبتاب lenovo z500 در ویندوز 7 64 بیت

Переклад не
25-10-2013, 16:52
سلام من یه درایوری از اینجا دانلود کردم و نصب کردم اما چیز خاصی اتفاق نیوفتاد نه برنامه ای نه exe هیچی نصب نشد که مربوط به دوربین باشه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینو:
Camera Driver (AzureWave, Bison, Chicony, D-max) for Microsoft Windows 8 (64-bit) - Notebook ... Learn more

لطفا راهنمایی کنید که این دوربین رو چطوری باید روشن کنم
ممنون

Public Enemy
26-10-2013, 09:37
سلام من یه درایوری از اینجا دانلود کردم و نصب کردم اما چیز خاصی اتفاق نیوفتاد نه برنامه ای نه exe هیچی نصب نشد که مربوط به دوربین باشه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینو:
Camera Driver (AzureWave, Bison, Chicony, D-max) for Microsoft Windows 8 (64-bit) - Notebook ... Learn more

لطفا راهنمایی کنید که این دوربین رو چطوری باید روشن کنم
ممنون

توی ویندوز 7 تست نکردم ولی به نظر میاد فقط درایور باشه . از توی Device manager چک کنین ببینین چیزی به نام Imaging devices وجود داره یا نه . اگر وجود داره که یه نرم افزار جداگونه دانلود و نصب کنین و دوربینو چک کنین

Переклад не
26-10-2013, 10:03
ممنون بله هست و فعاله و گویا از اون لینکی که معرفی کردم نصب شده.حالا برای بکارگیریش نرم افزارش لازمه که من نمیدونم چه چیزی رو باید براش دانلود و استفاده کنم

Public Enemy
26-10-2013, 10:20
حوب اگر نصبه که پس حله !

نرم افزار های موجود هم زیادن توی اینترنت سرچ کنین .

ولی واسه اینکه کار شما راه بیفته Cyberlink youcam خوبه

shahab2200
09-03-2014, 07:34
سلام من lenevo z500 دارم ویندوز 8.1 64 بیت روشه وب کمم کار میکرد ولی ویندوز عوض کردم دیگه کار نمیکنه
Imaging devices هم تو دیوایس مننجرم نیست. سیدیه کمرای خود لپ تاپ رو هم میخوام نصب کنم ارور میده/ اگه میشه راهنماییم کنین:n30: